poster

Jackass 2

 • USA

  Jackass: Number Two

 • Slovensko

  Jackass 2

 • Velká Británie

  Jackass: Number Two

Komedie / Akční

USA, 2006, 95 min

Komentáře uživatelů k filmu (221)

 • Shadwell
  *****

  Jackass nikdy nebylo o pouhým skákání mezi střepy z osmimetrové výšky. Knoxville svůj pořad etabloval spíš jako zábavu pro náročné a intelektuály - jelikož čím je člověk chytřejší, tím požaduje hrubší a vzletnější rozptýlení -, ale nezapomíná na tzv. brutalitu s lidskou tváří a stejný prostor věnuje nekompromisním kouskům jako lidem, kteří je provádějí.(12.12.2007)

 • Wenca888
  **

  Chvílema vtipnější než "jednička"... Ale na druhou stranu chvílema maximálně trapný. Nebo snad někomu připadá vtipný pít koňský sperma?(21.8.2008)

 • dehlie
  odpad!

  takže takto. prišiel som z mesta na nový rok a vidím ako niekto v tv ide žrať hovná. nechutnosť dostala nový rozmer.(1.1.2010)

 • punk_zero
  ****

  Tak toto bolo brutal :D Len nechápal som to s tými žralokmi. AKo to, že ho nepohryzli? Inač ty teroristi na konci bol riadny adrenalín. Škoda, že ho kámoši nenechali v štichu(2.1.2010)

 • sona123
  *

  Tak toto skutečně nemá obdoby. Přemýšlím, kdo je cílovou diváckou skupinou a je mi jasné, že já to nejsem. OK, zkraje to šlo, ale jak začalo přituhovat (skutečně někdo může polknout koňské semeno, nebo si nechá srát na hlavu a ještě mu to přijde vtipné a ne nechutné???), tak jsem to prostě srabsky vypnula. Odstud podsud. A to jsem si myslela, že jsem hodně otevřená a už vůbec né prudérní. Chyba!(12.1.2010)

 • doddo2012
  *****

  Super zábava....ale na to som si už pri Jackasse zvykol...jednoducho super scénu strieda ešte lepšia..veľa bolesti a nadávok..to je ono!(5.7.2011)

 • Jaroslaf
  ****

  pro mě asi nejlepší díl, protože hrátky s nebezpečnou zvěří jsou už opravdový hardcore .) Kdo někdy přišel byť i jen s berany do styku, ví že tady už končí prdel. A test obranné munice? To jsem nepochopil už vůbec. Knoxvillovy koule musí mít aspoň dvě tuny, protože do čeho je ten týpek schopen jít, nad tím zůstává rozum stát. Ve všem, co souvisí s býky, Knoxville jasně kraluje a je si toho vědom. Aneb když se rozdával pud sebezáchovy, stvořitel musel Knoxvilla a jeho partu vynechat obloukem .) "if your gonna be dumb, you gotta be tough" https://www.youtube.com/watch?v=Z3MsbJ32FvE(1.2.2016)

 • zdenur
  *****

  Prakticky na stejné úrovni jako první díl až na propracovanější scénky, které zaručí, že je jen tak někdo nenapodobí.(14.11.2007)

 • wampire23
  ****

  Partička okolo Johnnyho Knoxvilla to opäť roztáča na plné gule. Už začiatok, v ktorom sa po mestečku začínajú rozbiehať býky necháva tušiť ako to celé bude tentoraz vyzerať. Tento diel je ešte drsnejší ako jednotka, scénky sú bolestivejšie, ale po pravde je to aj vačšia zábava:D.(18.7.2008)

 • WinstonS
  ***

  Viděno ve tři ráno na chodbě vysokoškolské koleje po návratu z hospody. Mno, téměř ideální zábava na víkendovou chlastačku na chatě rodičů spolužáka ze střední. Popravdě přiznám: některé scény mě hodně pobavily, u jiných jsem jen nevěřícně zíral, co všechno ty dementní pošuky může napadnout :-)(5.2.2009)

 • (Z)denny
  odpad!

  Pokračování ubohosti..(18.4.2010)

 • J*A*M*A*L
  ****

  Mám rád takové film, kde jsou taková videa obsahující takhle šílené kousky. Navíc v komediálním podání. Pro Jackass mám slabost hned po tomto dílu. Vlastně ještě nedávno jsem o nich nevěděl skoro nic. Opravdu perfektní a šílená komedie, u které jsem se fakt pobavil... až na tu babičku, co dělala děvku a sraní do barbie domečku :-).(16.11.2012)

 • TaanStari
  ****

  Oproti jedničce mnohem vyhrocenější - myslím tím kvalitu. Některé scénky opravdu trapné, některé hodně moc zábavné, nic mezi tím. Ty zábavné převažují nad těmi trapnými a intro a outro je opravdu hodně originální.(7.3.2009)

 • Aluminium
  ****

  To sú ale hovädá :D(1.1.2010)

 • goniss
  *****

  shoking :D mistama naprosto nechutné, místama naprosto fascinující, místama děsivé - magoři jsou to! :D(1.12.2010)

 • Mike.mk1
  ****

  Teda nevím jak vy ale já se válel v křečích. Je to sice stupidní a slabomyslné, ale zábavné a o nic jiného tady snad ani nejde ne?(19.12.2007)

 • jesus666
  ****

  Dvojka je síce o niečo lepšia ako jednotka, ale päť hviezdičiek by som dal iba v prípade, že by vystrihli niektoré žalúdok zdvíhajúce zábery. Mám rád humor absurdný, čierny aj politicky nekorektný, ale "fekálny" humor ma naozaj nerozosmeje. Čo sa týka pripomienok niektorých ľudí, že Johnny Knoxville a spol. nemajú mozog v poriadku (keď si napríklad jeden z nich dobrovoľne prepichne háčikom na ryby líce), zaujímalo by ma koľko z týchto "kritikov" dovoroľne vdychuje do svojho tela decht, nikotín a daľšie toxické látky obsiahnuté v cigarete...(4.6.2008)

 • agassi68
  ***

  Na tejto partii som sa zabával ešte v časoch pred ich filmami, keď som náhodne pred polnocou prepínal programy a na MTV sa diali šialené veci. Potom som už čakal každú sobotu a váľal sa od smiechu čo za hovadiny zase vymyslia. teraz už mi to až také vtipné nepríde a viaceré nechutné scénky radšej vynechám. No vždy ma pobaví prevlek za starčekov, ktorým visia, trčia rôzne intímne partie tela :)(13.11.2010)

 • Olík
  **

  Jako dvacetiminutová tv-show nebo pozadí bujaré studentské párty, proč ne? Ale jako seriózní hodinu a půl dlouhý film – to je látka pouze pro fanoušky!!!!!! Každopádně si pánové svým způsobem zaslouží hlubokou poklonu – ruku na srdce, kdo z Vás by toho šel???(16.5.2011)

 • WillyMarks
  ****

  stačí pozvat několik kamarádů na pivo k sobě domů a pustit toto...máte hned o zábavu a zkaženou chuť postaráno :D(25.9.2011)

 • Methodix
  ****

  Dostal ma už hneď ten úvod s býkmi, hlavne keď sa pred kamerou objaví Johnny Knoxville, zakričí ''Zdravím vás, ja som Johnny Knoxville a toto je Jackass!'' a v tom ho zvalcuje rozzúrený býk cez celú obývačku domu. Tu nemožno hovoriť o filme, paródii, toto sa nedá popísať slovami, to sa musí vidieť a nechápavo pri tom krútiť hlavou a zamýšľať sa, ako to tých bláznov mohlo napadnúť.(22.11.2013)