Nula od nuly pojde

• Velká Británie Big Nothing (více)

Charlie (David Schwimmer) napsal knihu, ale nikdo mu ji nechce vydat. Kvůli zajištění své rodiny musí přijmout podřadnou práci, z níž je však následně vyhozen kvůli špatné radě svého kolegy Guse (Simon Pegg). Oba rychle potřebují peníze, proto se rozhodnou zrealizovat Gusův plán a požadují od místního reverenda sto tisíc dolarů, jinak se veřejnost dozví o jeho internetových „choutkách“. Že plán nevyjde přesně podle plánu a po okolí města se začne povalovat hromada mrtvol, snad nemá cenu říkat. (oficiální text distributora)

koudi

Tak tenhle netradiční černý humor opravdu můžu. Pegg a Schwimmer ve svých obvyklých polohách a film plný zvratů, dobrého hudebního doprovodu a rychlého spádu je na světě. Filmy s Peggem mě vždycky dostanou do jíné nálady, než ostatní snímky. No prostě kluci ví jak na to a myslím si, že své fanoušky potěší vždycky. ()

jafuska

tak tento film se vůbec nepovedl, nuda, zmatečnost, divný děj, hrozní lidi, od tohoto filmu jsem sice moc neočekávala,ale přesto doufala, že aspon trochu to bude průměr, a ono nic, spíš podprůměr ()

pekas

Předpoklady, jako například dobří herci a styl filmu byly dobré. Výsledek mě ale nějak zvlášť neoslovil. Škoda. Moc dobrý komentář napsal kinej, asi bych to nepopsal líp. ()

Toustovač

Nevyrovnané a s divným koncem. Neříkám, že to musel být nutně happyend, ale nějaká zajímavá klička či zvrat, které by to trochu narovnaly, by neškodily. To je ovšem čistě můj názor, spoustě lidí to určitě vadit nebude. Vršení náhod, ač vlastně docela nesmyslné, bylo zábavné a herci přesní (koneckonců, podíval jsem se na to jenom kvůli Davidu Schwimmerovi). Mimochodem, po shlédnutí si říkám, že V hlavní roli já nebylo vůbec tak originální, jak jsem si myslel:). ()

GordonCZ

Hodně zmatené, hodně ztřeštěné, hodně vražedné a v hodně rychlém tempu. Skoro komedie o tom, jak snadno se lze stát zločincem a navíc přitom potkat spoustu dalších často i horších individuí, a to i tam, kde byste je jen těžko hledali. I když to "bolo celé absurdné", tak jsem se na těch cca 80 minut docela dobře pobavil. Kdo by si pomyslel, že všechno tohle může začít v call centru. I když... ()

x_silver

Sám bych se nenáviděl, kdybych dal méně než 5 hvězdiček a nenašel pro tento film místo v mém seznamu TOP. Big Nothing je jeden z nejlepších filmů, jaký jsem kdy viděl. Jsem Peggův fanda a Schwimmera z Přátel taky zbožňuju. Přidat Alici Eve a Jona Polita do krimi-komediálního filmu s perfektním scénářem a mistrovskými výkony herců a vznikne Big Nothing - Moje nová bible. ()

Horxus

Zábavnější a mnohem lepší verze Shallow Grave s Ewanem McGregorem. Je to černě vtipné, poněkud drsné, ale přesto perfektní. Simon Pegg umí dokonale hrát tyhle 'týpky' a věčně zděšený David Schwimmer tak jak ho neznáme mu skvěle sekunduje. Už jsem i přestala počítat kolik životů v téhle černé komedii padlo a hlavně na kolik způsobů zabití naši 'hrdinové' přišli. Hned po In Bruges je Big Nothing moje druhá nejoblíbenější černá komedie. ()

Forsetino

Praštěná jednohubka. Srovnávat s Tarantinem,... pokud ano, tak o pár levelů jinde. Nespočet hlášek bylo kvalitních, ale že bych se za břicho popadal, to zase ne. Až příliš autoři tlačili na pilu a to bylo na škodu. ()

macetoma

Všem se předem omlouvám za své subjektivní hodnocení, ale přesně takové černé komedie jsou můj šálek kávy. Myslím, že je černá až dost, ale přesto tvůrci nešli za onu pomyslnou hranici, kdy komedie začíná urážet. Herecké výkony tak akorát. Snad jen závěrečné kupení mrtvol bylo už trochu moc, ale jinak musím hodnotit jako nadprůměrné a dát čtyři hvězdy. ()

ladyClaire

Pro mě ztráta času. V půlce jsem chtěla vypnout. Humor mi bohužel nesedl a dějová linka zmatená a přitažená za vlasy. ()

randi64

Miluju, když od filmu nečekám nic a pak jsem příjemně překvapen! Já se bavil a to je u filmu hlavní. Velké plus je za délku, díky které jsem se nestačil nudit. Pecka! Jen škoda, že "Rosse" nenadaboval Daniel Rous.. ()

anyonecek

Originální překlad z "Big Nothing" na "Nula od Nuly pojde" :D tyhle překlady mě vždy velice pobaví, myslím že i děti ve školce by tomu rozuměli lépe. Ve filmu rozhodně netrpíme nedostatkem zvratů a rozvinutého příběhu. Hudba je trochu kýčovitá, ale vesměs mi docela sedla. S hereckými výkony jsem byl nadmíru spokojen. Ale přeci jen mi do plného hodnocení chybělo něco k zapamatování. ()

RigorMortis

Vidieť Davida v inej roli, než Rossa z Priateľov bola príjemná zmena. Jon Polito mi je známy už z Big Lebowského a Simona mám ako herca taktiež celkom rád, tak prečo nie. Absurdné, patrične čierne a zamotané, s občas stresujúcim vyplieskaným Davidom a kopou vtipných momentov. Ak čierna, tak poriadne. ()

Brano

Jedna z najlepších čiernych komédii, akú som kedy videl. Začiatok mal pomalší rozbeh, ale potom sa to rozbehlo a jednu zápletka striedala druhu, takže to malo pomerne rýchli spád. Záver dosť prekvapivý. Nájdu sa to rôzne absurdné situácie, ktoré rozhodne pobavia. Tiež nemôžem zabudnúť ani na výborných hercov a to najmä dvojicu Pegg a Schwimmer. ()

Matte27

Ke konci to bylo zmatené, ale překvapivé. Pokud už vás taky štvou happyendy, tak tohle je film pro vás. Všechno je tam servírováno tak nějak přímo, což ani mnohé dnešní horory nedokážou. Scéna s lízátkem patří mezi to nejoriginálnější a zároveň nejzvrácenější, co jsem videl. ()

MartinTerran

Velmi povedený snímek o tom jak šeredně se může zvrhnout pokus o vydírání. Od toho se vše odvíjí a na partičku se nabaluje jedna "nepříjemnost" za druhou a je jen na nich aby ony "nepříjemnosti" vyřešili, což rozhodně není jednoduchý úkol. Ačkoliv je téma filmu vážné, tak v podání této partičky je to legrační příběh plný nepravděpodobných, ale o to vtipnějších situací. A ten konec to je jen závěrečná třešnička na super dortu. Herecké výkony byly skvělé, především u ústřední trojice. Hodnocení: 78/100. ()