Ako vyšetríte vraždu, keď obeťou ste vy? Nadprirodzený thriller od producentov filmu Šiesty zmysel. Stredoškolák Nick mal život pred sebou, no len do okamihu, keď bol brutálne prepadnutý a jeho telo ukryté v lese v domnení, že je mŕtvy. Uviazol však na pol ceste medzi svetom živých a mŕtvych, ešte nie celkom po smrti, ale neviditeľný pre ostatných živých. Môže len sledovať pátranie svojich blízkych a zúfalo sa snaží kontaktovať ľudí na tejto strane. Netuší, že len hodiny ho delia od definitívneho odchodu na druhý svet... (oficiální text distributora)

ywo666

Dosť dobrý mysteriózny thriler. Téma nie je nič nové ale pojatie sa mi dosť páčilo. Možno to bude tým, že ma podobné filmy zatiaľ obchádzali. Hlavný hrdina na mňa spravil dojem celkovo atmosféra filmu ma dostala. ()

oveckaoa odpad!

Juhů to byla ale píčovina. Jedna holka vyloupí s kamarády obchod jelikož chce odejít s kořistí tak ji jeden člen party udá. Policisté ji propustí (WTF Numero 1) a ona zjišťuji kdo ji udal. Jakýsi komplic jí vykecá že to byl jakýsi borec tak si ho podají a ona ho zabije. On se probudí a nejen že se na ni nezlobí (v reálu by ji asi chtěl zabít) ale že se mu i líbí a chce aby našla jeho tělo (jelikož žije). Prostě píčovina na ntou navíc ta holka je tak drsná že jsem se bál i já (spíše smál ale to nevadí:-) ) ()

Natabar

Zajímavý nápad, dobře rozehraný příběh, který však v průběhu děje stále více dementní a noří se do stále se stupňujících nesmyslů a logických chyb, aby ke konci zůstala už jen pachuť zkaženého díla. ()

Guzo

V podstatě stejný nápad jako je v Awake, jen je Invisible děláno spíše pro teenagery, což mi na jednu stranu vyhovuje, ale na druhou mi v tomhle filmu nesedí víc věcí. Zejména závěr je takový obyčejný, ohraný, všichni už dopředu tuší, jak to dopadne, a to nemam moc rád. Co se týče hlavních rolí, nemám s obsazením nejmenší problém, všichni to zahráli na výbornou.. Každopádně ale The Invisible za zhlédnutí stojí, pokud jste neviděli výše zmiňovaný druhý film, mrkněte nejdřív na tenhle, pak bude možná zážitek z Awake ještě lepší. ()

Smileface

V některých momentech se film bere přehnaně vážně, víc než si vzhledem ke scénáři i hercům může dovolit. Jinak jsem se docela bavil. 50% ()

3 AM Code

Urcite bych na tomhle mysteri nasel chyby, ale urcite sem se nenudil. Ze zacatku mi te pohled na "mlady a neklidny" prisel trochu prestrelenej, nastesti to pak nabere dost odlisnou notu. ps: Dobre padnouci herci, vcetne vedlejsich roli. pps: Dost dobrej soundtrack. ()

made1

Přehlížený není žádný rychle se řítící thriller, ale docela příjemná podívaná, kterou ale Goyer na konci příliš nevychytal. Docela škoda. ()

666Carnage

Pokud chcete mysteriozní blábol tak tady ho máte. Film, který v celku má nádech tajemna ale je udělán tak abych ho pochopil i slabší jedinec. Pochopení naleznete už ve 30 minutě filmu což je docela škoda, když se to tvářilo tak slibně. Hlavní dvojce neni ani tak nesympatická ale to nestčí ktomu aby mě film bavil. Příběh se pokazil a stim i můj úsudek o celém filmu. 35% ()

Hanys_

Od prvních minut jsem se skvěle bavil. Zamiloval se do ruské gymnastky Margarity Levievy..A prostě na tenhle "teenegrovský Duch" nedám dopustit :) ()

cab

Remeslne i scenaristicky odflaknuta a herecky mizerna ducharina, protoze pribeh plny teenageru o dusi mladika pronasledujiciho pachatele, ktery stoji za jeho zmizenim ma predem odhadnutelny prubeh i zaver, ktery ma za ukol trapne moralizovat, nema nejmensi cenu shanet ke shlednuti. Existuje spousta lepsich kousku a dokonce i v poli serialu. 35% ()

MareT.

Thriller? Drama? Ne, podvod, vážení. Je to romantika jak sviňa, která má trošičku temnější nádech. Kdysi Twillight ještě nebyl, tak se experimentovalo a dávali se do kupy absurdity jako mrtvý a živá. Jinak je to pěkná nuda, příběh ničím nepřekvapí a klišé se překrývá druhým klišé. Ještě že je to technicky zvládnuté (nemáte pocit, že se díváte na amatérksé porno), ale to k diváckému zážitku pochopitelně nestačí. ()

Ricky_CZ

Po návratu z hospody o půl třetí ráno jsem náhodou zapnul televizi a natrefil na tento kousek. Překvapivě jsem vydržel až do konce. Je pravda že zejména co do scénáře je to trochu nedospělé, ale i přes to se děj krásně táhne až do konce, bez citelných zádrhelů. Margaritě jakožto ošklivému káčátku to velmi sluší ;) Příjemná oddechovka za 65% ()

krusty2

Po Bladeovi 3 som si pomyslel Goyer pis radsej scenare a rezisersku robotu nechaj na niekoho ineho.Bohu vdaka ze som sa mylil.Tento film je toho dokazom.Aj ked to nie uplne idealne a zpociatku som si myslel,ze pozeram novu verziu Ducha.Bavilo ma to a nenudil som sa pri tom.Dost ma tu prekvapili odidve hlavne herecke postavy( Margarita Levieva,Justin Chatwin).Verim ze sa tu najdu ludia ,ktory budu proti tomuto filmu,ale ja ho len musim odporucit.Potom sa ukaze ci som mal alebo nemal pravdu. ()

Yancl

Námět je výtečný, ale zpracování je plné chyb, nelogických situací a dětinských hloupostí. Což je škoda, protože potenciál tam byl. Napětí se vytrácí každou minutou a od poloviny filmu se z vážné atmosféry stává nuda. Závěr se dá lehce odhadnout, ale že se k tomu tvůrci snažili přidat ještě "romantiku", to už je moc. [41%] ()

tavlas

Tohle rozhodně není nej film co jsem s touto tematikou viděl, ale bože proč se mi tedy tolik líbil? Možná proto, že jsem nenapravitelný romantik. ()

Magneto už má režiséra... bohužel

Magneto už má režiséra... bohužel

01.05.2007

Někdy člověk kroutí hlavou, jací packalové dostávají v Hollywoodu velké příležitosti, zatímco třeba takovému Darrenu Aronofskému producenti akorát tak seškrtávají rozpočty a házejí mu pod nohy… (více)

Neviditelný Mars

Neviditelný Mars

17.01.2007

David Goyer, známý scénárista (Blade, Batman začíná), odložil pero a posadil se již potřetí do vyhřáté režisérské židle. Scénář k novému snímku The Invisible mu napsal Mick Davis (Modigliani). Film… (více)