No Time for Nuts

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Rodinný
USA, 2006, 5 min

Scrat pri hľadaní ideálneho miesta pre ukrytie svojho orecha natrafí na stroj času. Keď mu zmizne jeho orech, rozhodne sa ho nasledovať a postupne sa dostáva do rôznych časových období, mimo iného aj do gladiátorskej arény, na ľadovec, do ktorého narazí o chvíľu Titanic, až sa nakoniec dostane do budúcnosti pod obrovský strom plný orechov, kde ho však čaká jedno veľké nepríjemné prekvapenie. (pivo)

3DD!3

Nacpat starověkou veverku do stroje času je opravdu hodně ulítlý nápad. Ale funguje. V každém historickém období Scrat o vlásek uniká smrti a na konci vám na tváři zůstane hodně široký úsměv. A to je hlavní. ()

hellstruck

Tuhle veverku vážně miluju!Zasloužila by snad celovečerní film, jak mě vždycky dokáže rozesmát.Tentokrát najde prapodivný přístroj, ze kterého se vyklube stroj času. Společně s ním a svým oříškem cestuje a naráží dokonce i na Titanic. Skvělé,svěží,příjemné.Pěkný útok na bránice. ()

Jezinka.Jezinka

Chudinka Scrat, malá šavlozubá veverka a opravdový milovník svého jediného oříšku. Jestli by mu jeden neskočil do nejbližší sámošky pro mandle nebo lískáče. ()

Rex Mundi

Keby bol Scrat slovenský vynález, mohol by na konci každého dobrodružstva plakať "ááách, ja néééštastná véveričkáá!" :-D Je to chutné, je to sci-fi, je to fantasy... proste malá mňamka na zasmiatie :-) Chúďa veverica, my už by sme jej ten žaluď aj dopriali... ()

D.Moore

To je smršť! Originálních nápadů, vtipu, všeho. Dočkáme se i časového paradoxu a odzbrojujícího fóru s vysochaným Davidem. Divím se, divím, proč Scrat ještě nemá svůj vlastní film, když se na Doby ledové spousta lidí dívá stejně hlavně kvůli němu. ()

Ded@M@tes

Veverka co nemá chybu a její snaha zachránit oříšek. A navíc, když najde stroj času, tak je to fakt pecka... Nejlepší akce s veverkou. ( Hodnocení: 10/10 ) ()

Hrabka

"No Time for Nuts" a "Gone Nutty" patří mezi nejlepší kraťasy, které znám. Aby taky ne, když hlavní postavou je dobře známá veverka z Doby ledové. Parádní podívaná, která nabízí horu smíchu. ()

nunka

Scrat znova hviezdi...pekná animácia s pointou a miernou paródiou na pár vysadených filmových lahôdok. Výborné. ()

juta

Scrat najde stroj času, který ho přenese tam, kam by se snad každý chtěl alespoň jednou podívat. Pokaždé na sebe ale přítáhne nějakou katastrofu. Příjemně jsem se bavil. ()

Hromino

Parádní ztřeštěnost. Scrat zase v akci, ale se strojem času? Úžasná pětiminutová ujetost pro všechny milovníky Doby ledové. ()

dr.horrible

Tá veverička mi vážne začína pripomínať Bustera Keatona; neustále iba trpí, ale je neskutočne vtipná. Toľko invencie v šiestich minútach. ()