Králové ro(c)ku

• USA Tenacious D: The Pick of Destiny (více)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiální text distributora)

Rodin

No tři dám, ale v podstatě se tu ztotožňuji s ostatními komentáři. Rozjezd sliboval opravdovou lahůdku, která ovšem vyšuměla do ztracena značným tempem a následovala už jen obligátní z paty tlačená americká lekrace. Do konce filmu už mě mírně rozesmál asi jen Tim Robbins, a to bylo vše. 55%. ()

Nightswimmer

zaciatok vyborny, nadupany hudobne aj humorne, nasledny pokles urceny minimalnym dejom a posolstvom, no rockovych fanusikov nenecha chladnym po cely cas..Vyvrcholenie v podobe Diabla Davea Grohla je skvely zavrsenim gitarami a melodiou nadupaneho filmu, ktory spada do kategorie neparnych siedmich hviezdiciek. School of Rock taktiež s Jackom Blackom je vsak o nieco kvalitnejsi.. ()

Bezda22

Výborný písničky, fakt neskutečný. Mám rád Blacka a miluju rockovou muziku a tahle kombinace prostě musela vyjít. Je to krásná rocková pohádka, co se s tim absolutně nesere. Neskutečnej nářez po všech stránkách. ()

Tormentor665

Kdyby to byl jen film bez hudební kulisy, byla by to hrozná sračka. Možná je to tím, že jsem to viděl pouze s dabingem. Vtipy se jednoduše nedaří a přide mi to hrozně křečovité. Nemůžu se kvůli trapnosti zasmát ani těm rockově-patetickým hláškám (promiňte mi ten výraz). Hodnotím především film a nikoli hudbu, protože ta je úžasná. ()

ANTYCHRYST

Jeden z prvních komentů psanej na blog 16. března 2007 v 10:22 Na tenhle filmeček jsem se dost těšil,jelikož Jack Black je dobrej ouchyl a když jsem viděl jak dováděl ve škole rocku,tak jsem neváhal ani chvilku,sáhnout po tomto new filmovim počinu :) Film začíná docela good animačkou :) Jako první je vidět Black jako malej,když vyzpěvuje rodičům velmi dobrej song :) s neméně dobrym solíčkem na kytaru :) Nicméně celej film je proloženej zajímavejma rockovejma flákama a honbou za magickým trsátkem. Velmi dobrá je scénka když Black vidí na pláži hrát jeho kolegu (viz:video) :) Kyla Gasse a spolu tam předvedou neuvěřitelný vystoupení :) ještě teď se řežu :) :) :) Takže se připravte na monstrozní začátek :) ale ani v dalším dějství nejni nouze o hustý scénky čeká vás,houbičkovej les :) a hlavně ptáko-klik hahahahahaha :) krátkej,ale hodně dobrej výstup Bena Stillera.Na závěr se objeví i sám pekelnej kníže SATAN :) ta scénka je taky dost nářezná :) Co k tomu dodat? Dobrý herci,very good music :) dávám 90% :) velmi dobrá komedie,komu se zamlouvala škola rocku,ať ani chvilku neváhá :) ()

Brodyman

Yes you are fucked! Shit out of luck Now I'm complete and my cock you will suck! Krom menších nedostatků mam k tomuto filmu velmi kladný vztah. Rocková hudba TD s vtipem a tím vším okolo? Proč ne? ()

Voorhees

jak již je zmíněno. Prvních 15 minut je vskutku brilantních :3 Mechanický pomeranč mě opravdu potěšil. Dále si film udržuje příjemné tempo a vtip. V Muzeu malinko kolísá, ale pak přijde duel a film má svoje grády zpět. Jak hudebně tak provedením se mi film hodně líbil. Jack Black vážně exceluje :) Dávám 4/5 a to si to opravdu zaslouží. ()

Caa

Super hard rocková / metalová hudba, humor lehce přes čáru a naprosto dokonale ujetý příběh! Tech pět hvězdiček mi stačí jen proto, že nehulím :D. ()

himor

Jack Black je jednoznačne lepší hudobník ako herec. Takže všetky hviezdice sú skôr za hudbu ako takú, ako za herecké stvárnenie. Celý film je dosť bizardný, ale koniec so Satanom bol smiešny. Pobavil som sa, aj keď nemám rád tlsťocha Black-a.80% ()

Fanak odpad!

Jack Black je dobrý herec ale mizerný, opravdu mizerný scénárista. Jeho pokus vydojit z úspěchu Školy rocku se zvrhl v naprosto stupidní slátaninu bez nápadu (jak dějového, tak hudebního) či vtipu. Možná skalní rockový fanoušek zde objeví nějaký skrytý půvab. Já jsem pátral marně. ()

creativek

Dle mého názoru chtěli kluci z Tenacious D hlavně vytvořit pohodový film, u kterého se budete dobře bavit a poslouchat výbornou hudbu.Oddechová komedie plná skvěle rockové hudby ,kterou si hrdinové v hlavních rolích sami tvoří.Užívejte příběhu o původu pekelného trsátka ,který vám bude servírovat ,v tajemné a přitom vtipné scéně, sám bavič Ben Stiller. ()

Bigfuckman

I DOOO NOT NEEEED a microphone, MY VOICE IS FUCKING !! Co dodat, kdo neviděl nepochopí. Jack Black s Kyle Gassem tu bravurně představují svůj ďábelský rock. A jako libovku považuji zhulit zelí rohem od samotného arciďábla Satana Lucifera von Diabla. ()

Elegnor

Místy až příliš velká trapárna, ale ani to mi nezabránilo smát se skoro od začátku do konce. A za ty songy - klobouk dolů. ()

pe3czech

hodně scén je při vší pobožné úctě k tenacious D průměrná, ale lepší námět jsem viděl snad jen v Freddy got fingered. scéna s mrzákem před muzeem je naprosto úžasná, určitě stojí za shlédnutí, ale za pozornost hlavně stojí samotný organismus tenacious D a jejich tvorba. věřím, že se dožiju jejich vystoupení někde v česku, polsku, slovensku nebo prostě někde v okolí, protože jejich show, tu musím vidět na vlastní oči. ()

ktzc

Vynikající film!!! Jack Black a Kyle Gass rocks!!! Od začátku do konce je film napěchován skvělými vtipy, a libovou muzikou. A hudba v battlu mezi Satanem a Tenacious D to jen dokazuje, je to prostě masterpiece. ()

JackalCB

Další výborná hudební komedie s Jack Blackem v hlavní roli. Už u prvních minut jsem dostával záchvaty smíchu, pak tempo na chvíli zpomalilo, ale zhruba od půlky filmu se vtipné scény zase sypou (hlavně hudební souboj se satanem nemá chybu) Takže hudba výborná, děj zajímavý a o vtip nouze neni. Ode mě 8/10 ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf