Králové ro(c)ku

• USA Tenacious D: The Pick of Destiny (více)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiální text distributora)

Jaňo

Keď som urobil výnimku a čítal som si komentáre ešte pred spustením filmu, gr8 escape (jeden z mojich obľúbencov) napísal: "Hodnocení není objektivní. Ten film je neuvěřitelná kravina..." a pritom dal 5*, čudoval som sa tomu... Teraz po zhliadnutí, vám potvrdzujem, že tieto slová sú najvýstižnejším komentárom samím o sebe... Pripájam sa k nemu s veľmi dobrým "neobjektívnym" hodnotením... + je to za to, ako výborne bol zamaskovaný Dave Grohl (spevák skupiny Foo Fighters) za satana :-) Svoje sólo predviedol bravúrne... ()

Mrkvič

Trochu matoucí název, když jde ve skutečnosti hlavně o metal. Začátek je opravdu famózní a potěší hudební legendy DIO a Meat Loaf. V druhé polovině film bohužel trochu ztratí na tempu, které se ale na konci naštěstí vrátí, a nabídne jendo z nejlepších hudebních čísel. Všechno je to děláne s ohromným nadšením a srdíčkem, což může být někomu ukradené, ale koho to chytne, toho to nepustí. ()

LordSnape

Můj ty ďáble to byla ale kravina, ale i přes zdlouhavý rozjezd a sračkoidní náplň je konečný rock fight se samotným Satanem naprosto perfektní! A teď už jen zbývá udělat film s death metalovou náplní. To by byl mazec!!! ()

SG_ever

To nejlepší z nejlepších na oddech... Samozřejmě, je to nejlepší asi jako "Nejlepší písnička všech dob" ale o to tu jde. (90%) ()

capák

Ujetej je tenhle film až až a nudit se tím pádem rozhodně nebudete. Jack Black dokazuje, že má pořádnou porci nejen komediálního, ale také hudebního nadání a Kyle Gass mu sekunduje víc než dobře (nejvíc mě dostávaly ty jeho věčně nasraný pohledy). Navíc má tenhle snímek parádně nadupanej soundtrack (všechny písničky kromě jedné od The Who nazpívali hlavní protagonisté), skvělý hlášky a spoustu nezapomenutelných scén (například Blackův houbičkový trip). Mini role Stillera a Robinse a závěrečnej souboj s ďáblem jsou pak třešničkou na dortu. Vždycky jsem chtěl mít doma taky takovou bicí soupravu se třema kopákama jako měl on. ()

DivX

Spíše hraný muzikál než film. Milovníky tohoto hudebního žánru určitě potěší známé ikony jako Meat Loaf nebo Ronnie James Dio. Soundtrack je přímo luxusní. Ať žije Tenacious D. 70% ()

plechulka

Pro mne podobná ptákovina jako Rocky horrorr picture show - jestli máte rádi rokenrol a divné a ujeté filmy, je to váš šálek čaje! ()

Ryuuhei

Blbost, ale překvapivě vtipná. Hromada lehce amatérské rockové hudby, nějaké ty ztřeštěné situace a jak jsem již řekl, překvapivě dobře zpracovaný humor. Dle mého názoru nejde o nějakou pecku, stále to zůstává u takového toho typického komediálního žánru, ale koukat se na to dá. ()

Beky

...fakt slušný, takový pro mě nečekaný, oni maj opravdu dobrý texty:)))))...možná ani nepotřebujou trsátko osudu, protože se mi líbí, a asi půjdu i na jejich další koncert, a tu soutěž vyhráli zaslouženě, jo jo, před chvílí jsem na nich byl...a šlehnout si je takhle přes poledne...ne, fakt dobrý!!!!!....80%.... P.S. Jack Black se pro mě stává zarukou obrovské kvality a čekám jen, kdy konečně se upíše něčemu dokonalému, co mě opravdu smete!!!....výhoda a zároveň nevýhoda této komedie, je ve stylu hudby, kterou oni hrají, protože komu se opravdu nelíbí rock, nemá smysl, aby tento film viděl!!!..je zde totiž poměrně dost spívaných pasáží a celý film neni opravdu o ničem jiném, než jak sahrát ten nejlepší ROCK!!!.... ()

-dRaGoN-

Musím přiznat že Jack Blacka v oblibě příliš nemám a proto se jeho filmům docela vyhýbám. Každopádně tenhle film je nářez, silně ujetá komedie s výborným soundtrackem a několika bezchybnejma scénkama. Některé vtípky jsou sice podprůměrný, ale celkově jde o 90min zábavy na kterou jen tak nezapomenete. ()

T-pack

Kdo neví, čeho všeho je Black schopen, asi ho tenhle film zaskočí. Extrémní rockový nářez v podobě nerozlučných Tenacious D (a maj na to i znamínko). Jediný film, kde to nakonec dopadne tak, jak by mělo a jediný, kde se lasery nevypínají rukama... ()

LadyDevil

Dokonalá věcička!! Člověk se směje natolik, až hrozí roztrhnutí pusy a v mým případě astmatický záchvat:-D Perfektní hlášky, scénky, co se nezapomínají, dokonalá hudba..asi už nemám slov:-) ()

tomxxx

Dokonalé... Někdo zde píše, že průměrný fanoušek rock (metalu) přejde hudbu bez povšimnutí. Já říkám, že skalní fanoušek zajásá a najde si své. Hudba sice není kdoví jaká, ale mně se to prostě líbilo. Celý je to pěkně trhlý a to se počítá! ()

Zdeňka

Na co zakládat celou školu rocku, když si J. Black vystačí s jedním parťákem + odnáším si z filmu jedno ponaučení a to, že Satanus je latinsky Satan :-D ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf