Když se Will rozhodne vyprávět své dceři příběh, jak potkal její matku, zjišťuje, že ohlédnutí do minulosti mu možná pomůže vyřešit svou budoucnost. Zkrátka nikdy není pozdě dát lásce druhou šanci...
Třicátník z Manhattanu Will Hayes (Ryan Reynolds) se právě nachází uprostřed rozvodového řízení a jeho desetiletá dcera Maya (Abigail Breslinová) se ho začíná vyptávat na jeho život před svatbou. Will jí vypravuje o svých milostných úspěších i pádech - o dívce ze sousedství Emily (Elizabeth Banksová), o nejdůvěrnější přítelkyni April (Isla Fisherová) i o volnomyšlenkářské Summer (Rachel Weiszová)... Tři romance... tři zlomená srdce. Maya si skládá dohromady dílky tátovy milostné skládačky a začíná chápat, že láska vůbec není jednoduchá. Will si díky ní ale také uvědomuje, že nikdy není příliš pozdě na to, aby dal lásce druhou šanci. (HBO Europe)

Trailer 2

Payushka

Vsechny tri byly krasne, inteligentni, sympaticke. K tomu Reynolds s celkem prijemnou a vtipnou dcerkou (zvlast ve chvili, kdy tak s chuti rekne "bitch") a sexy, zaznamenanihodny K. Kline. Na tomhle postupu, kdy vlastne az do konce nevite, ktera je ta vyvolena, je nejlepsi, ze si stejne najdete nejakou svoji favoritku. U me to byla April. Ti, co film videli, si sami domysli, jak se mi zaver libil :D ()

Aknah

Musim uznat, že to splnilo moje očekávání, byla to velice zdařilá romantická a úsměvná komedie, která přirozeně plynula a měla moc hezký konec a pointu... vyprávění dceři ten příběh mi přišlo docela originální a hlavní herec byl celkem zdařile vybraný... Film jsem viděla v originálním znění a to s anglickými titulky, což jsem si zkusila poprvé, proto se musim pochválit, že jsem všemu rozuměla a o to víc jsem se do toho asi vcítila a víc jsem se začetla a snažila se to vše chápat. Naštěstí snímek neobsahoval žádný těžký věty a slova, ve kterých bych se ztrácela... tudíž jsem ráda, že díky tomu to pro mě byl silný zážitek. Velice milá podívaná... ()

Thomick

Nádhera! Už dlouho se nestalo, abych hlavnímu hrdinovi přál onen avizovaný happy-end tolik jako teď. Především ryze sympatický a usměvavý herecký ansámbl v čele s obdivuhodně přirozeným Ryanem Reynoldsem a sladkou Islou Fisher vyzdvihl tuto skromnou romanťárnu na ty nejvyšší příčky mého soukromého žebříčku. Na usnutí vskutku příjemná, decentně humorná podívaná. ()

Ilicka

Muž, tři ženy a dítě hledající odpovědi na otázku How You Met My Mother?. Příjemné dvě hodinky napínavého pátrání, která z těch tří by to tak asi mohla být. A ačkoli vás rozuzlení neuspokojí (Maybe?), závěrečný happy end snad alespoň trochu potěší. U mě to tak bylo. Navíc Abigail Breslin dokazuje, že ukecané děti ve filmu nemusí být nesnesitelné, a Ryan Raynolds je dostatečně sympatický, aby utáhl celou komedii. Pohodová hudba jen dovršuje milost celého snímku.Definitely! ()

Hrabka

Slušná romantická komedie, ale já se u ní celkem nudil. Romantický "čtverec" mezi mužem a třemi ženami je sice pojatý v zajímavém duchu, ale mě nedokázal zaujmout po celou dobu. Film určený pro všechny zamilované, určitě netradiční podívaná. Isla Fisher se mi v tomto filmu velmi líbila, o Rachel Weisz není pochyb. 65% ()

• Snímka nesie aj označenie Love Diaries. (MikaelSVK)
  • Roli Emily měla původně hrát Rachel Weisz, která si ve filmu nakonec zahrála roli Summer Hartley. (žvanimírek)
  • Většina barových scén byla natočena v baru Jake's Dilemma na ulici 81. a Amsterdam. (žvanimírek)