• korbitch22

že šteidler je dávno troska,víme všichni.ovšem od magického pera holiny obrovské:-)jsem čekal víc,ujetá kravina,se špatným kokotkem(jako vždycky)koktaní doroty nvotové vás začne srát hned po prvních vteřinách,no a šteidlerova debilní režie vás nasere vždycky.jednu hvězdu za pár fórků a bohouše klepla.(1.1.2010)

• Guzo

Většina českých filmů z poslední doby mě ničím příliš nezaujala, ale tohle byl naprostej vrchol. Nesmyslné střídání "stylů točení", kdy to chvíli vypadá, jako by pan Šteindler chtěl točit romantické drama, chvíli jako teenagerovská komedie a pak jako naprostá psychárna, se do českého filmu prostě nehodí. Kdyby si vybral jednu z těch variant a držel se jí celou dobu, mohlo to dopadnout možná dobře, ale takhle se mi vryje O život do paměti jen trapnou scénou, kdy Bohumilu Kleplovi urazí hlavu vlak.(21.12.2008)

• fojty

Jak já začínám nesnášet Kotka to si snad nikdo nedokáže představit. Ten člověk je mi tak strašně proti srsti že mi dokáže pokazit celý film. Věřím že kdyby tam byl jakýkoli jiný herec bylo by to o 200% lepší. Není však jediným negativem tohoto filmu! Naprosto nevyužíté téma, kamera děs, a hudba a zvuk taky nic moc. Jestli toto měla být komedie tak pak už nevím jestli čekým filmům mám věřit. Pane Šteindler, kašlete na režírování vraťte se k herectví a kdyby náhodou ne, hlavně už prosím Vás neobsazujte Kotka.(1.3.2009)

Toto je přesně případ filmu, který bilancuje mezi odpadem a celkem zdařilým počinem. Tady píšou, že jde o komedii. Já bych tento film takhle nezaškatulkoval. Ono jde o něco trochu jiného. Film je napůl komedie, horor i naučný a taky napůl blbost. Já vím, že čtyři poloviny neexistují, ale poprosil bych o shovívavost. :-) Jako určitě si myslím, že Dorota zahrála dobře a kupodivu ani Kotek mi tam tolik nevadil. Velká role Boba Klepla mi taky nevadila, Bob mi byl vždycky sympatickej. Ale nejvtipnější asi bylo vidět na konci hvězdy českého pornoprůmyslu. To se jen tak nevidí :-D....no ikdyž :D:D....Nebudu to rozvádět a asi bych i ukončil toto hodnocení a s přimhouřením všech očí dávám 3 hvězdičky.(26.9.2009)

• honajz

Prvních dvacet minut je skvělých. Docela vtipné hlášky a bonmoty. Pak asi scénář začal psát někdo jiný. Od scény s včelami to jde totiž totálně do kopru a všechna ta rádoby mystika a podivnosti působí jako z nouze ctnost, protože chytré bonmoty už došly. Navíc sledovat anorektickou Nvotovou je někdy k poblití, pardon. Ten zběsilý střih je také divný. A vlastně nakonec ani netuším, co chtěli autoři říct.(27.6.2011)

• - Natáčení probíhalo od 24. června do 11. září 2007 v Praze a jejím okolí. (hippyman)

• - Srnka, která hrála ve filmu, se během natáčení zaběhla a svým majitelům se vrátila až po týdnu. (hippyman)

• - Jde o první film Milana Šteindlera, který se promítal na testovacích projekcích a poté upravoval podle reakcí diváků. (xjane)