Nula od nuly pojde

• Velká Británie Big Nothing (více)

Charlie (David Schwimmer) napsal knihu, ale nikdo mu ji nechce vydat. Kvůli zajištění své rodiny musí přijmout podřadnou práci, z níž je však následně vyhozen kvůli špatné radě svého kolegy Guse (Simon Pegg). Oba rychle potřebují peníze, proto se rozhodnou zrealizovat Gusův plán a požadují od místního reverenda sto tisíc dolarů, jinak se veřejnost dozví o jeho internetových „choutkách“. Že plán nevyjde přesně podle plánu a po okolí města se začne povalovat hromada mrtvol, snad nemá cenu říkat. (oficiální text distributora)

martasek

Neobvyklý filmový zážitek. Není to třeskutě originální ani objevné, ale absurdní vtipné situace a opravdu super konec dělá z této ostrovní komedie parádní záležitost, kterou by si hlavně mladší neměli nechat ujít. (u titulků zůstat!) ()

majrou-

No nápad to byl celkem zajímavý, zpočátku jsem se opravdu bavil ale druhá polovina se už trochu zvrtla a všechny smrti (a že jich bylo...) mi přišly tak nějak zbytečné. Na druhou stranu je třeba pochválit výkony většiny herců, hlavně tedy Davida Schwimmera, který dokazuje, že patří mezi elitu nejen mezi "serialovými" herci. ()

Gaspyk

Moc překombinované a hooodně na efekt,jistá zmatenost nevadí ale po jisté době to začne být příliš,Peggova první role kde se mi nelíbil,Schwimmer taky nic moc,celkem zajímavá černá komedie,která ale u mě hodně zaostala za očekáváním ()

Lion438

Slušný, vtipný, ale krátký film. Dalo se z toho vytlouct víc o pár minut a byl bych dokonale spokojen. Takhle ubírám hvězdu za zklamání náhlým koncem. ()

elgato

-"Sentel online, u telefonu Charlie...teda Stephen, jak vám mohu pomoci?" -"Jo, moje IP adresa se změnila na 169" -"OK, zkontroloval jste zda je váš počítač zapnutý" -"Neslyšel jsi co jsem vám právě řek´" -"Ano..ou, IP adresa...tedy, vaše adresa by měla začínat 81...je to tak?" -"Říkal jsem ti že moje adresa začíná na 169, to tam u vás zvedají telefon uklízečky?" -"pane ... pane" -"Neříkej mi pane ty díro v prdeli, prostě mi helpni s mým problémem!" -"Prosím vydržte na lince poradím se se svým technickým oddělením...píp... Ano, pane. Vaše žena je jedna z 3,8 procent amerických žen, které si vydělávají na on-line chatech, kde si cizí lidi honěj čuráky" -"Moje žena zemřela před třemi měsíci.Ale chtěl bych raději diskutovat s vaším vedoucím Stephene" černá komedie která nenechá vaši bránici moc dlouho v klidu a ještě si užijete neskutečnou zápletku. ()

Majkee.S

Velmi zábavná, napínavá a brutální černá komedie s výborně zvolenými herci, pěknou kamerou, invenční režií a s takovou stopáží, že film slupnete jako malinu a ani se nestihnete začít nudit. Film má také výborný scénář a dobře zvolenou hudbu. Když se ještě přidá několik až naprosto geniálních komediálních momentů, musím sáhnout po nejvyšším hodnocení. ()

JARDAHONDA

Dlouho jsem se, tak nepobavil, jak u této černo černé komedie :) ............. naposledy u snímku Podfuck, nebo Sbal prachy a vypadni... Tenhle žánr mě moc chyběl.. Skvěle propojený děj, působí místy zamotaně, ale vše dává smysl. Skvělé gegy střídají drsný humor a nepředvídatelné scény .. Až na pár drobností naprostá spokojenost ()

RiverJohny

Černá komedie o nešťastných náhodách, o jejich nápaditém řešení a o smolařích, kterým se mrtvoly lepí na paty. Hvězda navíc za překvapivý, ale o to lepší konec. ()

LaCZik

Mělký hrob po americku (nebo po francouzsku?) V komediální rovině lehký nadprůměr, velmi mnoho, velmi černého humoru. Skvělý střih a kamera. Navzdory viditelně nízkému rozpočtu, řemeslně zvládnuté. Pokud Vám nevadí bagatelizace násilí a trochu divný konec, doporučuji. ()

Awesomer

Britská komedie + Simon Pegg = záruka kvality. Jednoduchá a funkční rovnice. Skvělá režie a vyvedený scénář dělají z tohohle filmu přímo dábělskou záležitost! Škoda jen té krátké stopáže, neboť film opravdu baví, takže konec vypadá useknutě a vyznívá tak trochu do ztracena a mě osobně lehce pokazil celkový dojem... ()

tomkat

Typický film třídy "S úsměvem pojatá totální deprese". Rozhodně nehodlám s ostatními opakovat slovo "černá" - &^#(@&, teď jsem to udělal! - ale ten styl humoru prostě takový je. Tak trochu moralita, tak trochu ujetost - ale rozhodně žádná laskavá člověčina. Bonus: další přesvědčivý důkaz o tom, že herci z Přátel na to být filmovou hvězdou asi opravdu nemají. ()