Laura (Danielle Savre) prežila v detstve ťažké trauma keď sa spolu s bratom stali svedkami vraždy rodičov, pričom vrah nebol nikdy chytený. Po opätovnom prepuknutí jej fóbii a na naliehanie kamarátky nastúpi do liečebného ústavu pod vedením Dr. Allena (Tobin Bell), ktorého pacientom bol v minulosti aj jej brat. Krátko po nástupe sa však dozvedá pravdu o experimentálnej liečbe jej brata ktorá nedopadla tak celkom podľa predstáv a navyše okolo nej začnú umierať ostatný pacienti na smrteľné nehody. (petero)

raimi

Začátek filmu je opravdu velice povedený a strašidelný. I díky roli Tobina Bella jsem začínal mít radost z neočekávaného horrorového překvapení, když tu najednou se to všechno totáně po... . A ten konec, ten je opravdu hrůzostrašný :-) Slabší troječka. ()

gumli

Tento film nemá nič spoločné s Boogeymanom z roku 2005.Ale je to tiež taký dobrý priemer,možno trocha aj lepší.Ale je aj viac krvavý,viac strašidelnejší.Film má slušné tempo a pomerne vynaliezavé vraždy.Príbeh začína v psychiatrickej liešebni,kde sú liečený pacienti trpiaci rôznymi fóbiami.Komu sa páčil Boogeyman 2005,bude sa mu páčiť aj tento film. ()

cariada

Horor na téma jak vylečit fobie všeho druhu. Nejdřív psychologicky, ale když to nejde jinak tak to vezme do ruky jeden pacient sám a léčí po svém. Musíš se otevřít a tak ho otevírá sám na hrudníku, či holka co se bojí, že bude tlustá a tak radši vše zvrátí, tak jí to do těla cpe tlakem až k prasknutí. A podobně zajímavě léčí. Horor má celkem slušnou atmosféru i pointu pořád se něco děje. Přesto se občas stává děj nepřehledný. Tak že nám vychází průměr. ()

Maty85

Poměrně dost slabý, dějově velmi chudý. Pohybuje se to někde mezi 1 a 2 hvězdičkami. Nakonec dávám 2 za aspoň brutální vraždy a slušný rozzuzlení. ()

Sabrewulf odpad!

Po hororovém úvodu a seznámení se s hlavní hrdinkou po letech přišla na řadu další hororová scéna. Sleduju to a říkám si:"Tak tohle je na tuty jen sen hlavní hrdinky a až vygraduje lekačkou, tak se hrdinka probudí a to samozřejmě ŠABLONOVITÝM posazením se v posteli." No nebylo to přesně takhle?!!! Co může být ubožejšího, než takovým způsobem průhledná filmařina? A kdy už konečně ti blbové pochopí, že po noční můře sebou člověk maximálně tak prudce trhne v leže? Nějaký imbecil přišel se sedánkem a okamžitě se to zařadilo mezi hromadu dalších šablon, do amerického manuálu filmových postupů "Točíme klišé - snadno a rychle", podle kterého točí každá nula. No nic... další scéna: Hrdinka ve svém pokoji v léčebném ústavu čumí vystrašeně do skříně. Baf! Lekačka. Mladík ji chytil za rameno. "Jé ahoj, promiň, že jsem tě vylekal, chtěl jsem se seznámit s nováčkem". No ty vole! Dokáže se režisér vůbec vcítit do rolí? Představte si to: jdete po chodbě a vidíte pootevřené dveře pokoje a v něm holku, co někam čumí. Nepozdravíte ji zrovna z dálky, prostě přijdete až k ní, úplně v tichosti a položíte jí ruku na rameno. WTF? Jo a vraždění obětí způsobem, který má s nimi něco společného, už bylo v několika hororech, takže v tomhle taky žádná sláva. ()

t_gon

Velice slabou jedničku přišel podpořit Boogeyman v pokračování, který překopává celou myšlenku od základu. Všechno co mělo být spojeno s jedničkou a jednou z mnoha „Urban Legends“ šlo do kytek a místo supernatural subžánru se na stříbrné placky dere čistej slasher z psychiatrické kliniky. I mentální zaostalec pozná po chvíli která bije a pokud se nespokojí s pár vcelku dobrými záběry při likvidaci účastníku speciálního programu, tak bude trpět do konce, kdy se při finálním twisteru bude chtít sám oddělat. Je fajn že Jeff Betancourt viděl Halloween: Resurrection, ale už tehda debilní zvrat narvat v bledě modrém sem? Směšné, ostatně jako celý film. Pro J*A*S*M : jediná návaznost kromě názvu na prequel je narážka na sebevraždu Tima pod šetřením doktora Allena. ()

Tereza666

Docela solidní pokračování. Vraždy povedené, herci sympatáci a prostředí na horor podle mého velmi dobré. Avšak svým způsoben obyčejný, průměrný film. ()

Blue.Poison

Poměrně slabší zpracování vyvažuje zábavná zápletka a rozuzlení. Pro mě rozhodně lepší, než ryze nadpřirozený první díl. A vzhledem k tomu, že jsem od tohoto snímku absolutně nic nečekala, musím říct, že jsem velmi příjemně překvapena. ()

Ilhan

Tak tenhle film je po jedničce jako špatný vtip. A ještě horší vtip je, že to má lepší hodnocení než jednička. Zatímco jednička stavěla na atmosféričnosti, nápaditosti a mysterióznu, tady se to celé zvrhlo v průměrnou, několikrát omletou teen vyvražďovačku, což je podle mne rozhodně krok zpátky. 30 %. PS. Jaká je pravděpodobnost náhody, že se po jedničce s Lucy Lawless objeví ve dvojce Renée O’Connor? :-D ()

Haymar odpad!

Pro mě jednoznačnej kandidát do letošního "TOP 5 shits list"... Nepochopil sem proč vlastně "Bubák", co to má společnýho se svým předchůdcem?!... A vlastně... Je mi to uplně u zádele!... Forget! ()