Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

lukasch

Romantická komedie se sympatickými herci a dost komplikovanou zápletkou. Milostný čtverec jsem v žádném filmu zřejmě ještě neviděl. Isla Fisher je vážně k sežrání a na konci jsem byl fakt rád, že to s ní vyšlo. ()

Ebon

Zřejmě rozvedení mužští tvůrci chtěli aspoň jednou prožít happy end v pohádce rozvod, dítě a nová žena. ()

Káronoš

Krásná moderní, inteligentní, romantická komedie, za kterou se skrývá velmy poutavý příběh, který mě pohltil a přinášel mnoho nevyřešených otázek ohledně Willova milostném životě, které se postupně odhalovaly, né v jako klasických romantických filmech že ste od začátku víte jak to vše dopadne. Tady jsi budete pořát klást otázky, které sou pevně schovány pod napínavým scénářem s krásným koncem v který sem celý film doufal. Tohle je důvod proč mám Ryana ve svých top 10 herců, ukázal že i přes jeho ostrý humor(Hannibal King), který ovláda velice zdatně jsou romantické komedie to pravé ořechové. Hodnocení: 8/10. ()

jasiska

Smiala som sa, smrkala, do Ryana Reynoldsa som zamilovaná už od Two Guys and a Girl a tá malá bola strašne zlatá. Asi ťažko sa dá vymyslieť úplne originálna romantická komédia bez tradičných žánrových klišé, ale autorom Definitely, Maybe sa to podarilo sviežo a bez toho, aby to niekomu vadilo. ()

santiamén

Za Abigail, Rachel a Islu. Druhé zhlédnutí a zázrak se navzdory původně zajímavé zápletce přeci jen nekoná. Lepší průměr ale ubíjející stopáž. ()

Sasanka20

Seriál How I met your mother, v němž jde prakticky o to samé jako v tomto filmu, sleduji už sedmým rokem a pořád nevím, kdo je ta, o které Ted divákům seriálu stále básní ....Tady jsem se to dozvěděl po dvou hodinách sledování průměrné romantické komedie. To je ale asi tak jediné plus, které tento film nabízí. Jinak se totiž jedná o takovou tu romantickou komedii, na kterou se podíváte jednou a naposled. Vůbec se mi třeba nelíbilo, že to roztomilé dítko měl Ray Raynolds s jinou ženou, než s tou, kterou opravdu miloval. To bylo opravdu smutné :( Hlavně doufám, že takový konec nečeká Teda z HIMYM. Protože pokud ano, tak už pro mě život nemá smysl a já to tady balím! ()

Hanes88

Ale jo, proč ne...Sympatický děj, stejně jako hlavní herci. Takže taková průměrná romantická komedie. 60%. ()

Brona09

Moc příjemná romantická komedie. Hlavně žádná kýčovka, proto se mi tak líbí. Skvěle zvolené sympatické obsazení. Abigail je prostě úžasná! Určitě, no..MOŽNÁ vás i dojme! ()

dormouse

Nuda, podobně jako HIMYM. Will celou dobu osciluje mezi řadou nevýrazných dívek, aby si pak vybral tu špatnou a nakonec se vrátil k nějaké jiné. A jeho ubohá dcerka zahraná vynikající Abigail Breslin to musí všechno poslouchat. ()

sona123

Romantická komedie, jak má být. Zajímavě pojatá (rozvádějící se otec vypráví dcerce, jak potkal její matku, ale jména pomíchá, takže společně s dívčinou se můžeme domýšlet, která že z krasavic bude tou pravou), s ne úplně tradičním happy endem. Slušné tři hvězdičky. ()

Matros

Hodně sympatické herecké obsazení ve filmu, který připomíná úspěšný seriál How I Met Your Mother. Škoda že se více nezapracovalo na komediální stránce filmu, která je naprosto válcována tou romantickou. ()

lareinna

Vydarená romantická komédia s roztomilou detskou herečkou Abigail Breslin, ktorá má za sebou už aj náročnejšie úlohy. Všetky „Ryanove ženy“ boli fajn, ale Isla Fisher vynikala, môj názor - asi preto, že je to moja obľúbená herečka :) ()

Daqvid77

Romantické komedie běžně moc nemusím. Tato se mi ale opravdu líbila pořádně ani nedokážu říct čím si mě vlastně tak získala. Jinak jsem se ale skvěle bavil. ()

Movie Gourmet

Romantická "komedie" jak řemen, převážně pro zamilované páry a večery ve dvou. Herecký výkon hlavního představitele Ryana Reynoldse nebyl prakticky žádný. Jedná se pouze o dalšího Bena Aflecka, víc netřeba dodávat. Mnohem lepší byly Eizabeth Banks, Rachel Weisz a Isla Fisher. Kdo byl však vůbec nejlepší, bezpochyby představitelka dcery hlavního hrdiny v podání skvělé a velmi nadějné (jistě budoucí hvězdy, bezpochyby má velký talent) Abigail Breslin(ové) známé z filmu Malá Miss Sunshine (Little Miss Sunshine, 2006). Verdikt: díky kýčovitému konci, kde "všechno nakonec dobře dopadne" si ode mne čtyři hvězdičky nezaslouží a proto dávám 3 a 1/2* a 75 %. ()

Tomyfrok

Další z mnoha romanticých komedií, které se snaží být neotřelé a originální, ale ve výsledku jsou až příliš průhledné a přinesou zase jen ten zabitý čas. Prvních asi deset minut jsem se upřímně bavil, ač mladičká Abigail Breslin najela na styl humoru, který se ze snímku následně vytratil. Další hodina a půl je pak už trochu zamotaná, nikoli však složitější. Otec Will Hayes v podání Ryana Reynoldse vypráví své dceři o třech osudových ženách svého života a je jen na ní, zda-li v jedné z nich pozná svoji matku. Přestože nejde o nezajímavou koncepci, je až příliš vykonstruovaná a chybí jí větší podíl uvěřitelné náhody. Čiste subjektivní pocit byl, že mi Rachel Weisz navíc připadala starší než další dvě aktérky v podání Elizaberh Banks a Isly Fisher, ale jejich věk se vejde do rozmezí šesti let, takže opravdu jen pocit. Jejich herecké výkony byly adekvátní ke kvalitě snímku a svou roztomilostí mě výrazněji zaujala snad jen Isla Fisher. Pozornému diváku již v polovině filmu indicie napoví, co se stane v závěru. Celkově je ale Definitely, Maybe příjemnou pohodovkou, která neurazí. (60 %) ()

Yardie

Lepších 50%. Docela velké zklamání. Resp. zklamání v tom smyslu, že jsem čekal více humoru. Zasmál jsem se tak 4x, pousmál 2x. I na romantickou komedii se mi to zdá docela málo. Ale zbytek byl celkem na pohodu. Ničím nevynikal, ale nebylo to ani nudné. Děj je sice předvídatelný od začátku do konce (až na malé otazníčky), ale je natočen celkem vkusně a tak to rychle utíká. Není to přeslazené, na druhou stranu to není ani sladké, což je podivující. Je to celkově takové nemastné a neslané. Kouká se na to celkem fajn, ale bohatě to stačí vidět jednou. Howgh! ()

Marys

Nemyslím si, že sa mi tento film dlho udrží v pamäti. Tvári sa nápadito, no v skutočnosti je to taká neškodná telenovela vtesnaná do necelých dvoch hodín. Snímok mal aj svetlé momenty, záver sa tváril nepredvídateľne, no aj napriek tomu všetka kvázi invencia končila gýčom a klišé. Plus politická téma a Ryan Reynolds nie sú úplne moje preferované veci. ()