Nula od nuly pojde

• Velká Británie Big Nothing (více)

Charlie (David Schwimmer) napsal knihu, ale nikdo mu ji nechce vydat. Kvůli zajištění své rodiny musí přijmout podřadnou práci, z níž je však následně vyhozen kvůli špatné radě svého kolegy Guse (Simon Pegg). Oba rychle potřebují peníze, proto se rozhodnou zrealizovat Gusův plán a požadují od místního reverenda sto tisíc dolarů, jinak se veřejnost dozví o jeho internetových „choutkách“. Že plán nevyjde přesně podle plánu a po okolí města se začne povalovat hromada mrtvol, snad nemá cenu říkat. (oficiální text distributora)

Shimargh

Co pár minut nový zvrat až to graduje k šílenému finále, je to sice filmek jen na večerní oddych, žádné veledílo se nekoná a dalo se z toho samozřejmě vytřískat mnohem víc, ale bavil jsem se skvěle, parádní černá komedie. ()

dormouse

Příjemná crazy thriller komedie s příjemnými herci, nic, k čemu by se člověk vracel, ale také nic, za co by se musel stydět, že se na to koukal. ()

Disease

Výborná černá krimikomedie, ke které bych se nedostal, kdybych namátkou neprohlížel filmografii Nataschy McElhone. Spousta méně i více nápadných odkazů na jiné filmy hodně pobavila, a kdyby se místy až příliš netlačilo na pilu, dal bych i plný počet. ()

Macik

Opravdu pro mě velké překvapení.. Znáte to, když máte v počítači film, co vám tam nahrál jeden známej a řekl vám, že je docela dobrej..? No tak to byl můj případ :-) na csfd jsem vyjímečně nešel, tudíž jsem opravdu nevěděl do čeho jdu.. Zezačátku jsem byl docela zmaten o jakej žánr že tu jde, ale v momentě, kdy se začne kazit všechno co jde, jsem si si film jen užíval a kochal se s jakou elegancí a nadhledem k tomuhle scénáři pan režisér přistoupil. Připomnělo mi to to známe pořekadlo: " Na posranýho i hajzl spadne" :-) Verdikt: Super film, kterej si nehraje na nic víc, než vás jen pobavit.. (odkaz na matrix je toho svědkem) :-) Stopáž je přesně taková jaká má být, tudíž žádná scéna navíc ani scéna, která by se tam nehodila.. Přesně to celé funguje.. Navíc pan režižér oplývá opravdu velmi originálními nápady.. A poslední věc: " ROZHODNĚ NEBERTE TENHLE FILM VÁŽNĚ!!" Hezky se bavte.. ;-) ()

sona123

Film má pár opravdu vtipných momentů, zejména v první polovině. A kvůli nim dávám tři hvězdičky. Jinak je to v podstatě docela slátanina, což by až tak nevadilo, problém je, že rapidně klesá tempo filmu a místy se objeví i docela hluchá místa, až by se člověku chtělo spát. Hrozně nevyvážené, škoda. Schwimmer nijak zvlášť nevadí, Pegg měl už lepší role, ale též dobré. ()

Cement73

tak toto bol "nářez" ktorý mal asi dost velke ambicie a divim sa preco sa vlastne nesplnili, pretoze to vobec nebolo zle. Total ulet troch blaznivych looserov, ktorý ich vtahuje z pruseru do pruseru... ()

gocatgo

Na komedie mám poslední dobou šťastnou ruku. A tahle je černá. Nejčernější. Ústřední trojice skvěle drží krok s příběhem a neustálé zvraty nepřipouštějí nudu. Vdova s hrobařem to pak na konci doženou do extrému :) ()

TheKiw

Tři hvězdy zrovna neřvou "brilantní a užiw sěm si to!", ale vězte, že to tak fakt bylo. Na čtvrtou ostruhu to jen zcela neobjektivně těsně nedosáhlo. ()

Ollie235

,,My name is Charlie Wood... I think I made a big mistake." Zábavná krimi jednohubka plná zvratů a vtipných momentů. Pro Schwimmera i Pegga to byly perfektně sednoucí role a věřím, že si je oba parádně užili. Pokud máte rádi filmy s lehce černým humorem a nevadí vám, když se každou chvíli pokazí všechno, co může, je tohle správná volba. ()

chalp

Nebyť toho prepínania medzi vtipným a vážnym s plným hodnotením by som neváhal ani na sekundu.Bohužiaľ mne to miestami veľmi vadilo.V jednom momente lapáte po dychu od smiechu a v druhom sa cítite previnilo, že ste sa na niečom takom smiali, lebo v druhom zábere sa už rieši úplne vážna vec.David Schwimmer výborný avšak jasne to tu viedol SImon Pegg, z ktorého som v istých momentoch vážne nemohol, je to presne ten typ herca ktorému sa stačí len na obrazovke objaviť a už vás rozosmeje.Keby sa to celé udržalo ako komédia, mohlo sa jednať o kultovku,takto čaká tento film len nemilosrdné zabudnutie...ako som písal už skôr: bohužiaľ :( ()

camper

Tak tohle byla jízda! Tenhle film šlape od začátku do konce. Akce parádně prokládaná vtipem. Tuhle podívanou jsem si užil jako už dlouho ne. Od začátku do konce jsem jenom hltal příběh a byl nasranej na Novu, když mi tam strčila reklamu a to i 3 minuty před koncem! No, ale na co hlavně nesmim zapomenout je hudba, která mě taky dostávala, nejenom, že se mi fakt líbila, ale k filmu naprosto sedla a dojem z něj jenom umocňovala. ()

Hepy13

Poměrně dobře natočená crazy-krimi-komedie, aneb kolik lidí je možné zabít během jedné noci. V hlavních rolích úderná trojka Simon Pegg-David Schwimmer-Alice Eve. Nejlíp dopadla asi ta holka.....i když, počkejte si na raději konec :) ()

Stanley619

Přesně tyhle typy filmů mám moc rád a je to přesně pro jejich černý humor, kterého zde bylo požehnaně. Začátek byl víc, než nadějný, ale postupně to začínalo trochu opadat a z černé komedie se pomalu stával boj o přežití. Škoda toho konce, ten se mi moc nelíbil. David Schwimmer taky jednou ukázal, že není jenom Ross z Přátel a Simona Pegga nemám rád odjakživa, ale o tom se už rozepisovat nebudu, to už tady bylo několikrát. 70% ()

ChillThomas

Nemůžu si pomoc ale kvalitní černá komedie prostě musí být z UK, jinak to stojí za prd. Tohle je celá plejáda nečekaných momentů a zvratů, do toho skvělý soundtrack a Simon Pegg . 100% jsem si to užil a přál bych si více takových filmů. Dějově fakt TOP ()