Nula od nuly pojde

• Velká Británie Big Nothing (více)

Charlie (David Schwimmer) napsal knihu, ale nikdo mu ji nechce vydat. Kvůli zajištění své rodiny musí přijmout podřadnou práci, z níž je však následně vyhozen kvůli špatné radě svého kolegy Guse (Simon Pegg). Oba rychle potřebují peníze, proto se rozhodnou zrealizovat Gusův plán a požadují od místního reverenda sto tisíc dolarů, jinak se veřejnost dozví o jeho internetových „choutkách“. Že plán nevyjde přesně podle plánu a po okolí města se začne povalovat hromada mrtvol, snad nemá cenu říkat. (oficiální text distributora)

Šíma2

Moc dobře jsem se bavil. Škoda jen, že slečinka nemohla být jenom "holka, která se dovede dobře přizpůsobit" a musela z ní být nejúkladnější vražedkyně. Takže v závěru přišlo zklamání. ()

Brisingr

Škoda, že se David Schwimmer zmohl jen na nevěřícné, vystrašené a nechápající pohledy. Jinak by mi možná i přišlo líto, že tento snímek není známější. I bez Schwimmerových připitomělých výrazů však filmu cosi chybí. A když zalovím v pojmech ve své hlavě a vyhnu se všem urážkám, neslušnostem a sexuálním pojmům (což je velice těžké, neboť jsem právě vymezil většinu své slovní zásoby), to něco je - ucelenost. Ale tak zlé to zase není. Za mě sympatických 3,5. ()

Lodovico

Fajn dejové zvraty, uštipačný i čierny humor. Na druhej strane potenciál scenára nevyťažený pridaním ďalších postáv a ich drobnokresby, takto je to vlastne len krimikomédia, ktorú by som strihovo ešte doupravil nech je to svižnejšie. Ale zábava to bola. 70% ()

Cretinho

Konečně film, který není předvídatelný jako většina a stačí mu "pouhých" 77minut děje aby pobavil,překvapil a zaujmul mnohem více než dnešní velmi zbytečně natahované filmy, které jsou mnohdy pouhou ztrátou času. Výborně a děkuji 90%!!! ()

ma2sko

Povinná jazda pre milovníkov čiernej komédie, cynizmu a netradičného dua Schwimmer-Pegg. Scenár brilantne zachytávajúci zlom v osudoch trojice hlavných hrdinov, ktorým sa peniaze postarali o dokonalú zmenu života. ()

lineker

Tak trochu Pane vy jste vdova po anglicku. Ztřeštěná černá komedie plná unikátně zlikvidovaných mrtvol a suchého britského humoru. Tenhle typ filmu miluju. ()

hofiktom

Tenhle film velmi lehce balancuje na hraně 5* hvězd a odpadu. Ztřeštěný příběh, zdánlivě o ničem, ale tak absurdní, že se člověk nakonec zasměje. 60% ()

icewhite

Střeštěný příběh, směšný Simon Pegg, komický David Schwimmer, krásná Alice Eve a opravdu perfektně zvolená hudba k filmu mě nutí hodnotit velice kladně. ()

stuj

Pěkně postupující děj kdy nevíte, co bude následovat. A to já rád :) Pravda, ten konec byl už trochu moc, ale první půle byla fajn. Kdyby se to nezvrtlo, možná bych dal i 4 hvězdy. ()

BillyGoat

Krimi-komedie, která je většinu času spíše trhlou, černou komedií o třech amatérských vyděračích, kterým se jejich "jednoduchý plán" na zbohatnutí HODNĚ vymkne z rukou. Film by si zasloužil více oné filmové profesionality a méně napodobování filmů podobného rázu. Zvážnění na konci spíše přidá než ubere a tak dávám jednu hvězdu navíc. ()

Sejkorka

Skoro 4* u mne , 70%. Opravu černá komedie, což si člověk definitivně uvědomí ve chvíli, kdy paní reverendová sedí v křesle se sekyrkou v hlavě. Přesto mě konec trochu zaskočil. Zdá se, že Charlie skutečně vypil jed a zemřel, zatímco proradná vražedkyně si klidně stopne auto a jede dál. Výborní jsou všichni 3 hlavní protagonisti. Alice Eve je navíc velmi pohledné děvče. ()