Králové ro(c)ku

Kings Of Rock - Tenacious D

Králi ro(c)ku

Komedie / Hudební / Muzikál

USA / Německo, 2006, 90 min

No, největší film všech dob to tedy rozhodně nebyl, dokonce mnohem horší než Škola ro(c)ku, přesto jsem vydržela a nelituji - už kvůli scéně se Satanem, loupeži trsátka a dalším chuťovkám mně stojí za to, dát si ho někdy ještě jednou, i když, přiznávám - bez J. Blacka by tento druh komedie klesl až na dno žabomyších sraček močálu v New Jersey, nicméně, Jack byl přítomen a mě tak může těšit, že opět nepodcenil sílu svého obočí :-)(13.8.2010)

• Dale

Kým nezačali titulky, tak to vyzeralo veľmi sľubne, ale potom sa z toho stala nezábavná (nezasmial som sa ani raz) komédia bez deja, ktorú držali pokope len rockové pecky Jacka Blacka, čo je na film dosť málo. Zvlášť, keď tento žáner je mi blízky ako Georgeovi Bushovi svetový mier. Avšak ten, pre koho je takáto hudba jeho šálkom kávy, si určite príde na svoje a zrejme mu nebude vadiť ani absencia príbehu.(22.7.2007)

Zpočátku jsem myslela, že brzy přijde na řadu vypínač, jak trapné fekální představení to bylo, navíc uřvané (JB) jako posledně v podobné slátanině, ale nějak asi z nudy jsem zůstala a fuckt nelituju. Scéna zhmotnění lysohlávkových iluzí mě dostala téměř do podobného tranzu, takže pak už byli chlapci moji a já jejich i přes další a větší kaskádu ftipů dalece za hranou únosnosti. Protože jsem pro každou prdel a když je udělaná z debility směrem k pobavení, musím uznat, že v tomto případě bylo učiněno antihumoru zadost, respektive bylo to tak debilně ujeté, až místy smíchem k nezastavení.(24.10.2013)

To byl zase jednou úlet. Obhroublého humoru tak akorát a pocitvé srandy kopec. Muzika výborná, Jack Black má úžasně gumovej xicht (a dělá sním psí kusy) a finále se Satanem nemá chybu. Tendle film navíc získá se správnou partou lidí a se správnými látkami v krvi nový rozměr. P.S. Hodnocení není objektivní. Ten film je neuvěřitelná kravina...(17.4.2007)

Jack Black je opravdu hroznej a nesnesitelnej herec, kterej hraje furt to samý dokola, v podstatě nic jiného, než pitvořivě nesnesitelného idiota neumí (jako přes kopírák to samé co tady předvádí např. ve Škole Ro(c)ku - klidně to mohli označit za pokračování). Kvůli němu musím dvě hvězdičky ubrat. Naproti tomu Kyle Gass je fakt zábavnej, komedie jako taková vůbec špatná není, spousta dobrých fórků (použij ptáka, rockový battle Tenacious D versus Satan je úchvatný /u mně na celé čáře vyhrál Satan/, trenažer rockového vystoupení, Stiller, Robbins a jeho pokus uloupit hlavním hrdinům trsátko), dobrá hudba skvěle svými texty doplňující děj, výborný začátek a i ty animované sekvence jsou dobrý.... A samozřejmě Satan samotný, vynikající role a maska (někteří hororoví tvůrci by se mohli poučit).(3.2.2009)

• - Ve scéně, kdy JB (Jack Black) poslouchá, jak KG (Kyle Gass) hraje na kytaru, je možné si všimnout, že za ním projde dvakrát stejná dvojice. (Fifan)

• - Nalíčení Davida Grohla pro roli Satana trvalo sedm hodin. (SHI-SHA)

• - Roli Satana si zahrál Dave Grohl, bubeník Nirvany, nyní frontman Foo Fighters. (zigot7)