Reklama

Reklama

Píše se rok 2018 a na zničené Zemi proti sobě bojují zbytky lidí a počítačový systém Skynet. John Connor sice přežil Soudný den a byl vychován jako budoucí zachránce lidstva, ale zatím je pouze jedním z mnoha řadových velitelů. Lidstvo právě objevilo nový prostředek ke zničení Skynetu – rádiový kód schopný rychle a stoprocentně deaktivovat každý stroj. John Connor si uvědomuje, že toto není budoucnost, o které mu jeho matka vyprávěla. Něco je jinak. To se potvrdí, když se John seznámí s Marcusem Wrightem, mužem, jehož poslední vzpomínka je vlastní smrt. Jedná se o nový druh terminátora, uvnitř kovová kostra, ale zároveň lidské srdce a mozek. John a Marcus se společně musí vypravit do srdce Skynetu, aby zachránili jistého muže, kterého tam vězní. Jeho jméno je Kyle Reese a je to Johnův budoucí otec, který se jednou vrátí do minulosti a bude chránit Sarah Connorovu. (TV Nova)

(více)

Diskuze

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

Aspoň, že na IMDB jsou normální a dali Salvation více procent než parodii T3

Pirkaf

Pirkaf (hodnocení, recenze)

Po opakovaném shlédnutí prvních tří výborných filmů (byť trojka už je skoro parodie) je toto naprostý úpadek a plivnutí do ksichtu. Od první minuty je jasné, že něco je špatně. Necitlivě vybraní herci, rádoby drsné hlášky, roztomilá postapo holčička, člověku má okamžitě pocit, že sleduje špatné béčko.. hodně špatné. Odpad si možná nezaslouží, ale s ohledem na předchozí díly nelze jinak.

qxkamo

qxkamo (hodnocení, recenze)

Sklamanie z nudneho akcneho filmu. Chybala tomu stava a aj ked bola snaha ukazat vo filme nejake efekty, viac ako 2* si to u mna nezasluzi.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

erased

erased (hodnocení, recenze)

Kdo nemá dost soudnosti odepřít si čtení diskuzí k filmům, které ještě neviděl, si ten spoiler zaslouží. nuff said

freelex

freelex (hodnocení, recenze)

Oneill85

Ale no tak... Tahle úvaha mi nejde do hlavy. Neviděl jsem mraky filmů proto, že jsem se k nim prostě ještě nedostal nebo taky proto, že byly natočeny v období, kdy mě ještě nezajímaly, protože jsem byl malej smrad :-). Celé lidstvo není narozeno v jeden měsíc, aby si všichni mohli říct to samé, co jsi tu teď napsal. Celé lidstvo nemusejí být odjakživa takoví filmoví fandové... Těch situací proč někdo tenhle film ještě neviděl a přitom se jedná o snímek, který se mu líbit bude, je mraky. Takže za mě: Trochu ohleduplnosti k ostatním, nejsem tady jediný. Pokud si stále myslíš to své, tak bych to více nerozebíral. Ty na to máš svůj názor, já na to mám jiný názor :-).

na příspěvěk reagoval Oneill85

Uživatel freelex smazal svůj příspěvek.

Oneill85

Oneill85 (hodnocení, recenze)

freelex

Ale no tak trochu soudnosti. Tomu filmu je už 5 let pokud ho za tu dobu někdo neviděl tak ho asi nezajímá a proto nevadí když si to tady přečte bez upozornění.

na příspěvěk reagoval freelex

freelex

freelex (hodnocení, recenze)

ZPRAVA OBSAHUJE SPOILER!! Jak koukáte na scénu, kdy hlavní hrdina (termináto-člověk) prchá z lidské základny? Přišlo mi to postavené nahlavu. To měla celá základna takovou práci dostat jednoho poloterminátora?! Kdyby tam nakráčelo 10 terminátorů, tak to tam srovnají se zemí. Tak to na mě alespoň působilo. Je možné, že jsem nějaký detail přehlédl. KONEC SPOILERU!!

na příspěvěk reagoval Oneill85

AdfMIGA

AdfMIGA (hodnocení, recenze)

Z Genesis mam strach.  Ty fotky co sem videl vypadaj zatim priserne.    No necham se prekvapit.  V dnesni dobe by nebyl problem,aby Arnie vypadal jako ve trojce nebo i lepe. Jestli tam bude litat jako nejakej starej termous s parkinsonem, tak z toho teda zrovna neplesam...dalsi vec je,ze bych chtel spis posunout pribeh dal a nechat ho plynout v dobe valky proti strjum a ne se vracet do minulosti...v tom byla 4 dobra,ze se o to snazila.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

AdfMIGA

Uvidim, co prinesie Genesis, ale pre mna asi uz navzy ostanu len prve dva Terminatory .. a ostatne asi budem ignorovat .... 

AdfMIGA

AdfMIGA (hodnocení, recenze)

Videl jsem to ted po peti letech znovu a musim dat plnej pocet :)  Uz jen za ten nastup digi Arnieho :D Vubec netusim, proc jsem z toho byl tenkrat docela zklamanej,ze jsem to ani nehodnotil.  

na příspěvěk reagoval kdakel, Martin741

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Pak není nic snažšího než onu zajímavost nahradit za korektní.. ;)

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Ohledně "Arnolda", resp. toho modelu nemohu souhlasit, třeba už jen proto, že na T-wikině se o něm jasně mluví jako o T-800 a nikoli jako o T-700. Navíc i ten povrch se od povrchu T-700 liší, toliká se neleskne jen proto, že jsou na něm ohořelé zbytky té kůže a není zkrátka tolik "vyleštěný", ale jinak je to skutečně T-800...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

To je pravda, napovídají tomu i ofic. figurky od Hot Toys, které ten model ve filmu označují jako T-700 a nikoli jako T-800. A ano, ten model opravdu není tak lesklý jako T-800, ale v tom šeru ve které se lze ty endoskeletony vidět se to horko těžko (né-li vůbec). Každopádně to nic nemění na tom, že terminátor co šel po Connorovi s tváří Arnolda již byl T-800 a nikoli T-700 a tudíž ta poznámka v zajímavostech není tak úplně nesprávná. T-800 se zde zkrátka objevil o pár let dříve, to je fakt. Ale je zde i další chybička v kontinuitě, konkrétně v těch vodíkových článkách, ze kterých Connor udělal bombu a v závěru celý komplex vyhodil do vzduchu. Jednak jimi zde napájejí už ty T-700, což neodpovídá původním třem dílům, kde vodíkové články napájeli až model T-850, který byl ve třetím díle a který přišel ještě o několik let později, než původní T-800 (tuším že šlo o rok 2030 a nějaké drobné). Drobná chybka, ale přesto tam je...

Související novinky

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Zemřel herec Anton Yelchin

Zemřel herec Anton Yelchin

19.06.2016

V pouhých 27 letech nás dnes opustil Anton Yelchin, jehož určitě znáte jako Chekova z posledních dvou filmových Star Treků. Yelchina při stále nevyřešené nehodě zabilo jeho vlastní auto, na premiéře… (více)

Worthington se vrací ke sci-fi

Worthington se vrací ke sci-fi

29.08.2015

Ze Sama Worthingtona (Avatar) měla být veliká hvězda, zatím to ale moc nevyšlo. Terminator Salvation se pokračování nedočkalo a Hněv titánů utnul Worthingtonův výlet k fantasy, načež se světoznámý… (více)

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

To samozřejmě vyvolá spoustu spekulací o podílu Jamese Camerona na pátém pokračování ságy, kterou před téměř třiceti lety odstartoval. Teď ale fakta: produkční společnost Annapurna Films, která před… (více)

Reklama

Reklama