Série(2) / Epizody(52)

Seriál o magickém dobrodružství pěti dívčích čarodějek, natočený na motivy stejnojmenného světově oblíbeného komiksu. (oficiální text distributora)

TimyD.

Reálně bych dala dvě hvězdy, ale když nad tím chvíli popřemýšlím, tak to byl seriál mého dětství. Vstávání o půl páté ráno, abych se mohla podívat na mé oblíbené hrdinky? Není problém. Děj jednoduchý, asi jako většina dětských seriálů. Dobrodružství, láska a komedie. Teď raději doporučím komiksy, které vás zahltí krásnými kresbami a dobrodružným dějem. ()

mezonek odpad!

Nedokážu si představit větší blbost.Je to naprosto nechutně hloupě propracovaný nesmysl. Bohužel se na tom nedá najít ani chvilka,která by mě mohla zabavit. Je to směšné a lituju děti,které se na to musí dívat ()

Niko_DA339

Veľmi skvelý seriál a dokonalo spracovaný, len ma mrzí že sa urobili len 2 série a že aj v časopise je všetko už omnoho viac pustejšie. Komixy, ktoré vychádzali v rokoch 2007 - 2008 mali rozhodne vynikajúci dej a na seriáli som miloval to, ako všetko krásne do seba zapadalo a aj ked bolo niečo inak spravené, ako v komixe, dokázali ste sa v tom ľahko orientovať. Prvá séria krásne a jednoducho ukazovala, ako sa WITCH učili svojim schopnostiam. Druhá séria bola skôr o tom, ako im správne porozumieť a nájsť v nich tú najhlbšiu silu. 10/10 :)) ()

ES13

Jedno plus jen za to, že to byly Witch. Jinak totální katastrofa! Nechápu proč to nenechali jen u komiksu! Tohle bylo pro moje dětství fakt zklamání, když se k tomu vracím po letech. ()

K4sum1

Další ze seriálů mého Fox Kidsového/Jetixového dětství. Nemluvě o velmi poutavé úvodní písni, kterou znám nazpaměť ještě teď po těch letech :D Oblíbená postava Hay Lin a ten srandovní zelený smrdutý trpajzlík, jehož jméno už si nevybavím :D ()

vrch07256732

Seriál vyšiel v rovnakom roku ako WINX - aj názov je podobný. Len Winx si získal väčšiu popularitu, neviem prečo, ale WITCH je fajn, škoda že sa dajú zohnať len 2 série v češtine - neviem či vôbec bolo viac natočených. Každopádne ako oddychovka úplne v pohode, silno neodporúčam pre intelektuálnych maniakov - ide o seriál určený pre nácť ročné začínajúce teensky a to sa trafil do publika ktorému bol určený. U mňa super pohoda oddych bez nejakých vyšších ambícii len zaujať a pobaviť - a to sa tomuto seriálu podarilo ()