Podivínský policista Max Payne (Mark Wahlberg) se snaží v touze po pomstě vypátrat člověka, který je zodpovědný za brutální vraždu jeho rodiny. Tajemství se však ještě prohlubuje a Max se musí utkat s nepřáteli, kteří nepocházejí z tohoto světa… a čelit takové zradě, jež ho zavede až na samotnou hranu příčetnosti. (Magic Box)

SedRicK

Film se skvělým potenciálem, který mohl být vynikající. A on není. Z mého pohledu jako člověka co hrál, je to bída, rozhodně by se dalo mnohem víc využít bullet timu, a to celkem jednoduše, Max si vezme Valkýru a je to, má vylepšený schopnosti vnímání a bum je tu bullet time. Ale když se na to podívám z pohledu nezaujatého diváka tak se mi to i líbí a líbí se mi to velice, i když příběh je trošku chaotický a trošku nesrozumitelný, proč je tam tahle postava a tamta, co chce apod. Efekty a zvuk to je jiná stránka věci, to se mi moc líbilo a nemám k tomu co dodat. Takže za hráče Max Payna 2** a za nezaujatého diváka 4****, to by dávalo v průměru 3***, ale 1* dam za efekty a za to že to je proste Max Payne. Takže 4**** PS: Jinak si myslim, Wahlberg se na Maxe opravdu hodí, sedel mi tam perfektně. ()

coldrexx

jak sem ty hry miloval a jak sem se na to tesil do kina tak uz po 30 minutach sem vedel ze bych udelal lip, kdybych se drzel svych imaginarnich predstav z her dokud mi je Mark Wahlberg nepodupal cvickama...je to jen muj dojem, nebo takhle proste Max Payne ani nevypada ani nejedna..na konic je z nej neznicitelny maxocop a pritom je i ve filmy ukazano ze valkyra z lidi dela psychouse bez pudu sebezachovy a ne nekoho kdo vydrzi davku z uzi...taky me dost nastvala "stylizace" pribehu, ktery jakoby vychazel z puvodniho, ale narozdil od nej je dost strasnej...myslim ze tu asi neni zadny priznivce herni serie, ktery by mohl rict ze se film povedl..a konecne 2* za snahu a moc velky orisek ()

babkyfusky

Sexy Olga Kurylenko, krásná Mila Kunis a několik vizuálně skvostných scenérií a obrazů.To je tak vše, co se dá na téhle ohavnosti, která se snaží tvářit jako depresivní film o pomstě, pochválit.Aneb Mark Wahlberg a jeho pokusy o zoufalý a smutný výraz ve filmu o supervojácích s "netradiční" zápletkou. *Not yet.* Nevermore. ()

Drobeczech

Dlouho jsem na něj čekal, modlil jsem se aby dopadl líp než filmový DOOM, ale moje modlitby nebyli vyslyšeny.Tenhle film je úrážkou fanoušků hry. Dějově je podobný jedničce akorát je trošku přikrášlený. Nic moc prostě tři hvězdy, koukat se na to dá ale žádnej odvar to fakt teda neni. ()

Teddy11

Zřejmě jedno hodnocení, které tu nebude asi oblíbené, protože je v zásadě kladné. Musím říct, že jsem hrál obě hry, sice jsem ani jednu nedohrál, ale hodně mě to bavilo. Takže fanoušek určitě jsem. Te'd už ale k filmu. Na tento film jsem chtěl jít i do kina, ale nakonec to nevyšlo, a udělal jsem chybu, mně přišel tento film velice uklidňující, první půlhodina mě ale vyloženě nenudila, jako mnoho ostatních, ale snažil jsem se sblížit s postavami. Jelikož jsem je neznal ze hry, tu jsem navíc hrál v angličtině, takže o příběhu jsem věděl asi to, že se mstím za smrt mé ženy. Mark Wahlberg se podle mě pro tuto postavu hodí skvěle, jeho pohledy a chladný, bezprostřední přístup k věci mu seděl, bez uhýbavého pohledu za svým cílem, jak to měl ve scénáři, který má ale k dokonalosti daleko. Jeho sny byly hezky ztvárněny, akce také zcela bezvadně, jen mi chyběl onen bullet - time, který se tu povedl jen JEDNOU, což pro mě bylo zklamání. Ale v zásadě celkem dobrá detektivka na pomezí áčkových a béčkových filmů. Snad bude dvojka ještě o něco lepší. ()

masasour

Na film jsem nevěděl jestli mám jít kvůli špatným a nepovzbuzujícím recenzím. Hru jsem hrál hodně dávno. Mark Wahlberg hernímu Maxovi není příliš podobný, ale to mi bylo jedno. Ano Max tam neroztřílel tisíce lidí jako ve hře. Prostě film si šel vlastní cestou a to na něm bylo jedinečné. Příběh nebyl špatný, ale stopáž mohla být i delší. Atmosféra byla úžasná a zasněžené město byl taky dobrý nápad. Spomalené záběry byli výborné dobře zasazené a nápadité. Kamera excelentní. Hezkých 80%. ()

gogo17

Tomuto filmu veľmi uškodil ťahajúci , nudný, miestamy veľmi nerealistický dej. Je to typický americký akčný film pri ktorom hlavný hrdina prežije všetky přestřelky, v ktorých mu uštedrili zásahy z tesnej blízkosti, z diaľky ale „Max Payne si to akoby ani nevšimol“ .Avšak veľké pozitívum vo filme sú nepochybne perfektne prepracované efekty. ()

Bloodoom

pod průměrný akční film. s předlohou (počítačová hra) to má společného asi tolik jako klobása s racionální výživou. jediné co je tu stajné, je že přišel o ženu a dítě. ()

Ravel

zklamání, ale za vizuální stánku dávám 2hvězdy. P.S. Isherwood - Ó vzývám Vás filmová božstva, uchraňte Valve, aby prodala práva na svůj klenot… Takhle zprasit Halfa, tak nevim. Už jsem o tom nedávno uvažoval, jestli na to dojde, ale snad nedojde :-) ()

Shtinky

Čakal som že ma to aspon trochu prekvapí, ale nie. 100 minút som sledoval nechutne nudnú, slušne naaranžovanú zlepeninu a vravím si, že keby som to mal pozerať druhýkrát asi sa radšej zabijem. Max Payne, sračka enormných rozmerov. ()

Pavlinkaxx

Mno dobře. Jedna hvězdička za Marka (přiznávám se, mám pro něj slabost) a druhá za trailer.... Jinak ten film nestojí za nic. Škoda, vypadalo to slibně. ()

tekedozai

Uff ako fandovy hernej serie bola toto rana pod pas. Deficit akcie, priblbly dej s este blbsimi dialogmi a krcovitymi hercami... Snaha o verne napodobnenie hry je obojsecna zbran. Tentokrat sa odrazila poriadne prudko a autorom paradne roztala hlavy... PS: max payne ma byt riadne skrvaveny, ale ked po paradnom beatingu ma iba skrabanec na oboci, tak tu nie je nieco s kostolnym poriadkom ()

k0dl

Tak já nevím, po přečtení diskuse k filmu jsem očekával o jakou hrůzu půjde a byl jsem příjemně překvapen. Atmosféra i exteriery mě docela uchvátily, děj už poněkud méně. ()

zdendap

Moc mě to nenadchlo, nějak jsem očekával víre. Dal bych 2,5 hvězdiček, ale protože nelze půlit přidnám půlku kvůli průměru. ()

Smoldo56

Rozmýšľam kde sa stala chyba. V hercoch ? Mark zahral Maxa dobre, iného herca si v jeho roli ani neviem predstaviť, problém je že Mark za celý film tvári rovnako a jeho postavu neberie vobec vážne. Málo akcie ? Za celý film som narazil maximálne na dve akčné scény a jednou z nich je záverečný masaker čo je na MP príliš slabý odvar. Kostrbatý scenár ? Na rozdiel od Hitmana sa mi scenár páčil a neviem prečo ale prítomnosť Mony Sax sa mi tam páčila. Problém je zrejme v tom, že každý od toho čakal nejaký akčný masaker, kde bude Wahlberg behať po zasneženom New Yorku a šrotovať gangy namaďeru, opak je však pravdou a nejak mi to nevadí. Vonkoncom film a hra je rozdiel a o to viac keď sa jedná o hru kde večšinou len strielate a uzdravujete sa. Film sa mi celkom páčil, atmosféra Valkýri tiež, trochu by som nakopol Marka za jeho herecký talent v tomto snímku, naopak Mila hrala až prekvapivo dobre a aby sme neboli ukrátení tak sa vo filme aj objavila ruská kurvixka Olga Kurylenko (kam tu dievčinku ešte všade nepichnú). Do budúcnosti viac akcie a hlavne viac herného Maxa, inak dobrá detektvíka o pomste, droge a jednom nasranom policajtovi. ()

Nickkk

Nechápu jak to mohli nazvat Max Payne, vždyť to nemá vůbec nic společného možná pár scén, ale to nic nezachrání je to prostě film o ničem snad to zkusí znovu a uplně naopak.... ()

profeek05

Už když jsem poprvé slyšel o tom, že se připravuje film, děsil jsem se co z toho vyleze.. Samotné okopírování příběhu MP1 (nebo dvojky - ta by za to stála víc..) by podle mě zaručilo slušný film, ale né, tady si někdo musí všechno "vylepšovat", a pak z toho vznikají takovéhle sra... hrůznosti.. Z nas*aného poldy hezounek s tváří bez schopnosti projevit emoce? Z profesionální vražedkyně šlapka?? A další postavy jsou jinak -nebo nejsou vůbec- PROČ?! To snad i to nedorostlý děcko Hitman byla menší pohroma než tohle. Doufám, že nikoho ani nenapadne točit pokračování!!! ()

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

02.09.2011

Nejžhavější scénář v Hollywoodu?

Nejžhavější scénář v Hollywoodu?

25.03.2009

Už před několika týdny se objevila zpráva, že Mark Wahlberg si zahraje v „mstitelském“ thrilleru The Prisoners o otci unesené 6-leté holčičky, který vezme spravedlnost do vlastních rukou. Znělo to… (více)

Nej filmy roku 2008

Nej filmy roku 2008

25.12.2008

Johnny Depp ve třetím Batmanovi...

Johnny Depp ve třetím Batmanovi...

14.09.2008