Haley Graham (Missy Peregrym) je 17-ročná rebelka, ktorá má rada punk a všetko, čo môže zvýšiť jej adrenalín. Nie raz sa dostala do konfliktu s okolím a autoritami. Keď však dôjde k poslednej zrážke so zákonom, dostane na výber. Trest alebo zápis na elitnú gymnastickú akadémiu vedenú legendárnym trénerom Burtom Vickermanom (Jeff Bridges). Jej neskrotný duch a žarty rýchlo otrasú prísne vedenou školou... (oficiální text distributora)

Torision

Mno, obsahově mě to nadchnout prostě nemohlo. Jinak ale fajn Missy Peregrym, Jeff bridges, pěkný holky a dobře zvolená hudba. ()

Lama.Lama

Mám ráda filmy nebo seriály o gymnastice (Make it or break it) a tento film se mi líbil díky provedení cviků. Co se týče zápletky, není to absolutně nic originálního. Herecké výkony taky nejsou zrovna na Oskara, ale nakonec se mi to i líbilo.. ()

mustafa

Kupodivu se nejedná o další naivní přírůstek o zmoudření zlobivé holčičky, tentokrát ze sportovního prostředí. Plytký děj v druhé polovině filmu přechází do ústraní a film se proměňuje ve sportovní přenos, který je vizuálně opravdu lahodný a nejen kvůli postavám hereček. Rebelka dovede zaujmout především svou vizuální stránkou. Díky skvělé kameře a dynamickému střihu se daří tvůrcům vytvořit pro sportovní odvětví gymnastiky nový rozměr snímání. Všichni si určitě pamatujeme na roztahané, dlouhé a nudné záběry gymnastiky z olympiády. Rebelka tento nudný typ přenosu zcela boří a přichází s novými nápady, jak se dá tento sportovní přenos zvládnout. Bohužel sportovní přenosy jsou tak trochu podceněným tématem, přitom právě přenos dákáže u diváka nadšení ze hry umocnit a vtáhnout ho do hry. Hlavní hrdinky chtějí inovovat "svůj" sport, totéž se daří tvůrcům tohoto snímku. Ačkoliv snímek nemá po příběhové stránce cokoliv nabídnout a jasné sdělení snímku o tom, že každý sport je krutý, je tak obehrané, až je trapné. Přesto si film zaslouží pozornost. Jo a to jsem ještě nezmínil jeden megavtípek s Jeffem Bridgesem a trampolínou:-) ()

René.girl

Nevím, jak to mám pojmout, aby moje hodnocení bylo objektivní...film sice nebyl nějak převratný a možná byl dokonce i trošku hloupý, ale já prostě odjakživa miluju gymnastiku takže sledovat tenhle film byla pro mě slast. Navíc Missy Peregrym v roli Haley mi byla neskutečně sympatická a vše to dovršil Jeff Bridges, který patří k mým nejoblíbenějším hercům vůbec...takže moje hodnocení asi objektivní nebude. 80% ()

Rakosnicek77

Ale no tak nebylo to zase tak blbý. Bral jsem to jako oddychovku a nic náročného, po tom 4 dením filmovém maratónu, kde jsem vstřebával jen ty kvalitnější dílka. Každopádně i na tu gymnastiku došlo a ne zrovna málo, takže jsem byl vlastně spokojený. ()

Falconica odpad!

V první polovině jsem tomu chtěla dát vážně celou jednu hvězdu, ale teď na konci to po mně nikdo nemůže chtít. Tak fekální trapnost! ()

lioncel

Fííí-ha, tak už konečně vím, proč se gymnastkám nikdy nezařezává dres mezi půlky .. místy obrazově dokonalá, až magická, opravdu výborná ukázka náročnosti a tvrdosti tohoto ne zrovna masově sledovaného sportu s nádhernými počítačově originálně zkombinovanými záběry krásně podařených cviků a prvků prováděných na různých druzích gymnastického nářadí .. tomu všemu samozřejmě vévodí výborný Burt Vickerman / Jeff Bridges a především opravdu velmi dobře koukatelná Haley Graham / Missy Peregrym .. tou prázdnou vatou okolo, jsem se nenechal vůbec rozhodit ... ()

Paulina01

Původně jsem měla v úmyslu dát filmu jen 2 hvězdy, protože zpracování filmu je tak ŠPATNÉ, že jsem chvílemi jen kroutila hlavou. Ale po uznání, že tento film patří především do TV, kde nároky na diváka jsou směšné jsem musela uznat, že film všechna kritéria splňuje. Zkrátka a dobře nenadchne, avšak jako oddechovka na nedělní odpoledne postačí ... i když někdo bude mít tendenci přepínat kanál. 45% ()

MartinNDL

První půlhodina vůbec nefunguje, Missy Peregrym je fakt kočka s bomba postavou, ale rozhodně není klučičí rebelující typ nebo výborná herečka. Pak následuje klišé pro barely náctiletý holčiny, který je ale únosný, protože MIssy to jako sportovkyni sekne, aneb nemusím dělat sociologickej výzkum, abych zjistil, že dámský beach volejbal není o výsledcích. Jedno zkouknutí v životě rozdejchá každej, má to momenty v několika konverzacích, ale bohužel moc často se snaží dělat z ženský novinářky zavřený v luxusním hotelu na pobřeží středozemního moře Patricka Chauvela nebo Gorana Tomaševiče. ()

marcek

Dost dobrej filmek. Nádhrená, nádherná a nádherná Missy Peregrym a Jeff Bridges. No prostě filmek jak má být, moc mě mrzí, že nevyšel v ČR na DVD. ()

WoWoW

Další ze série nepříliš originálních sportovních snímků, který kdyby neměl Jeffa Bridgese a pár světlých momentů, byl by šedivý, nudný a zcela zapomenutelný. Některé přívlastky na něj sedí i tak, ale trochu ho chrání to, že sportovní snímky asi jinak než tímhle příšerným klišé natočit nejdou. I když... ()

cariada

Příjemná komedie, z prostředí gymnastek, kdy je nucena znova začít trénovat problémová Haley. Kterou to evidentně nebaví, ale aspoň tam předvede trochu vzrušení a jak jinak to může dopadnout než, že se do toho vrhne opravdu. Prostředí gymnastek se ve filmu moc neobjevuje. Tenhle sport je hodně tvrdý ( byt se jedná o drobné krásné holky) a poměrně krátký co se týče vrcholu kariéry. Pěkné bylo jak se dívky na soutěži domluvili, když viděli jak nespravedlivě se hodnotí a nechali vždy vyhrát jednu z nich tu nejlepší a ostatní nenastoupili. Ono ve skutečnosti je to stejné hodnotí se dost sporně viz Olympiáda, kdy to viděl snad každý a diváci nechtěli pustit ani sportovce do hry, jak to bylo okaté. ()

BUD-SFIS

Jsem v hodnoceni rozpacity. Herecky a vykonove a hlavni hrdinka moc drsna. Pribeh drsnak se stava hodnym a poslusnym a dospeje ke zdarnemu konci. No ale zase ty gymnasticke kousky jsou paradni. Asi tak 2,5* ()

pufina

Hmmm, to byla ale blbost - ale víte co? Já té Haley fandila, což se mi moc často nestává. Fanda gymnastiky opravdu nejsem a když člověk vidí samé americké komedie, kdy mladistvé do těch 18 let dělají kraviny, tak ten stejný scénář přestane brzo bavit. Ale víte co - hvězda za Jeff Bridges, která byla výborná; hvězda za ten příběh a hvězda za to, že jsem tu televizi nepřepla a přežila jsem i ty reklamy (což je úspěch, jelikož na televizi koukám tak 2x týdně a dohromady to dá 2 hodiny). ()

Juto

Tento film je v konečnom dôsledku o prekonávaní prekážok, ktoré vám vrhajú do života, hľadaní niekoho, kto vám bude veriť bez ohľadu na to, a uvedomení si toho, čo je pre vás najdôležitejšie. 5,5/10 ()

O´Hara

Celkem v pohodě filmeček, prostě oddechovka od náročných snímků nebo strašidelných hororů. Jo a btw. ta děvčica má charisma :-) ()

mortak

Jako film to nelze hodnotit, ale protože miluji tanec, sport a pohyb, rozhodně jsem se nenudil. Přece mě jen děsí moje zkušenost z tanečního světa: když se ty dívky nedostanou na olympiádu a skončí se sportem, najdou si chlapa, který je bude živit, a VŠECHNY své sny z minulosti hodí na bedra svých dětí. Jednoduše řečeno: stanou se přesnou kopií svých maminek, které v tomto filmu ztělesňují nechápající svět dospělých (hned vedle porotců). Kéž by byl tenhle kruh někdy přerušen. ()