• Big Bear

Ačkoliv jsem věděl, že je to brutka, chtěl jsem se přesvědčit na vlastní oči. A nyní potvrzuji. Je to brutka. A tak pokud jste to ještě neviděli a dáváte -li na rady, nekoukejte na to. Je to ztracený čas, který i kdyby jste promhrhali zíráním do blba, bude to ještě pořád lépe utracený čas než při koukání na tohle Šteindlerovo spiritistické rádoby komediální porno (ano i na to ve fiolmu dojde). Mrzí mne účast Nebřenského a Navrátila. Ostatní svojí účastí nijak nepřekvapili... ODPAD(7.9.2014)

• maverick10

Nezabavna zabava je do jiste miry zabavna a alespon zabaví. Po skonceni filmu je vam nakonec lito ztraceneho casu utopeneho v konecnem dusledku nezabavnou zabavou zabavujici vas cas, ktery byste mohli ztravit zabavou, ktera zabavi a bavi. Tenhle film bych zabavil, rychle se ho zbavil a uz se o nem nikdy nebavil. Muze mi nekdo vysvetlit kde mam hledat humor? Snad Bohous Klepl, letic na spermii jako Saxana na kosteti, ci Rosenberga, radic dobrovolnym hasicum, kam maji strikat? Ne to ne!!! Vratte se do hrobu pane Steindler ! ! ! !(2.10.2009)

• korbitch22

že šteidler je dávno troska,víme všichni.ovšem od magického pera holiny obrovské:-)jsem čekal víc,ujetá kravina,se špatným kokotkem(jako vždycky)koktaní doroty nvotové vás začne srát hned po prvních vteřinách,no a šteidlerova debilní režie vás nasere vždycky.jednu hvězdu za pár fórků a bohouše klepla.(1.1.2010)

• lesumir

Několik slibných scén, ze kterého tvůrci uplácali "film", neznamená doopravdy FILM! Kotek umí hrát, koktající Nvotová se snažila, ale deset minut je to o koze, dalších deset o voze. Potom jsou to hodinky a za nějakej čas zase holínky. Čím se dostáváme ke koze, kterou uvidíme na voze. (Že by koza byl Klepl a vůz spermie? :-)(11.8.2009)

• honajz

Prvních dvacet minut je skvělých. Docela vtipné hlášky a bonmoty. Pak asi scénář začal psát někdo jiný. Od scény s včelami to jde totiž totálně do kopru a všechna ta rádoby mystika a podivnosti působí jako z nouze ctnost, protože chytré bonmoty už došly. Navíc sledovat anorektickou Nvotovou je někdy k poblití, pardon. Ten zběsilý střih je také divný. A vlastně nakonec ani netuším, co chtěli autoři říct.(27.6.2011)

• - Srnka, která hrála ve filmu, se během natáčení zaběhla a svým majitelům se vrátila až po týdnu. (hippyman)

• - Ve scéně, kdy Vojtěch Kotek jede vlakem, se vyklání z okna téměř do půli těla. Tento typ vlaku má ale okna pouze na malé vyklopení, což lze ve filmu vidět. Ve skutečnosti by se tedy bez předchozí demontáže okna takto vyklonit nemohl. (Wopat)

• - Jde o první film Milana Šteindlera, který se promítal na testovacích projekcích a poté upravoval podle reakcí diváků. (xjane)