Jackass 2

Jackass 2

Jackass: Number Two

Komedie / Akční

USA, 2006, 95 min

To je těžký, film bohužel nepřináší vůbec žádnou inovaci. Na dvojku jsem byl hodně zvědavej, protože u jedničky jsem se bavil opravdu náramně. Ovšem výsledkem jsem poměrně zklamán, je to stále variace na totéž (ï když v tom se asi skrývá podstata Jackass). Ve snímku jsou opět velmi vtipné momenty, ale je tu spoustu již viděných a stále opakovaných vtípků a ke konci už jsem se musel do sledování trochu nutit. Dokonce bych řekl, že kluci z Jackass trochu ubrali a jejich humor už není tak fekální, možná právě proto mi ale film přišel celkem nekonfliktní a lépe stravitelný než jednička. O všem asi svědčí fakt, že nejvtipnější scény z jedničky se mi hluboce zaryly do paměti - u dvojky totéž napsat rozhodně nemohu. Ve filmu vidím tak tři až čtyři opravdu dokonalé vtípky.(29.4.2007)

Toto nemá s filmovým umením nič spoločné. Snímok rozdeľujúci divákov na dva tábory, no tí ktorí ho začnú milovať, ho budú milovať naveky. Pri tomto všetkom klobúk dolu.(1.1.2012)

Smíchy jsem se válel po zemi, na druhou stranu to bylo válení ve zvratcích které jsem občas nebyl schopen udržet... Nebýt těch nechutných vtípků jako pijavice na koule, pítí piva rektálně či koňská honitba, určitě by to dopadlo mnohem lépe...(30.4.2007)

Sú to blázni! 80%(20.12.2008)

Výrobní rozpočet : $11.5 million. Celosvětový výdělek : $84,618,532. Mé hodnocení : 7,5/10(9.8.2012)

Genialita sebepoškozování podruhé!(3.11.2009)

Tak jako riskovat život pro komerční úspěch nevim no. Někdy tam jsou docela odporný záběry, proto 3.(3.5.2007)

Viděl jsem dvě verze filmu, obě jsou špatným kinoripem a v každé něco chybí. Ovšem pokud si to dáte dohromady vychází vám slušný nástupce prvního filmu. Už při úvodních titulkách, kde jsou hlavní aktéři pronásledováni býky se budete usmívat. Závěr který je udělaný jako muzikál, při kterém se každému z party něco stane nemá taky chybu. I zde nechybí pár nechutností, ale to k jackass patří. Pokud se vám nelíbil první film tak ruce pryč, ovšem pro fanoušky jackass nutnost. Doufám že u nás vyjde alespoň na DVD když se vykašlali na kino.(16.11.2006)

Totální bomba! Jednička mě před čtyřmi lety velmi mile překvapila a byla důvodem, proč jsem si sehnal kompletní Jackass MTV seriál. Number Two je další nadupané dobrodružství této sebedestruktivní bandy a závěrečná "muzikálová" scéna mě doslova srazila ze židle. Vážně bomba! Druhému filmu, který vznikl až několik let poté, co Jackass v TV skončili, bych pak jen doporučil méně nechutných scének, kterých oproti původnímu snímku rapidně přibylo.(14.12.2006)

Pár kvalitních a vtipných scének se střídá s nechutnostmi, které nemají obdoby. BOŽE DEJ TĚM POMATENÝM BLÁZNUM TROCHU VÍC TOHO ROZUMU. 60%(23.4.2007)

jsem sice chytrej hošan, takřka génius dalo by se říct, ale koukat se na to, jak si banda pitomců dobrovolně rozbíjí držku a ještě se tomu směje, mě nikdy nepřestane bavit.(7.10.2007)

Zase kluci nezklamali. Promakanejsi a take trosku uchylnejsi ale furt mooc dobre. Konecne scenka mne opravdu dostala. Ta stala za to.(22.1.2007)

Asi nejodvážnější Jackass co se týče sebedestrukce. Těch znanění, nebo triků s vysokým potenciálem újmy na zdraví je tu opravdu požehnaně. Osobně mě nejvíc dostala scéna, kde se Chrisu Pontiusovi zakousl had do ohambí převlečeného za malou mišku :D. Za super jackassestrádní zakončení přihazuju čtvrtou navíc..(6.6.2011)

• Radiq

Na jednu stranu je tam několik extrémně vtipnejch nápadů, na druhou stranu zas několik extrémně nechutnejch. Některy zhovadilosti měli vynechat a možná bych hodnotil i výš. Opět vyniká úvodní býčí a závěrečná muzikálová scéna. A nejlepši byl dědula s koulema z trenek, chch...(4.12.2013)

jackass2 je lepší než jednička, dost mě překvapilo že knoxvillova parta vůbec nevyměkla. Ono je to třeba pro nás co jsme relativně zdraví sranda, ale dokáži si živě představit že hodně lidí, co to štěstí nemá, musí takovýto alkoholem/drogama/práškama/dovíčím otupělí magoři co si neváží zdraví docela vážně srát. Každopádně je fascinující co dokáží všechno vymyslet, fantazie jim určitě nechybí. V jackass2 má největší hk scény knoxvill ostatní teda nic moc, hlavně mě zklamal steve-o i když nápad dát si tasemnici na oko je něco co může vymyslet jen naprostej blb a popravdě byla to jediná scéna kterou jsem musel přetočit. Asi nejlepší nápad byla ohrada s býkem a houpačkama to byla fakt sranda. No jednu věc jsem si u tohoto filmu ale vážně uvědomil. Měj rád své kamarády :)(14.7.2007)

Vetší magory sem snad nevidel!! Pravě proto jim davam 5 hvezdicek za ty silenosti co predvadej... Kam se na ne hrabou jackass praha!!(6.12.2007)

Podarené vtipy/scénky sa striedajú s tými trapnejšími. To bol vždy hlavný problém Jackass-u seriálového/televízneho aj filmového - neschopnosť udržať si určitú úroveň kvlaity po celú dĺžku trvania. Naštastie v prípade filmu sa to už trochu zlepšilo. Knoxville a spol. by su už mali konečne zafixovať, že niekedy je menej viac.(25.12.2006)

• Raven0

Tak nevím, takovouto prostoduchou zábavu v oblibě rozhodně nemám, spíše naopak. Ale jest pravda, že jsem se párkrát od srdce zasmál. A to jsem neměl v krvi ani stopu jakékoli zakázané halucinogení látky!(5.4.2007)

• LordSnape

Ještě více nechutný a šílený. Ale zábavnější rozhodně ne.(8.9.2007)

Naprosto dementní krávovina o partě kreténů, která se pokouší šokovat diváky svojí snahou o vlastní sebedestrukci všemi možnými i nemožnými způsoby. V některých momentech dosahuje jejich "kreativita" v praxi až tak neuvěřitelných výšin, že se tomu člověk nemůže nezasmát. Ale na druhou stranu je to někdy až tak nechutně uchylný, že normální a především po psychické stránce zdravý jedinec se na to nemůže dívat.. tedy rozhodně ne bez trvalých následků.(12.12.2007)

Ještě potrhlejší a šílenější než jednička aneb všechny neuvěřitelné kousky jsou daleko zábavnější než minule a proto dávám o hvězdu navíc, 4 hvězdy.(15.8.2012)