poster

Králové ro(c)ku

 • USA

  Tenacious D: The Pick of Destiny

 • Německo

  Kings Of Rock - Tenacious D

 • Slovensko

  Králi ro(c)ku

Komedie / Hudební / Muzikál

USA / Německo, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  ****

  Jo tak jako bylo to dobrý, ale že bych z toho byl nějak na větvi? To se říct nedá. Začátek je parádní a fakt vtipný, ale tak někde v půlce se to změní v klišé které občas rozesměje, ale nic převratného . Hudbení ikony v cameo rolích překvapí a potěší ale i tak je to celkem málo. Bavil jsem se ale čekal jsem víc.(4.8.2011)

 • EMMY
  *****

  JB (Jack Black) společně s KG (Kyle Gass) stvárnili hlavní role famozního a velmi úspěšného volného pokračování hudební komedie Králové ro(c)ku.Rock se stal hlavním zdrojem života obou hudebních protagonistů.Hudba byla složena z nejlepších hudebně světově známích lidí.Skupina Tenacious D nese úspěch od tohoto filmu po celém světě až do dnes.Ve filmu režiséra LiamaLynche (Sarah Silverman: Jesus is Magic) se mihe řada známích herců jako jsou například Tim Robbins,Ben Stiller,Colin Hanks další.Myslím si že i při nízkém rozpočtu se komedie vydařila na jedničku a taky si myslím že mylovníci Jacka Blacka si příjdou na své.Já v hodnocení dávám fantastických pět hvězdiček *****.(16.6.2007)

 • CheGuevara
  **

  Rocková popkultura mě nikdy nebrala a doteď nerozeznám Kiss od Aerosmith (teda ty nejspíš jo, ale jinak je to bída), a proto se nikdo nemůže divit, že tenhle šálek kávy mi nijak zvlášť nechutnal. K tomu ještě plno nechutného a hrubozrného humoru. Tohle u mě nedělá dobrou komedii. Pánové sice nakopali Satanovi zadek, ale já se z nich na zadek rozhodně neposadil. To jsem jediný kdo Jacka Blacka považuje za neschopného komika? Asi jo. Zábavu jdu hledat raději jinam.(4.7.2007)

 • Bauer
  ****

  Opět mi kámoš přinesl film o kterém jsem neměl téměř ani potuchy a nejspíš budu muset kámošovi zítra poděkovat, protože jsem ztravil zhruba 90 minut velmi příiejmnou zábavou. Jack Black mně začíná čím dál tím více bavit a po King Kongovi mi dokázal, že je i zábavný. Dobře mu sekunduje Kyle Gass. Ovšem nejzábavnější byl Tim Robbins, ten když se tam objevil tak jsem se přistihl, že jsem se smál i nahlas. Docela mně zaujal konec, který je samozřejmně velmi debilní ale i tak mně pobavil, protože takový rockový battle je docela dobrá záležitost. Zajímavé je, že se mi líbila hudba ( přeci jen prosazuji jen Hip Hop ) ale to bylo asi především díky zdařilým textům. Také bych měl zmínit povedený soundtrack. Komedie, která určitě stojí za vidění!!(19.4.2007)

 • gogo76
  ***

  Škola rocku sa mi páčila podstatne viac, ale aj tu je mnoho dobrých vtipov, vďaka ktorým stojí film za pozretie. Zvlášť ak milujete rockovú a metalovú muziku. Honba za zázračným trsátkom je náročná, ale keď je niekto, tak tvrdý, že dokáže urobiť kliky s penisom, tak je na túto cestu pripravený. Kto neznáša Jacka Blacka a tvrdšiu muziku, nech sa filmu vyhne veľkým oblúkom.60%.(27.3.2012)

 • - Skupina Tenacious D opravdu existuje, dodnes vydala dvě studiová alba. Mezi její fanoušky patří například Beck, Dave Grohl nebo kapela Pearl Jam. (zigot7)

 • - Automobilová honička na konci filmu končí na místě (Long Beach v Kalifornii), kde Riggs a Murtaugh vyhodili do povětří čerpací stanici ve filmu Smrtonosná zbraň 4 (1998). (SHI-SHA)

 • - Název části expozice v muzeu - Guitarway to Heaven - je odkazem na píseň Led Zeppelin, "Stairway to Heaven". (zigot7)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace