V temném lese

• Španělsko Bosque de sombras (více)

Mladí manželé, Ledoyen i Considine, přijíždějí na návštěvu ke svému příteli. Když v lese najdou děvčátko se znetvořenými dlaněmi, jejich klidný letní výjezd se promění v horror. Pokoušejí se ji pomoci a vezmou ji pryč z domu, kde byla vězněna. Bohužel její ochránci, místní vesničané spustí hon na manželský pár v lese... který tak dobře znají! (LIVINGDEAD)

kedluben

no právě..... vždyť to je ukázka jak se dá točit napínavej, nevyvražďovací film bez křiku a potoků krve... já jsem byl spokojen. atmosféra přiměřeně hustá, motivy rozmlžené... dnes dáván 4/5, zítra 3.... nebo 5?:o) ()

brasek

Film bez atmosféry, nudné priatelia.... však niečo sa začalo diať až po hodine! Naozaj nie som zvedavý na manželské hádky, ktoré dovtedy kraľovali tomuto snímku a psychický problém zastreliť či nezastreliť zajaca. ()

Janina89

Pro mě průměr. Prostředí hezké, herecké obsazení v pořádku, občas až moc předvídatelný děj,ale to má většina hororů. Neurazí ani nějak příliš nenadchne. ()

Kozlowski8

Dva manželské páry z Anglie se auty trmácejí přes půl Evropy, aby strávily dovolenou ve starým baráku na španělské samotě mezi lesy. Už poslední krátká zastávka před cílem napoví cosi o tom, že místní vesničané jsou nějací divní... Samotný scénář, jakoby napsali studenti střední školy během večera v hospůdce u piva (nic proti studentům střední školy). Působil amatérsky, bez nápadů. To, že jsem se ani nebál, ani nebavil, nemohla zachránit ani osobnost charismatického (i zde) Garyho Oldmana. 25%. ()

Naby

Zajimave to celkem bylo, ale děj se nakonec změnil v celkem nutnou zalezitost. Trošku to ztuctovatělo a nekteré věci byly az moc filmové. Takže celkem 2,78*. Tzn. 3* ()

Stealler

Síce filmu nechýba atmosféra, ale aj napriek tomu, že film má iba 97 min. je zdĺhavý. Veľa hluchých miest tomu nenapomáha a pridať kuštik viac napätia by bolo určite na prospech. ()

pepito25

Aj mňa prekvapuje, prečo je tento film označený ako horor (to už mohol byť aj muzikál...). Gary Oldman je namakaný herec, ale tomuto filmu to nepomohlo. Oceňujem pokus o hlbšie vykreslenie charakterov jednotlivých postáv, ale pokus zostal nedokončený. Dej ako taký mi takisto príde odpílený. Dva páry riešiace svoje vzťahy sa dostanú do konfliktu s podivnou rodinkou v podivnom prostredí. Niekoľko mŕtvol a... - policajnú stanicu sme už nemali kedy nájsť. ()

Valki69

Vynikající snímek, jen mi uniká, proč je tak podhodnocován. Skutečně pochmurná atmosféra vás zcela pohltí. Gary Oldman se překonává ještě víc než obvykle, a ani ostatní herci nejsou k zahození. Prostě tento film můžu jen doporučit! ()

bronik

Mám ráda filmy, kde oběti prchají před padouchy a jde jim o život...bohužel toto mi přišlo hodně nepravděpodobné. Chvílema jsem fandila spíš těm padouchům, vždyť Ledoyen povraždil každého koho potkal :-) no nevím, jediný pozitivním rysem byly celkem zajímavé vztahy ovlivňující děj. ()

Calvus77

Tak tenhle film měl na víc, ale je takový neslaný nemastný. V tom filmu se zas až tak mnoho neděje a herci neumí zahrát přesvědčivě svoje pocity. Občas tam tak stojí, pronášejí repliky, ale už jim nikdo neřekl co mají dělat. Škoda. A chtělo by to pointu, aspoň tu. ()

Keledaia odpad!

Slušná kokotovina. Až budete chtít film bez děje, napětí, logiky,.. no prostě až budete chtít film bez filmu, tak se podívejte na tohle. ()

macekjoe odpad!

V temném lese dle mého názoru vůbec nedává smysl. Tak například jak to, že Gary si renovoval starou stáj na dům ve španělském zapadákově, ale neznal se s místními? Proč s tou holčičkou nešli rovnou všichni do té vedlejší vesnice hledat pomoc? A proč ten inteligent Gary šel s těmi místními křupany? Takže zase další film, kde jsou scény jen proto, aby byly, a né proto, že dávají smysl. Pro mě ztráta času. ()