Určitě, možná

Jedného dňa, možno

Určite, možno

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

Detektivní romantika, která je samozřejmě, jak jinak než, tady nadhodnocená. Ryan započal svůj přesun k dospělejším rolím, přesto charismatická postava jeho Will Hayes není ani náhodou. Vždycky se najde nějaká holka, která je větší bourák než on. Tvůrci celou zápletku do koho se Will nakonec zamiloval vyřeší naprosto šalamounsky. 60%(16.8.2008)

Od začátku jsem fandila "Kopírce" April, takže jsem na konci byla celkem spokojená.. Moc se mi líbil retrospektivní způsob vypravování děje a ten pološťastný konec (všichni jsme přeci čekali, že rozvod bude zrušen a rodina se dá opět dohromady). Ryan Reynolds byl jako Will sympaťák a "Maya" Abigail Breslin svou dětskou roli taky zvládla s přehledem:)(30.10.2011)

Bol to naozaj dobrý romantický film. Nebol príliš presladený. Hlavný hrdina bol veľmi očarujúci a jeho dcéra ešte viac. Z hviezdneho obsadenia sa však určite dalo vykresať aj niečo viac. V každom prípadde, by som film neskracovala. Soundtrack nebol výrazný, neviem či tak vyberali naschvál, alebo len tak. Nuž takže asi 70%(16.7.2009)

Film jsem opravdu hodně dlouho odkládal, protože mě strašila představa tupého, klišoidního a přeslazeného dojáku. Ale čekalo mě milé překvapení. Příjemná a nenáročná romantika, která kromě zajímavé a poutavé (alespoň pro mě) formy nabízí i sympatické herecké výkony, dobrý soundtrack a neobyčejně pozitivní pocit z jejího sledování. Výstižný komentář: Lopic(28.1.2010)

• predators

Jako na kolotoči. Vzpomínáte, když jste jako malé děti na něm jezdili stále dokola a dokola a střídali je? A pak se vám z nich udělalo špatně? Bylo jich prostě moc! A stejné je to i v tomto případě, akorát tu máme místo kolotočů tři Willovy přítelkyně. A hádejte, na kterém kolotoči jezdil nejraději?:-) Za to čekání to stojí, alespoň jeho dcera oživuje absolutně mrtvý děj, který se ještě k tomu všemu motal kolem politiky. Okrajově, ale přece:-) A za celou dobu jsem se ani jednou nezasmál! Na komedii docela bída, nemyslíte?:-) 40%(6.9.2008)

• - Roli Emily měla původně hrát Rachel Weisz, která si ve filmu nakonec zahrála roli Summer Hartley. (žvanimírek)

• - Většina barových scén byla natočena v baru Jake's Dilemma na ulici 81. a Amsterdam. (žvanimírek)

• - Snímka nesie aj označenie Love Diaries. (MikaelSVK)