Bývalý člen speciálních sil Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách - s podsvětím i s FBI. V hlavní roli vykonavatele spravedlnosti se představí Ray Stevenson, jehož známe ze seriálu Řím.  Bývalý člen speciálních sil a agent FBI Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách. Poté, co zabil mocného mafiánského dona, se nyní jeho terčem stává druhý darebák v pořadí - krutý šéf gangu Billy Russoti (Dominic West). Castle ho při přestřelce znetvoří, ale zahyne přitom i tajný federální agent. Russoti, který si říká “Jigsaw”, touží po odplatě a najme si na to Franka, nejnechvalněji proslulého zločince z podsvětí. Ale ani FBI nechce zůstat pozadu. Je na Punisherovi, aby nalezl způsob, jak v tomto adrenalinem nabitém akčním thrilleru obejít zákon a zničit smrtící armádu zločinců. Herec Ray Stevenson (seriál Řím), se přesvědčivě zhostil role vykonavatele spravedlnosti, jehož žena a dcera byly zavražděny, kterou převzal po Dolphu Lundgrenovi (1990) a Thomasu Janeovi (2004). (oficiální text distributora)

Trailer 1

T2

Rozpočet $35miliónovTržby USA $8,050,977Tržby Celosvetovo $10,100,036Tržby za predaj DVD v USA $10,872,355 //počet predaných kusov 604,877║ Samoúčelná bezhlavá preplácanosť, ktorá v druhej polovici až neskutočne svojou prihlúplostou nudí a otravuje, ďalšia zbytočnosť. /25%/ ()

Superpero

Líbil se mi ten s Thomasem Janem, a tenhle se mi líbí ještě víc :) Nevim kolik lidí tu četlo komiks, ale takovej Punisher v komiksu prostě je (akorát by nikdy omylem nezabil agenta). U tohohle filmu sem se fakt smál hodně dlouho. Střílí tu parkouristy tepelně naváděnejma raketama, neozbrojenejm rozstřeluje držky brokovkou a jednomu emařovi dokonce rozsračkuje ksicht pěstí :D:D:D:D Punisher tu je navíc politicky korektní a nedělá rozdíly mezi etniky, takže ve finální scéně pochcípá asi 250 černochů, asiatů, Irů a Rusáků. No a hlavně to má bomba padouchy, sešitej mafián vypadající jak zombík a jeho magorskej brácha. BOMBA, tenhle film je BOMBA. P.S. Ray Stevenson je dobrý herec (viz. Řím), akorát když hrajete Punishera tak musíte mít takhle kamennej, bezemoční ksicht. ()

Cervenak

Že to bude mať stupídny scenár a že sa od ženskej nedočkáme poriadnej akcie, to bolo jasné vopred. Aspoň do toho priemeru však mohol film vytiahnuť Ray Stevenson, odviazaní béčkoví záporáci, brutalita a sem-tam nejaká tá hláška. Nič z toho. Ray sa do úlohy Punishera nehodí tak veľmi, ako veľmi mu sadol legionár Pullo. Zloduchovia sú iba trápni klauni. Hlášky žiadne. Zostáva len tá brutalita, ktorej je skutočne veľká porcia (Zack sa môže ísť s Úsvitom mŕtvych zahrabať). Vlastne taká veľká, že sa z nej postupne stane smiešna póza, ktorou sa nám Lexi snaží predviesť, aká je drsňáčka. Ha-ha. Takže čo zostalo? Zopár vtipných úmrtí, celkom zaujímavé narábanie s komiksovými farbami a záverečný masaker, ktorý aj napriek nevídane ťarbavému strihu predsa len poteší. Nie je to bohviečo, ale zase sa netvárme, že je Punisher horší film než Hitman či Max Payne. Nie je, práve naopak. ()

Isherwood

Úderná vzpomínka na osmdesátá léta se vším všudy (kamenní hrdinové, dějová tupost) naleštěná současným pozlátkem (kamerové filtry, krvavé vodotrysky), která se za svoji pokleslost nestydí (ujetá komiksová stylizace záporáků) a nabízí skvělou porci akční řežby, kterou se neumí pochlubit kdejaký chlap, natož ženská. Je to sice evidentně levná zábava, ale upřímný ‚oldschool‘ z toho jde cítit na metry a čekat od toho více, než nakonec film opravdu nabídne, je tak trochu… naivní. :) ()

Djkoma

Třetí pokus o komiksového Kata (zlatá angličtina...). Tentokrát velmi krvavě, béčkově, relativně stylově a ... akčně. Konečně se setkali všechny potřebné ingredience pro dokonalé akční béčko. Výsledek není jednoznačný, ale aspoň zábavný. Ti kdož čekali přemýšlení a promyšlený příběh, budou asi zklamání, ale klasická cesta pomsty z různých důvodů k Punisherovi prostě patří. Mě osobně potěšila především "upřímná" brutalita, která k filmu skvěle seděla. Na někoho bude některá ustřelená hlava (v jednom záběru je to hodně nečekané) až moc, ale i díky hlavnímu záporákovi divák nezapomene, že sleduje lehce odlehčený komiksový film. pokud to divák ignoruje, bude se pravděpodobně chvílemi smát a nebo plakat, nad podivností postav a jejich chováním. Každému podle jeho chutí, tentokrát mě ale Punisher alespoň dobře pobavil, což se o minulých dílech říct nedá. ()

• Postava Cristu Bulut sa v komiksovej sérii objavila v časti „Punisher MAX: The Slavers“ (Otrokáři). (Kadas97)
  • Herec Doug Hutchison pôvodne odmietol hrať postavu Looneyho Bin Jima, pretože sa mu nepozdával ani scenár, ani jeho postava. Režisérka Lexi Alexander mu zavolala, aby mu vysvetlila svoju víziu filmu a na konci ich rozhovoru si to Hutchison rozmyslel a rolu prijal. (Nekrofil)