Haley Graham (Missy Peregrym) je 17-ročná rebelka, ktorá má rada punk a všetko, čo môže zvýšiť jej adrenalín. Nie raz sa dostala do konfliktu s okolím a autoritami. Keď však dôjde k poslednej zrážke so zákonom, dostane na výber. Trest alebo zápis na elitnú gymnastickú akadémiu vedenú legendárnym trénerom Burtom Vickermanom (Jeff Bridges). Jej neskrotný duch a žarty rýchlo otrasú prísne vedenou školou... (oficiální text distributora)

Dallas

O holke, ktorá musela nastúpiť na gymnastickú školu. Prečo musela je nezaujímavé, hlavné je že nastúpila. Celkom slušný filmik z prostredia ženskej gymnastiky. Jeff Bridges bol ako tréner dobrý. Zaujímavé postavy (doslova :-)). Neviem, ale na rebelkách niečo je (možno je to mojov záľubou v punku). 60% PUNK IS NOT DEATH ()

sona123

Docela zábavná a svižná věc ze sportovního prostředí, tentokrát gymnastiky. Takže je k mání spousta pružných dívčích těl. Haley je bývalá gymnastka, která odešla uprostřed šampionátu, protože se dozvěděla pravdu o svých rodičích. Teď je nucena vrátit se zpět do akademie ke gymnastice, kterou kdysi odepsala (je to bikerka a úvodní scénka filmu má opravdu šmrnc). A začíná cesta zpět, samozřejmě s happy endem, který by v reálu nebyl možný. Ale proč ne. Jeffa Bridgese jsem po dlouhé době viděla v roli, kde mu to sluší a nehraje záporáka. ()

cingi.t

Pre mňa čistý guilty pleasure. Ja viem, že kvalitatívne to trošku zaostáva, ale v mojom srdci má a vždy bude mať popredné miesto. Veď sa na to skvele pozerá. Veľmi príjemný filmík o veľmi nepríjemnom a náročnom športe. Haley totálne válí a soundtrack ma dostane vždy do kolien, proste srdcovka. 4* ()

Greg25

Absolutní oddechovka vhodná zejména máte-li čtyřícítky horečky nebo kocovinu. Schematické s ponaučením - stejně jak je v podobných filmech zvykem, bohužel absence vtipů tlačí tenhle film na podprůměr. 40% ()

Rýža

Servěte někdo té nesympatické krávě tričko Ramones a nafackujte jí. Jedna za Jeffa ... a i ten je tu dost děsivej! Big Lebowski na trampolíně ... asi už přestanu s tim hulením ... ()

Gulde

Čekal jsem klišé a ...dostal jsem klišé, ale přesto to působilo docela zajímavě, dokonce i skrze fakt, že děj se odehrával v prostředí, které jde zcela mimo mě. Takvá slabší 3*. ()

Chevees

Docela příjemná oddychovka. Je to zde sice uvedeono jako "komedie", ale nečekejte, že se budete smíchy popadat za břicho. Nudit se ale rozhodně taky nebudete. Je to vlastně klasický sportovní film (tréninky, nějaký ten konflikt a soutěž). O filmu jsem předem nevěděl vůbec nic (nebyl jsem "postižen" komentáři) - od filmu jsem naprosto nic neočekával a možná právě proto celkem mile překvapen i když je mi naprosto jasné, že by to ve skutečném životě takhle fungovat nemohlo (např. si nedovedu někde představit tu závěrečnou "vzpouru"). Missy Peregrym to v roli rebelky sluší, vhodně vybraná hudba, výborné sportovní výkony a fakt, že mi film pomohl na chvíli se odpoutat od každodenních starostí mi nedovolí dát jinak než 4*. ()

TomBar

Žiadne výnimočné filmárske orgie sa nekonali, ale na druhej strane, od takejto komédie s "morálnym" posolstvom to ani nik neočakáva. Napriek sa mi na to dívalo celkom príjemne, nepopieram, že najmä vďaka Missy Peregrym, ktorá mi trochu pripomína moju obľúbenú Hillary Swank. Film priniesol síce typickú schematickosť tohto žánru, lacnú symboliku, ale námet sa mi, aj napriek svojej povrchnosti, celkom pozdával. Trošku ma iritovala hudba, tie klavírne prelúdiá boli naozaj otravné. U mňa necelé tri hviezdy, ale čert to ber. P.S. Skutočne nechápem, prečo kompetentní takto hyzdia originálne názvy filmov (či slovenské, či české). V tomto prípade bol originálny názov "Stick It" nahradený českým "Rebelka", čo bolo vzhľadom na ten osamelý symbol, tiahnúci sa filmom, kruté. Niektorým prekladom skutočne nerozumiem, a sú aj väčšie perly ako táto. ()

Rehooo

Oběvil jsem konečně film o gymnastice. Tak jsem se na něho těšil jako malý kluk:-) Bohužel jsem se asi těšil moc, takže se z tohoto očekávání stalo zklamání. Dokážu ocenit i slabší film, ale tomuhle jsem opravdu nemohl nějak přijít na chuť. A nebýt to film o gymnastice tak bych ještě jednu hvězdičku ubral. Takže na pořádný film o gymnastice si budu muset hold ještě nějaký ten pátek počkat:-( ()

smitka8

Opravdu hloupý příběh s trapnými dialogy. Plus za pěkné gymnastické prvky a za to, že se tam objevila moje oblíbená sportovkyně Nastia Liukin se svojí sestavou na bradlech. ... 4/10 ()

zabro

Ale klidne to mohlo dopadnou i hur. Ze zacatku se me to nezdalo tak trapne vychovne. Ale ke konci jak vsechny gymnastky sou soudrzne to je moc. Urcite se vsechny vykaslou na svuj celozivotni sen. ()

merigieren

Rebelky má každý rád, jenže když už je někdo zkrotí, tak to moc vtipný už není. Ve filmu si hrají s obrazem, barvami a rozložením pozadí, světlem dopadajícm okny, nebo jen efektní natočení cviků. Ke konci vymyslí něco zajímavého, takže sem udržel pozornost. ()

Rockerman

Proč ti američané točí filmy podle stále stejného scénáře?Vždy je to jen jiné prostředí ,ale pořád ten průběh a konec vyjde nastejno.Nepřízpůsobivá puberťačka musí trénovat gymnastiku v rámci nějaké polepšovny.Je tvrdohlavá,ale jen z počátku.Pak ji dokonalý trenér (kde se tu vzal Jeff Bridges?) částečně zkrotí a ona pak vyhrává závody.Je tady jedna vyjímka,že se ze dvou "mrch",gymanstek nakonec stanou,jak jinak,docela správné holky.Film na jedno(možná) podívání a pryč s ním!!! ()

Kolssteyn

Dějovou stránku otočte na další a tam už budou hezká polosvalnatá dívčí těla, gymnastika a kaleidoskopické variace... Přiznávám, líbí se mi to. ()

MickeyStuma

Sportovní film zabývající se dívčí gymnastikou dějově vsazené do elitní gymnastické akademie, kde se mají napravit problematická děvčata. Romantická linka tu není a tak pro leckoho může přijít zklamání, ale jinak se jedná o příběh o dívčím mládí, touhách, přátelských vztahů a sportovních výkonů. A v tom všem se pohybuje Jeff Bridges v roli trenéra. Missy Peregrym coby rebelka nijak zvlášť uvěřitelná není, ale v jiných rovinách už to ujde. Typická naivita hodna puberťačky z ní doslova číší. Ostatní děvčata velmi často viditelně přehrávají, což velmi kazí celkový dojem. Sice tuctový příběh s naprosto nereálnou a dosti hloupou scénou z gymnastické soutěže, ale je to prostě jen film pro mladé o mladých a jejich sportovních výkonech. ()

Blaogranas

Pohodičkovej filmík, kterej nikoho nemůže urazit, ale naopak pobaví docela slušně. A hlavní hrdinka je prostě dokonalá ve všech směrech. Fakt šikovná kočka. Má to myšlenku, je to originální, ... proč ne?! ()

SiMMaS

Průměrný americký teenagerovský film, kterému jsem vděčná, že se do osobního příběhu hlavní hrdinky nesnažil nacpat i nějaký románek. Překvapil několika originálními a líbivými záběry při gymnastice. ()