Podivínský policista Max Payne (Mark Wahlberg) se snaží v touze po pomstě vypátrat člověka, který je zodpovědný za brutální vraždu jeho rodiny. Tajemství se však ještě prohlubuje a Max se musí utkat s nepřáteli, kteří nepocházejí z tohoto světa… a čelit takové zradě, jež ho zavede až na samotnou hranu příčetnosti. (Magic Box)

Dslike

3* len za adaptaciu Maxa Payna pretoze som zaujaty fanusik hry ( presiel som ju tak 5x ). Inak som bol filmom celkom sklamany, Hitman ktory ma u mna tiez 3* bol urcite o mnoho lepsi. ()

Zaplo05

Pro všechny milovníky vynikající hry určitě doporučuji shlédnout tento film. Jinak je to průměrný akční film, který do dějové linie hry přináší poměrně zajímavou myšlenku. Chválím za zpracování města a prostředí podle hry. ()

drim87

Proti atmosféře filmu a stylizaci obrazu nic nemám. Alespoň v tomto je film se hrou stejný nebo alespoň podobný. Škoda té akce že bylo jako šafránu. Ono celkově nebít té stylizace a toho, že je to film podle světoznámé hry, myslim, že by to hodnocení ještě u spousty kleslo. Co se týče herců, proti Marku Wahlbergovi nic nemám, ale vadila mi Mila Kunis jako Mona Sax. Jasně je to kočka, ale chtělo by to do té role někoho staršího, nebo někoho kdo má trochu „drsnější“ rysy v obličeji. 50% ()

Metalicum

Pro filmy podle her mám slabost, a tak sem i v téhle nepovedené adaptaci našel svoje plusy. Prostě sem rád koukal na svého oblíbeného akčního hrdinu. film sám o sobě je nezáživný až nudný, noir ražení nesplnilo příliš svůj účel a Wahlberg mě taky zrovna dvakrát nenadchnul. nebýt to Max du s hodnocením o příčku níž. 45% ()

Jantrneny

Filmy stylizované dle herních předloh dopadají až na výjimky zle. To je dnes, bohužel, téměř pravidlem a poděkování za tuto pověst zasílejte na adresu pana Uweho Bolla. Max však docela vybočuje. S hrou jej pojí pouze jména. Původní zápletka zůstala téměř nedotčená, Mona bohužel není zdaleka tak sexy, jako ve hře (možná za to mohl ten desert eagle, který Mile Kunis filmaři do ruky nepujčili) a Wahlberg nemá ani polovinu charisma, kterým oplýval herní Max. Takže ano, ani tenhle film nemůžeme považovat za nějaké vyložené překvapení, ovšem...nesouhlasím s názorem, že by hra byla málo akční, spíš mám pocit, že ji chybí koule...v okamžiku, kdy si Max šlehne tu modrou sr***ku jsem se těšil alespoň na ten bullettime a ono nic...v každém případě je hloupost čekat od filmu podle střílečky, že bude stejně akční. Co se "noire" stylu týče, nebylo to špatné, ale pořád tam cosi drhlo. Nedovedu to specifikovat, ale možná by se Moore mohl zajít zeptat do Rockstar Games, oni už by ho vyškolili :). Jo a mimochodem, s prostřelenou rukou se nedá zbraň ani držet, natož z ní střílet (ale na to jsme už zvyklí:P ) ()

HonzaCZ

Pro ty, co nehráli jedničku a dvojku to asi nebude zrovna ono... Mně to ale přišlo zábavný, často to ve mně budilo vzpomínky atmosféry právě z obou her. ()

BMJackal

Marně čekám, kdy se konečně někdo rozhoupe a natočí kvalitní herní adaptaci (ne že by u příběhů z her bylo moc o co stát, a taky je pravda, že natočit příběh Mafie, byl by z toho Kmotr druhý, a to prostě nejde). Kdo hrál obě hry s Maxem v hlavní roli, asi si ho představuje trochu jinak - minimálně jeho temnem prorostlé hlášky a hořkou pachuť toho, co ho potkalo. Nezlobte se, ale Mark na tohle prostě nemá. Jedna hvězda za scénu na molu, druhá za hudbu.. ()

rob_troy

Miluju hru a proto jsem se taky těšil na film. Žeby Mark Wahlberg dokázal Max Payna vystihnout ? Dokázal. Žeby mě film dokázal nadchnout ? Nedokázal. Slabý 2* a to pouze za Wahlberga. Radši zůstanu u hry. ()

Dinsberg

Nekrvavý krvák. Filmovému Hollywoodu chybí tvůrci typu Stanleyho Kubricka. Nonkonformního umělce, který boří zažitá klišé a zavedené filmové rutiny. Místo toho rutinéři slaví úspěchy, poněvadž producenti nežádají nadčasové dílo. Hollywood děla s herců dojné krávy a z diváků blbce. Stejně jako ze mě, když jsem si dovolil myslet, že herní adaptaci je možno vyšperkovat na něco fenomenálního. Jediný, kdo se tomu přiblížil, je Paul Anderson s Motral Kombatem. ()

borohub odpad!

Co to doprdele bylo? Co si pamatuji hra byla dost slušná, ale tohle? Chvíli jsem se nestihl koukat a byl jsme příběhem uplně v prdeli. Ostatně jinak se mi film vůbec nelíbil, takže hodnotím odpadem ()

KucC

Nebylo to až tak hrozné, jak to dle hodnocení a komentářů uživatelů vypadá, ale je fakt, že něco tak profláknutého jako Max Payne si ve filmu zasloužilo úplně jiné zpracování. ()

Barrymore

Od hry se hodně liší, nicméně podstata příběhu zůstala zachována. Dříve mě hodně rozčilovalo, když se film nedržel předlohy. Postupem času jsem si uvědomila, že v některých případech to prostě nejde a nyní posuzuji každé zpracování zvlášť. Jsem fanda hry Max Payne, tento film mě však ve svém zpracování neurazil. Líbila se mi kamera, a především hodně dobře zpracované scény s „vizí“ Valkýr. Za to a skvělou hudbu tedy 80 %. ()

vinc_vega odpad!

Skrátka, strašná sračka. Moore je neskutočný babrák. Nenechal by som ho natočiť ani upútavku do telky. Bullet time na neho! ()

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

Willis hledá režiséry pro Past 5 a Red 2

02.09.2011

Nejžhavější scénář v Hollywoodu?

Nejžhavější scénář v Hollywoodu?

25.03.2009

Už před několika týdny se objevila zpráva, že Mark Wahlberg si zahraje v „mstitelském“ thrilleru The Prisoners o otci unesené 6-leté holčičky, který vezme spravedlnost do vlastních rukou. Znělo to… (více)

Nej filmy roku 2008

Nej filmy roku 2008

25.12.2008

Johnny Depp ve třetím Batmanovi...

Johnny Depp ve třetím Batmanovi...

14.09.2008