Určitě, možná

Jedného dňa, možno

Určite, možno

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2008, 105 min

Taký trošku iný sladký príbeh o tom, ako je rodina dôležitá a ako všetko zlé je nakoniec na niečo dobré. Navyše s peknými babami, strávitelným Ryanom a nie príliž otravnou Breslin. Ani "nekomediálna" stopáž tomu príliž neuškodila. Romantická jednohubka na sobotný večer, u ktorej sa nebudú nudiť ani páni.(5.1.2011)

Nápad zařadit sexuální výchovu do učebních osnov desetiletých dětí mi nepřipadá zcela v souladu se zdravým rozumem. Will Hayes to vidí stejně, ale při vydírání slovem "penis", které jeho dcera Maya vykřikuje na veřejnosti, svolí k tomu, aby jí povyprávěl o svých láskách. To je celkem fajn, takže si můžeme zahádat, která že je ta vyvolená? Nabídka je reprezentativní a zároveň je to celkem sympatická hříčka o jednom životě, jehož majitel obdržel při ztrátě svých životních jistot pár slušných podpásovek. Mne to tedy pobavilo a odložilo to můj očekávaný odchod do celibátu.(26.1.2016)

Detektivní romantika, která je samozřejmě, jak jinak než, tady nadhodnocená. Ryan započal svůj přesun k dospělejším rolím, přesto charismatická postava jeho Will Hayes není ani náhodou. Vždycky se najde nějaká holka, která je větší bourák než on. Tvůrci celou zápletku do koho se Will nakonec zamiloval vyřeší naprosto šalamounsky. 60%(16.8.2008)

Od začátku jsem fandila "Kopírce" April, takže jsem na konci byla celkem spokojená.. Moc se mi líbil retrospektivní způsob vypravování děje a ten pološťastný konec (všichni jsme přeci čekali, že rozvod bude zrušen a rodina se dá opět dohromady). Ryan Reynolds byl jako Will sympaťák a "Maya" Abigail Breslin svou dětskou roli taky zvládla s přehledem:)(30.10.2011)

Pěkně netradičně zpracovaný, celkem příjemně zahraný, což sem od Reynoldse nečekal a ty dvě hodiny docela rychle utečou, ale trošku mi tam chyběla nějaká větší komediální část, protože co se týká žánru komedie, tak toho se tady moc nenajde, ale i tak sem to vcelku s chutí skouk, protože to dokáže naprosto jednoduše zaujmout od začátku do konce(16.6.2008)

• - Scénarista a režisér Adam Brooks hraje knihkupce, u kterého Will Hayes koupí Tu pravou Janu Eyrovou. (Huntelaar)

• - Většina barových scén byla natočena v baru Jake's Dilemma na ulici 81. a Amsterdam. (žvanimírek)

• - Roli Emily měla původně hrát Rachel Weisz, která si ve filmu nakonec zahrála roli Summer Hartley. (žvanimírek)