Určitě, možná

Jedného dňa, možno

Určite, možno

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

Slušná romantická komedie, ale já se u ní celkem nudil. Romantický "čtverec" mezi mužem a třemi ženami je sice pojatý v zajímavém duchu, ale mě nedokázal zaujmout po celou dobu. Film určený pro všechny zamilované, určitě netradiční podívaná. Isla Fisher se mi v tomto filmu velmi líbila, o Rachel Weisz není pochyb. 65%(28.7.2009)

Film jsem opravdu hodně dlouho odkládal, protože mě strašila představa tupého, klišoidního a přeslazeného dojáku. Ale čekalo mě milé překvapení. Příjemná a nenáročná romantika, která kromě zajímavé a poutavé (alespoň pro mě) formy nabízí i sympatické herecké výkony, dobrý soundtrack a neobyčejně pozitivní pocit z jejího sledování. Výstižný komentář: Lopic(28.1.2010)

Nádhera! Už dlouho se nestalo, abych hlavnímu hrdinovi přál onen avizovaný happy-end tolik jako teď. Především ryze sympatický a usměvavý herecký ansámbl v čele s obdivuhodně přirozeným Ryanem Reynoldsem a sladkou Islou Fisher vyzdvihl tuto skromnou romanťárnu na ty nejvyšší příčky mého soukromého žebříčku. Na usnutí vskutku příjemná, decentně humorná podívaná.(18.5.2009)

Bol to naozaj dobrý romantický film. Nebol príliš presladený. Hlavný hrdina bol veľmi očarujúci a jeho dcéra ešte viac. Z hviezdneho obsadenia sa však určite dalo vykresať aj niečo viac. V každom prípadde, by som film neskracovala. Soundtrack nebol výrazný, neviem či tak vyberali naschvál, alebo len tak. Nuž takže asi 70%(16.7.2009)

Velmi příjemná romantika s inteligentním humorem, na které mi bylo sympatické, že jsem do poslední chvíle netušil, jak to dopadne a která bude ta vyvolená. Kopírování HIMYM bych tu nevyčítal, tady je hodne mala holka a navic dětskej pohled zajímavě komentuje děj, když to v HIM jsou děti jen pasivní posluchači, naopak mi to přišlo jako skvělej nápad. Potěší velmi příjemné obsazení sympatickými herci(13.4.2009)

• - Roli Emily měla původně hrát Rachel Weisz, která si ve filmu nakonec zahrála roli Summer Hartley. (žvanimírek)

• - Snímka nesie aj označenie Love Diaries. (MikaelSVK)

• - Většina barových scén byla natočena v baru Jake's Dilemma na ulici 81. a Amsterdam. (žvanimírek)