Nula od nuly pojde

• Velká Británie Big Nothing (více)

Charlie (David Schwimmer) napsal knihu, ale nikdo mu ji nechce vydat. Kvůli zajištění své rodiny musí přijmout podřadnou práci, z níž je však následně vyhozen kvůli špatné radě svého kolegy Guse (Simon Pegg). Oba rychle potřebují peníze, proto se rozhodnou zrealizovat Gusův plán a požadují od místního reverenda sto tisíc dolarů, jinak se veřejnost dozví o jeho internetových „choutkách“. Že plán nevyjde přesně podle plánu a po okolí města se začne povalovat hromada mrtvol, snad nemá cenu říkat. (oficiální text distributora)

LucyD

Ze začátku jsem se trochu nudila, ale když jsme překonala prvních 20minut, tak jsem věděla, že to stálo za to. Výborná černá komedie, skvělé obsazení a fakt jsem se dost nasmála. Bohužel, mezi mé nejoblíbenější filmy to patřit nebude, ale i tak 4* ()

Lasombra

Tak tohle je nářez od začátku do konce. Pokud máte chuť na velice černou komedii, je to trefa do černého:) David Schwimmer bude mít pro většinu z nás navždy nálepku "Rose", a o to víc jsem se bavila:) Film je prokládán velice pepernýma hláškama a dokáže udržet laťku, která nepadá pod tíhou laciností nebo vulgarit. ()

tomikan

Trapnost a parodicnost scen s fed.agentem ockem u me na dojmu rozhode nepridalo, navic nemuzu si pomoct, a ano budu se opakovat, ale Big nothing ma hodne slozitou pozici vuci drive, ci pozdeji natocenym- Rocknrolla, Sbal prachy a vypadni, Sejmi eso, Kiss kiss bang bang, Nerizena strela, V Bruggach. Ano, nadvakrat eskalujici konec se mi hodne libil, stejne jako nekolik dalsich neobvyklych napadu, ale v celkovy, i tak predlouhy stopazi to je malo- nevtahne, neoslovi, neprobouzi emoce (az na 5 scen). ()

rivah

Na všechny strany přehnaná černá komedie, která už černější nemůže býta. A jen někoho pobaví.(50%) ()

Tanmut

Skvělá zábava plná zvratů, zkratů a parádní akce. Narozdíl od své starší sestry Zkurvené noci (ty filmy jsou v mnoha ohledech identické) je Nula výtečně vypointovaná, charaktery nejsou tak šablonovité a herci toporní. Alice Eve byla rozkošná a já se bavil od začátku do konce. Nelze nedoporučit. ()

Faruco

Já prostě miluju černej humor a tady ho je jako máku. Výborné obsazení, Simon Pegg je špička ve svém oboru a David Schwimmer určitě taky není k zahození. Další trefa do černého je scénář nabytý perfektními hláškami, výborná hudba a nebo ne zrovna šťastný konec, bez kterého by to zkrátka nebylo ono, a který mě skutečně pobavil. Děj filmu je podle mého názoru zbytečně a chaoticky naplácán na sebe. Utopení ve sračkách, sekera v hlavě, hlava v zachodový míse, přemíra cukru v krvi, paňák thalia a než se rozkoukáte, je konec. Jinak vcelku seriozní komedie. ()

Indy21

Pegg je prostě borec a rolička mu sedla. I když samotný film není hvězda britského filmu, je to takový střed. Bavil jsem se, ale mohlo to bejt lepší. ()

masino

Nevedel som si moc predstavit Schwimmera v inej roly, ako Ross z priatelov. Ale tato perfektna komedia ma presvedcila o opaku. Zabava a napatie sa tiahli celym filmom, co som bol velmi prekvapeny. Pegg mie nie je dvakrat sympaticky, ale da sa prezit. Absurdne situacie, do ktorych sa postavy dostavali mi miestami pripominali odkazy na ine filmy s podobnym nametom, ale tento zanechal na mne najvacsiu znamku zabavy. ()

Shanen29

Ryze černá komedy,sice místy zmatená,ale dobrá.Napětí,drsný humor,to mě dělá radost.Film rychle odsejpá a díky dobré stopáži vubec nenudí.FAJN. ()

Uesbe

Ako milujem čierne komédie, táto sa už trochu prekombinovala. Herci skvelí, hudba super, za prostredie by bolo aj 6 *. ()

Shitonit

Se mi asi roztrch pytel?! ..Se asi někde roztrhl pytel dobrejch filmů, páč mi to v poslední době padá na palici jak vánoční balíčky. Tohle ?? Nula je nekonečný labůžo, a snad i díky tomu, že jsem totálně nevyhraněnej požírač čehokoli, mě to posadilo na prdel od první vteřiny. Very guud. ()