Reklama

Reklama

Lassie

Trailer

Obsahy(1)

Obrovská bída donutila Carracloughovi, obyčejnou rodinu z anglického Yorkshire, prodat zbožňovanou fenku Lassie vévodovi z Rudlingu. Stesk po bývalých pánech je ale silnější než mříže její klece, z níž kólie Lassie záhy unikne a vydá se na strastiplnou a dlouhou cestu domů. Tak začíná úžasné dobrodružství jednoho mimořádně statečného psa, který navzdory nástrahám, jež mu do cesty kladou příroda a lidé, neomylně míří ke svému cíli. Dorazí do něj dřív, než přijdou Vánoce? (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

nervoznideda 

všechny recenze uživatele

http://www.csfd.cz/film/28927-lassie-se-vraci/ z roku 1943 a tento film 2005 to je nebe a dudy Lassii 1943 jsem viděl poprvé v 1947 to mi ještě maminka četla titulky v kině . tento film vykradli chybí tam boj Lassie s ovčáckými psy, staří lidé, kteří se o ni starali no prostě odvar . a tak dávám ** za psa a peter OˇToola to si raději pustím Lassii 1943 zdraví deda :-) ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Naprosto krásnej doják, úžasný dobrodružný příběh o tom, že psí touha po domově prostě nad vším vítězí. Původně jsem se na to ani nechtěl koukat, ale teď vážně nelituju - jediné, co mě na tom filmu dost zmátlo, byla ta lochneska. Nejdojemnější to bylo, když zabily tu fenku, ten příběh má ale celkově strašně velké a působivé kouzlo. 100%, i OToole tam byl výborný , jako vždycky. ()

Reklama

Psema 

všechny recenze uživatele

Lassie je prodána, uteče, je přivedena zpět, uteče, je odvezena pryč a uteče. Tak a to je asi tak všechno a já se na to musel dívat 100 minut. Citově u dna, chlapec v hlavní roli je jedním z neotravnějších malých herců a se svým huhňavým projevem by se měl co nejdřív ztratit. Příběhová linie nejen, že je naprosto prázdná a její zkrácení o půl hodiny by prospělo, ale to šustění papíru, které jsem slyšel pokaždé, když legendární Kolie někam přišla, bylo rušivé více než dost. A co proboha měla znamenat ta "Lochneska"? Tak tohle teda ne, pánové. A mimochodem Peter O`Toole byl celkem snesitelný. Na jeho věk stále solidní výkonnost. Jen kdyby se něco podobného dalo říct o zbytku obsazení. Ten zřejmě tušil, že hraje v něčem velmi trapném a nepovedeném. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Lassie už je snad tisíckrát omýlenej čoklik. Ale i po tisící mě tenhle příběh prostě baví. Tady v tomhle případě čistě hlavně díky té moc hezké pohádkové atmosféře a nádherné skotské a irské přírodě. Na tu byla radost vysloveně koukat. Dobře známý rodinný příběh o psovi, co se vrátil ke svému pánovi, je tu pak jenom jako takový bonus navíc. Středověce-pohádková atmosféra a krásná příroda udělala své. Jo a musím se přiznat, že i Peter Dinklage k mému potěšení se svojí postavičkou kočovníka udělal hodně. Holt, když Vámi jednou prostoupí Hra o trůny, těžko ty herce z ní pak budete v jiných filmech vnímat jinak. ()

hellstruck 

všechny recenze uživatele

Film absolutně nevhodný pro pány kritiky. Příliš sentimentality, příliš zvířecí lásky a žádný pseudointelektuální význam. Prostě jen sympatické a místy dojemné dobrodružství. Zajímavé je, že u Hachika tohle všechno fungovalo. Asi u Lassie chybí ten přívlastek "podle skutečné události"...Mě to tedy neuvěřitelně bavilo a přála bych si taky takového věrného chlupatého přítele :) Navíc ta britská krajina mi vyrazila dech. ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se ve Skotsku, Irsku a na ostrově Man. (mar48)

Reklama

Reklama