• Malarkey

Ulovit miliardáře byl poslední český film, kde jsem se styděl, že na ten film vůbec koukám. Hovadina ve všech směrech, která prý měla mít nadhled, ale ve výsledku stála za hovno. Když jsem se chystal na tenhle film, říkal jsem si, že to třeba nebude zase tak hrozný. A že se třeba pobavím. Nebudu řešit herce, ti za to ani moc nemůžou, ale samotný příběh. Nechápu, jak je možné, že v dnešní době stále může někdo, jako Pawlovská, psát tak příšerné scénáře a sehnat na ně peníze, aby se to natočilo. Vždyť každej musel vidět, že je to strašná hovadina. Bohumil Klepl si to ale evidentně užíval, nicméně mě mrzí, že peníze z českého fondu na kinematografii jdou na takové sračky, jako je právě tenhle film a ne na, ve světě, ale i u nás, oceněné scénáře, které doteď čekají na zfilmování. Hlavně že Halina si zase mastí ego nad tím, co skvělého se svými kumpány vytvořila.(7.2.2012)

• Toj

Nepopsatelně špatná záležitost. Netvrdím, že bych padal nudou, že by to bylo po technické stránce nějak enormně zlý... Hlavní problém je, že z tohoto filmů přímo sálá totální stupidita... Snaha o střelenou road movie ve stylu filmů jako Harold & Kumar, jenže tady ty samoúčelné, špatně našroubované scénky nefungují, jen ochromí jejich nevtipnost a imbecilita.Upřímně věřím, že lepší scénář na stejné téma bych napsal zvracejíc do záchoda s otravou alkoholem... Jakoby některé Sklepáky poslední dobou napadla nějáká těžká choroba, každým dnem jim požírala poslední zbytky inteligence a oni tvořili jen s matnou vzpomínkou na formu některé jejich předchozí tvorby...(29.9.2009)

• korbitch22

že šteidler je dávno troska,víme všichni.ovšem od magického pera holiny obrovské:-)jsem čekal víc,ujetá kravina,se špatným kokotkem(jako vždycky)koktaní doroty nvotové vás začne srát hned po prvních vteřinách,no a šteidlerova debilní režie vás nasere vždycky.jednu hvězdu za pár fórků a bohouše klepla.(1.1.2010)

• fojty

Jak já začínám nesnášet Kotka to si snad nikdo nedokáže představit. Ten člověk je mi tak strašně proti srsti že mi dokáže pokazit celý film. Věřím že kdyby tam byl jakýkoli jiný herec bylo by to o 200% lepší. Není však jediným negativem tohoto filmu! Naprosto nevyužíté téma, kamera děs, a hudba a zvuk taky nic moc. Jestli toto měla být komedie tak pak už nevím jestli čekým filmům mám věřit. Pane Šteindler, kašlete na režírování vraťte se k herectví a kdyby náhodou ne, hlavně už prosím Vás neobsazujte Kotka.(1.3.2009)

• larelay

Clovek si ide v nedelu vecer o pol desiatej v pohode lahnut, zapne telku a hlada film, pri ktorom sa vam podari zaspat. Cuduj sa svete, na Markize davali prave O zivot, ktory som nikdy nemala odvahu si pozriet, a preto si vravim, jasne, preco nie, maximalne pri tom zachrapem. Najprv som bola v polohe leziaceho strelca a ako minuty plynuli, postupne som sa usadzala... Nie preto, ze by ma to bavilo, ale aby som nezaspala, pretoze som chcela byt svedkom dalsej scenaristickej sracky, ktoru este vo filme uvidim. Tomuto filmu vzdavam hold uz len za to, ze som to s nim vydrzala az do 23:10 bez nejakej ujmy na zdravi a s precvicenou branicou za tie ultratuttiblbosti, ktore tam clovek videl. A hlavne za hlasku krala porna Rosenberga "Vyhral 6 krystalovych kokotov". Tak to bol mazec. A este jedna vec na zaver, preco preboha Kotek prijal tuto rolu? A preco ju preboha prijala Dorota? Ved ta je ako z inej planety, neuznava bezny konzumny zivot, je to inteligentna mlada zena a ja ju uvidim v takejto zlatanine.(28.9.2009)

• - Srnka, která hrála ve filmu, se během natáčení zaběhla a svým majitelům se vrátila až po týdnu. (hippyman)

• - Natáčení probíhalo od 24. června do 11. září 2007 v Praze a jejím okolí. (hippyman)

• - Jde o první film Milana Šteindlera, který se promítal na testovacích projekcích a poté upravoval podle reakcí diváků. (xjane)