• Yardak

Název filmu se povedl, neboť při sledování tohoto "veledíla" Vám jde fakt o život:)). Hlavní příběh neoriginální a hlavně úchylně trapný, vedlejší příběh tragický. A herecké výkony si snad ani nezaslouží tu jednu hvězdu.(18.1.2009)

• IQ Tiqe

Přestože film jako celek nebyl nic extra, našlo se dost scén, které mě pobavily, vlastně to zachránil radiátor :)(27.8.2008)

• Subjektiv

Když se film okatě snaží s vážnou tváří poučovat, moralizovat či filozofovat, jeho myšlenková úroveň nemá daleko ke zvláštní škole. Jsou tu však i chvíle, kdy se snaží rozesmát a tu se mu střídavě daří, ba někdy se humorem vyloženě trefí do mého vkusu - třebas Hemalovým kurzem etikety. Silné **.(30.10.2009)

• Hunt

HUDBA: Milan Chyška; Přeplácaná ptákovina, dalo mi hodně odhodlání to dokoukat, ostatním doporučuji ani nezačít.(26.9.2009)

• paascha

Mě to moc nebavilo, i když jsou tu zajímavé momenty(5.10.2009)

• - Jde o první film Milana Šteindlera, který se promítal na testovacích projekcích a poté upravoval podle reakcí diváků. (xjane)

• - Srnka, která hrála ve filmu, se během natáčení zaběhla a svým majitelům se vrátila až po týdnu. (hippyman)

• - Natáčení probíhalo od 24. června do 11. září 2007 v Praze a jejím okolí. (hippyman)