Reklama

Reklama

Kat: Válečná zóna

  • USA Punisher: War Zone (více)
Trailer 2

Bývalý člen speciálních sil Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách - s podsvětím i s FBI. V hlavní roli vykonavatele spravedlnosti se představí Ray Stevenson, jehož známe ze seriálu Řím.  Bývalý člen speciálních sil a agent FBI Frank Castle je po šesti letech zpět v plné zbroji jako Punisher, který tentokrát vede válku na dvou frontách. Poté, co zabil mocného mafiánského dona, se nyní jeho terčem stává druhý darebák v pořadí - krutý šéf gangu Billy Russoti (Dominic West). Castle ho při přestřelce znetvoří, ale zahyne přitom i tajný federální agent. Russoti, který si říká “Jigsaw”, touží po odplatě a najme si na to Franka, nejnechvalněji proslulého zločince z podsvětí. Ale ani FBI nechce zůstat pozadu. Je na Punisherovi, aby nalezl způsob, jak v tomto adrenalinem nabitém akčním thrilleru obejít zákon a zničit smrtící armádu zločinců. Herec Ray Stevenson (seriál Řím), se přesvědčivě zhostil role vykonavatele spravedlnosti, jehož žena a dcera byly zavražděny, kterou převzal po Dolphu Lundgrenovi (1990) a Thomasu Janeovi (2004). (oficiální text distributora)

(více)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (368)

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Vedle nového Punishera vypadá jeho starší bratříček z roku 2004, kdy hrál hlavní roli Thomas Jane, jako rodinný film. Punisher: War Zone je pro tuto akční nekompromisní krvárnu nejtrefnější možný název. Padouši jsou geniálně šílení (člověku netrvá dlouho a musí si bratry Jamese a Billyho zamilovat). Ústřední hrdina prakticky raději nemluví a ustřeluje protivníkům hlavy a jiné části těla. Trošku nadhodnocuju, ale prostě jsem se skvěle bavil, film mi hezky utekl a myslím že se jedná o nejlepšího možného Punishera. 70% ()

robbiee 

všechny recenze uživatele

[imdb: 6.2/10] | me: Oproti svojmu predchodcovi tu máme viac naloženej akcie a brutality, ale ostatné veci podstatnejšie zaostávajú. Výborné úmrtia (dotyk rakety a chlapíka počas salta), ktoré potešia a pobavia však nestačia na to, aby vyvážili ostatnú dejovú líniu. Nechal by som Punishera trestať viac a viac, tak by sa z toho stala aspoň poriadna akcia bez zbytočných kecov. Viac akcie, menej žvástov by tomuto podstatne pomohlo. Ostatne to je len ďalšia komixovka, ktorá vyšla iba po jednej stránke a tak by som radšej vsadil len na ňu. ()

Reklama

Dever 

všechny recenze uživatele

strong> Soundtrack Michael Wandmacher: 1. Main Titles ,2. Lights On! ,3. The Burden ,4. Rich In Mercy ,5. Death Of The Loved ,6. Infiltrate And Destroy ,7. This Is Ground Zero ,8. A Pretty Face ,9. The Russians ,10. A Call To Arms ,11. Safe Harbor ,12. A Wish For Death ,13. Freeze! ,14. Two Berettas ,15. I Want My Applesauce Back ,16. Held Hostage ,17. Joyful Mayhem ,18. Let The Games Begin ,19. LBJ ,20. Let Me Put You Out Of Your Misery ,21. Aftermath, ()

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Třetí pokus o komiksového Kata (zlatá angličtina...). Tentokrát velmi krvavě, béčkově, relativně stylově a ... akčně. Konečně se setkali všechny potřebné ingredience pro dokonalé akční béčko. Výsledek není jednoznačný, ale aspoň zábavný. Ti kdož čekali přemýšlení a promyšlený příběh, budou asi zklamání, ale klasická cesta pomsty z různých důvodů k Punisherovi prostě patří. Mě osobně potěšila především "upřímná" brutalita, která k filmu skvěle seděla. Na někoho bude některá ustřelená hlava (v jednom záběru je to hodně nečekané) až moc, ale i díky hlavnímu záporákovi divák nezapomene, že sleduje lehce odlehčený komiksový film. pokud to divák ignoruje, bude se pravděpodobně chvílemi smát a nebo plakat, nad podivností postav a jejich chováním. Každému podle jeho chutí, tentokrát mě ale Punisher alespoň dobře pobavil, což se o minulých dílech říct nedá. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

S prvním Punisherem to nemá nic společného, s komiksem také ne. Navíc se jedná viditelně o béčko, což oproti Punisherovi z roku 2004 nemá šanci obstát (ačkoliv to lidi taky berou jako béčko, ale já ten film mám hodně rád). Kdyby to nemělo nálepku "podle komiksu" tak bych dal klidně asi i tři hvězdičky, ovšem takto dám dvě. Neúčelné brutální scény filmu akorát uškodily, stejně tak jako působení hnusáka Dominica Westa, který sice naštěstí po chvíli změní vizáž, je i pak ale stále až příliš otravný. Paradoxně nejlepší na filmu je tak Ray Stevenson, který je alespoň drsňák, který má sice lebku na hrudi úplně náhodou, ale alespoň se snaží... 30% ()

Galerie (37)

Zajímavosti (18)

  • Herec Doug Hutchison pôvodne odmietol hrať postavu Looneyho Bin Jima, pretože sa mu nepozdával ani scenár, ani jeho postava. Režisérka Lexi Alexander mu zavolala, aby mu vysvetlila svoju víziu filmu a na konci ich rozhovoru si to Hutchison rozmyslel a rolu prijal. (Nekrofil)
  • Postava agenta Budianskeho je inšpirovaná postavou z komiksovej série „Punisher MAX: Widowmaker“. (Kadas97)

Související novinky

Zemřel herec Ray Stevenson

Zemřel herec Ray Stevenson

22.05.2023

Velice smutná zpráva zasáhla v pondělí filmový svět. Milovaný a uznávaný herec Ray Stevenson zemřel ve věku 58 let. Zprávu potvrdil server Deadline s tím, že Stevenson údajně zemřel v Itálii, kde… (více)

Starosti se zjizveným pistolníkem

Starosti se zjizveným pistolníkem

07.12.2008

Adaptace drsného westernového komiksu Jonah Hex, která vzniká u studia Warner Bros., si prošla dlouhou a strastiplnou cestu. A možná ještě není všem změnám konec. Shrňme si to: Prvním kandidátem na… (více)

Řím na filmových plátnech?

Řím na filmových plátnech?

04.03.2008

Pozvolna se blíží celovečerní završení seriálu Sex ve městě (věnujte pozornost pohodovým trailerům) a zdá se, že produkční společnost HBO Films už pomýšlí na další film, kterým by navázala na úspěšný… (více)

Další lovec přízraků

Další lovec přízraků

23.10.2007

Je to tak předvídatelné! Jakmile se horor 30 dní dlouhá noc stal přes víkend jedničkou v americkém komerčním řebříčku (a weby, včetně tohoto, se zaplnily spokojeným vrněním nejen žánrových fanoušků),… (více)

Reklama

Reklama