Králové ro(c)ku

• USA Tenacious D: The Pick of Destiny (více)

Staňte se svědky zrození Králů ro(c)ku, nejúžasnější – a nejpraštěnější – rockové skupiny "ve filmu, jehož osudem je stát se nejslavnějším hudebním počinem od This is Spinal Tap ” (Pete Hammond, Maxim). Uvidíte spoustu filmových i rockových hvězd a určitě budete na konci prosit o přídavek. Onoho osudného dne se ve Venice Beach setkali JB (Jack Black) a KG (Kyle Gass) a uvědomili si, že spojením svých geniálních talentů se zapíší do historie. Když se okamžitý úspěch záhadně nedostaví, rozhodnou se ukrást legendární "Trsátko osudu”, které udělá rockovou legendu i z toho nejhoršího brnkala. Jejich výprava, střety se zákonem, ženami i sněžným mužem "vás rozesmějí tak, až vás bude všechno bolet" (Guy Farris, KXTV-TV, ABC). (oficiální text distributora)

BitlDjus

"Yes you are fucked! Shit out of luck! I am complete and my cock you will suck! This world will be mine, and you're first in line! You brought me the pick and now you shall both die!" No bavil jsem se skvěle, jsou zde nudné chvilky ale ta muzika, humor a prostě nadupanost (solo Satana, péro-klik ...) dokážou vážně pobavit. Jack Black je petarda. ()

buchli

Děsivě nekonzistentní film: neuvěřitelně originální nápady střídají scény, ve kterých trapnost nezná mezí... ale celkový dojem je spíš pozitivní - hlavně díky vtipným textům písní a závěrečnému souboji se satanem ("satan je v srdcích nás všech"). Samozřejmě, pokud nemůžete vystát klasický rock a metal, obloukem se Králům vyhněte... ()

Jango_Fett

Velké hodnocení dávát protože jsem se u toho opravdu bavil. Film neni přecpaný fekalním humorem jako je to v prcičkách nebo scary movie, takže se dá na to ještě v pohodě koukat. Nejvíce mě asi dostal nečekaný závěr se satanem. ()

ZoltanCZ

Pane jo, to byl úlet!. Jako film trochu nevyrovnané, od trapných scén (péroklik, omg) až po geniální (Tim Robbins, Meat Loaf, Ben Stiller), naštěstí ty lepší převažují, ale tím největším kladem je samozřejmě skvělá a nářezová hudba od Tenacious D. ROCK! ()

HappySmile

Úvodní scéna nasadila filmu velmi vyosokou laťku, kterou se bohužel nepodařilo překonat a ani si ji udržet... Rockovky jsou povedené, ale jinak je to spíš huličská komedie, které až tak nemusím. Škola Ro(c)ku byla rozhodně lepší, ale i tady bylo pár vtipných scén. ()

Martin741

Perfektny film o zaujimavej hudobnej grupe zvanej Tenacious D. Prvych 20 minut je naprosto luxusnych, potom sa sice trochu zvolni tempo ale naozaj iba trochu. Oddychovka presne, ako ma byt. 89 % ()

marcek

Každý ví, že Jack Black je naprostej blázen (v dobrým slova smyslu). Myslel jsem si, že ve Škole rocku, už ukázal všechny svoje xichty a pohyby, ale ne. Například, jak snědl houbičky a stal se Yettim . S Gassem, jsou naprostá extratřída a to ukazují i ve svojí hudbě. Pro mě nejlepší komedie roku. ()

bogomira

Pro rockerský srdce balzám. A vy ostatní - dokážu pochopit, že vám to moc neříká, ale to je vaše škoda...Rockin´ hearts forever! ()

Pugo

Slušná komédia, v ktorej vynikajú hlavne pesničky, na čele s poslednou v podaní samotného Satana. Pecka:D ()

WoWoW

bezva oddechovka a musím uznat, že Jack Black by v klidu místo komika mohl být rocker. Nej na celém tomhle filmu jsou skladby a texty k nim. ()

Mefistofelle

Sice píšu na profilu, že nemám ráda zhulenecké pubertální komedie, ale tohle je prostě vtipný, nemůžu si pomoct. Při závěrečném Satanově sólíčku jsme brečeli smíchy:). ()

Attta

Tenhle film je jedinečný, ale se School of Rock to nejde srovnávat. Je to zábava, ale tuctová. Tohle je přesně typ filmu, který není možné udržet jen na pár skvělých hláškách. ()

starbrejkr

To je střelenóóóóśt:-D Samozřejmě jako fanouška rockový muziky se mi tohle musí líbit a ač mi tlusťoch lezl chvílema na nervy, tak jsem se bavil pořád. Film se mi líbil víc než Škola rocku, která je spíš takový standardní film pro celou rodinku. Tohle by vzhledem ke slovníku maminky s malýma dětma asi moc nesnesly:-)) Asi nejvíc mě dostaly camea slavných - Meat Loaf, Ronnie James Dio, Ben Stiller a hlavně Tim Robbins. Jeho záhadný cizinec je skvělá postava a Tim je skoro k nepoznání. Jeho "Catch me if you can" když ukázal se svojí holí a šnečí chůzí policajtům záda je zničující. Nesmím taky zapomenout na parodii/reminiscenci na Mechanický pomeranč, která byla absolutně nečekaná a spešl hlavně díky tomu, že jsem Pomeranč viděl pár dnů předtím. Skvělá muzika je tady pochopitelně samozřejmostí:-) ()

Wladi.mir

Jack Black a jeho snužka hovadin, která mému vkusu na humor rozhodně nevadí. Tenacius D je komedie pro rockery, navíc musím přiznat, že jejich hudba je návyková. Soundtrack po shlédnutí filmu hučel v mých reprákách celý následující týden. Rozhodně odlehčující věc a pro fanoušky JB je to svatý film. PS. MASTER EXPLODER!!! ()

Lanark

Zdá se, že když v roce 2007 šel film do kina, tak k lístkům dávali nějakej luxusní matroš, a nebo intelektuálové poprvé narazili na metal? Já si jinak si ty zdejší oslavné komentáře nedokážu vysvětlit...oukej, zkusim to říct tak, aby to bylo pochopitelné a v duchu tohoto "skvostu": Totálně vyjebaná, posraně nudná nekomedie s naprosto vylízanym Jackem Blackem, jehož "komediální" výbava spočívá v poskakování na místě s výrazem právě se posraného mimina. Tohle fakt bolelo...jestli se někdy v budoucnu bude řešit otázka, kdy rock'n'roll zemřel, tak mám jednoduchou odpověd: Ve chvíli, kdy si ho začali brát do huby pičusové jako Jack Black. ()

C0r0ner

Muzika dobrá, slušná originalita... a to je tak všechno. Žádný festival vtipů, zajímavého scénáře, kvalitní režie, ničeho. Prostě takový průměrný film, který sází především na Blackovo šaškování, které se ale v naprosté většině jeho filmů míjí účinkem. Čekal jsem parádní komedii s hudebním podtextem a dostal dost průměrný štěk. 60% ()

Wormboy

Jack Black je dabel a v tomto filme to ukazuje skvelym sposobom. Film kompletne napisal spolocne s Kyleom Gassom, hudba a texty su rovnako ich dielom a teda cely film si nasili na mieru. Sice tu nie su ziadne svetaborne vtipy, avsak film je neuveritelne svizny, hudba je skvela a ustredne duo rovnako. Kto vsak nema rad Jacka Blacka, asi nepochodi...Rovnako sa zrejme nepobavi clovek, ktoremu je rock cudzi. ()

BUD-SFIS

No po komedialni strance hodne slabe ale zase tak hudba delala hodne. Rock a Rock n Roll to je ma krevni skupina. Takze kdo chce slyset dobrou hudbu at se na to mrkne. ()

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf

Zemřel zpěvák a herec Meat Loaf