Bravo Girls: Všechno nebo nic

• USA Bring It On: All or Nothing (více)

Britney Allen je nejoblíbenější dívkou prestižní školy a také kapitánkou místních roztleskávaček a dívkou quarterbacka Brada Warnera. Nejvíc jí závidí ambiciózní Winnie Harperová, která se ji po celé roky marně snaží porazit a nahradit v čele týmu i po Bradově boku. Pak přijde těžká rána. Otec Britney přijde o práci a rodina je nucena přestěhovat se do dělnické čtvrti Crenshaw Heights. Britneyin život se změní z pohádky v noční můru. Musí předat vedení týmu Winnie, která ji rafinovaně vmanipuluje do situace, kdy musí přísahat, že než by byla roztleskávačkou jinde, raději jí nebude vůbec. V nové škole se hned první den dostane do ostrého sporu s Camille, kapitánkou místních roztleskávaček týmu Válečníků. Jenže pak se ukáže, že Britney je skvělá roztleskávačka, a Camille nutně potřebuje zaplnit místo v týmu někým zkušeným. Změna školy a snaha přizpůsobit se novému prostředí dívku pomalu odcizuje bývalým kamarádkám. Opět se dostává do sporu s Camille, když se pokusí do sestavy prosadit nové prvky. To nejtěžší však Britney čeká ve chvíli, kdy se musí rozhodnout, na kterou stranu se přidá. (TV Nova)

O´Hara

Úplně tuctová americká komedie. Dobrá tak akorát na zabití času. Šak to znáte, jednou a dost...(jinak ty 2* jsou za celkem pěkné herečky) ()

ecceHOMMO

Paradoxne sa mi to páčilo viac ako pôvodný snímok. Ešte stále tam boli miesta (najmä na začiatku), ktoré boli nesmierne pätolízačsky gýčové a nijako sa to schémou a formou nelíšilo od iných podobných filmov pre násťročných, ale vo výsledku to bolo príjemné, milé a občas i vtipné ( i keď úvod tomu nenasvedčoval). **/*** ()

FritoleXx

Herecky sympatičtější než předchozí díl, ale stále se nevyrovná průměrnému prvnímu dílu. Narozdíl od nich také upozorňuje na rasismus, což není špatně, film pro náctileté je na to vhodný, ale zde je to až otravným způsobem. Závěrečný souboj bohužel poněkud chaoticky natočený, zde prostě střihy nepatří vůbec, natožpak takové množství. ()

TO

Celkem fajn, mohlo být hůř. Navíc mám slabost pro Hayden Panettiere. Příběh je samozřejmě naivní až hloupý a využívá slabomyslná schémata, ale já se přesto bavil a to ani nejsem náctiletý, pro které je film určen především. ()

BS

Vystoupení cheerleaders jsou efektní, tým blondýn značně hloupý a "ošklivá kačátka" nakonec vyhrají, co víc si přát? Hayden je kočka!!! :) ()

Compadre

Taková fakt hodně naivní puberťácká komedie s hromadou rozleskávaček...děj je předvídatelný od počátečních titulků až po ty konečné a to není moc dobře...jediné co je na filmu hezké, je kopice právě těch pěkných holek, kterých je tu fůra. Kdybyste si to pustili bez zvuku, tak možná uděláte líp. Ušetříte se hromady blbých keců a můžete se jen kochat.. ()

Wendy

Tady zase někdo očekával složité drama s hlubokou myšlenkou a propracovanými postavami(?) Já čekala slušnou komedii po vzoru předchozích dílů s trochou cheerleadingu navrch a přesně toho se mi dostalo. Nestěžuji si. Oh, a zajímalo by mě, jestli si Jake McDorman někdy zahraje i sympatickou postavu. ()

sheldonka. odpad!

Naprosto zuřím, když se na tohle dívám. Je tam všechno co ve filmu nenávidím - střední škola, nově přistěhovaná holka která je samozřejmě bohatá, roztleskávačky a pak opravdu "nečekaný" konec. Pro mě je to 100% odpad! ()

Autogram

Na tento tanečný film musim po pár rokoch poopraviť svoj názor. Nie je to len niekoľko schopných akrobatických kúskov, ale prijemne sa pozerá aj na pekne vybrané americké riťky a tváričky. Príbehom o veľkej detskej zrade a odpustení sa veľmi zaťažovať netreba. Rihanna hrá samú seba, to je trochu nezvyčajné na hraný film. (13.1.2019) ()

LondonGirl

Hayden vôbec nemusím, navyše ani tie jej "tanečné" pohyby. Napriek tomu dávam 1* - keď si totiž hlavnú postavu odmyslím, na odpad to nebolo. ()

BMAJTZ

Na holky z americkych teen komedii se kouka vzdycky bajecne ale tady to vsechno konci. Pribehove zadne prekvapko a od prvni minuty neskutecne predvidatelne a zaver pruhledny jeste vice. Od dialogu a hereckych vykonu taky nelze cekat neco extra. Pokud nic neocekavate tak neocekavejte proste vypnete mozek a zkouknete k nicemu jinemu to neni 40% ()

Orthank

Ako to už u všetkých tých Step Up a Let´s Dance filmoch býva, jediné vysoko ohodnotiteľné artikle sú ukryté v dvoch zásadných veciach: 1. pekné baby a 2. zaujímavá choreografia, vedľa ktorej je dej len chudým spoločníkom, ktorý akurát tak filmu uberá na zaujímavosti. Ako dokument o nadaných ratolestiach Ameriky v poriadku, ale ako regulérny celovečerný film len bohapustý guláš všemožných teanegerských a sladkoamerických kecov o dospievaní v neoriginálnom tuctovom prevedení, podopierajúci sa o barly tanečných kreácií. Ach jaj. Vidieť, že pubertálne publikum nie je ani z ďaleka dočasná záležitosť... ()

kwoky

Pokud to budu brat, jako odpocinkovou zalezitost, kde hlavnim tahakem jsou vystoupeni roztleskavacek, pak myslim, ze je to natoceno vic nez dobre. Ma to spad, vsechno dokazete odhadnout davno predem, ale jsou tam hezky holky a me to k radosti staci :) Specialne na Hayden se moooc dobre kouka. :) ()

jasiska

Úplne typická priemerná tínedžerská záležitosť. Ale rozhodne neodporúčam s dabingom. Preklad jej totiž nesvedčí. ()

kill-tec

Líbí se mi ta drsná Hayden alias Britney. Samozřejmě že je příběh přitažen za vlasy snad milionem gumiček, ale vydržet se to dá. Je to divný, že zrovna v tomhle filmu jsem to přál těm hrdličkám ze všech filmových párů nejvíc. Občas dobrá hláška, ale jinak je to sra*ka.. ()

PetkaW.

Naprosto neoriginální americká komedie, kterých je spousta a mnohé z nich jsou i lepší a propracovanější. Pár pěkných barevných záběrů, tuctová hudba a hezké tvářičky k dobrému filmu nestačí. Ale pro určitou věkovou skupinu solidní oddechovka, která se zalíbí. ()