Elle Woodsová má všechno. Je prezidentkou dívčího spolku, Miss červen ve školním kalendáři a především přírodní blondýnou. Chodí s nejhezčím klukem ze školy, Warnerem Huntingtonem III., a netouží po ničem jiném než se stát paní Huntingtonovou III. Jenže pro Warnera je až "příliš blond" na to, aby ji požádal o ruku. Když ji náhle opustí a zamíří studovat práva na Harvard, Elle vezme další události do svých pečlivě upravených rukou. Přihlásí se na univerzitu také! Právnická fakulta je však na hony vzdálená pohodlí jejího bazénu a nákupního centra a Elle podstupuje nejtěžší boj svého života - za lásku, čest, spravedlnost a respekt pro všechny blondýnky! Reese Witherspoonová, Luke Wilson, Selma Blairová a Victor Garber v hlavních rolích komedie se srdcem a vlasy ze zlata, která vás dostane! (Cinemax)

motyka52

Je to teda extrémně naivní píčovina, ale nijak se za to nestydí, dělá si ze sebe trochu legraci, od začátku až do konce (jen 90 minut, tvl!) se to dá úplně v klidu vydržet a - považte - občas se upřímně usmát. Ovšem zároveň je mi jasné, že dvojku nechci N I K D Y vidět. ()

darkchipmunk

Protivný sprostý holky jsem moc nedávala. Asi na mě byly příliš intelektuální (určitě, libily se spoluzačce, co pak skončila na jaderce). Ale Pravá blondýnka mě definovala. Nebo možná ne, ale tohle a Deník princezny, byly holčičí filmy, který jsem poprvý viděla v kině s mámou. A vím i kde, v Cinema City na Andělu. A máma, narozdíl od táty, do kina nijak extra ráda nechodila, takže když šla, tak jenom kvůli mně. Je to stejný ročník jako Princess Diary a Moulin Rouge. A to jsou filmy, na který jsem šla s ní. A bylo mi 12. A brala jsem je samozřejmě smrtelně vážně. Protože ač by to do mě některý lidi neřekli, tak na základce jsem byla typická holka na šteklích, s bokovkama, z kterých mi lezla půlka zadku s tangama, a všichni mě za to prudili. Joo, to byly ležérní, růžový časy než mi zčernala duše po tom, co jsem začala číst na střední těžkou literaturu, začla se šprtat a dostávat vyznamenání. Dneska si řikám, že ten osobnostní obrat byla chyba. Měla jsem zůstat bimbo. No nic. Je to na Prime Videu. Jdu to po x letech oprášit.____Tak jsem to oprášila... ouuukej. Je to plný stereotypů a tak, z nostalgie nechávám 4. Jediný, co je nadčasový, že profesoři na univerzitách zůstávají pořád kokoti. Samozřejmě chlapi. Profesorka Stromwellová byla tím správným mentorem, jenž hrdince pomohl vyrůst, aniž by za to něco chtěl nebo sytil svoje ego narcistní představou, že imponuje hezké ženě. Víc ženských učitelek pro moje budoucí dcery pls. ()

B. Haf

V rámci žánru a také za to, že jsem se pobavila navýsost báječně a zapomněla na starosti všedního dne. ()

Alexis

Takovej paskvil nezachrání ani Selma Blair. Maximálně stupidní, navíc to vůbec není vtipné (snad s výjimkou výstupu u soudu jsem se nezasmál) ()

kozice

Já si myslim, že ty dvě hvězdičky jsou jen za to, že jsem u toho neusnula,ale jsou pouze dvě, protože sem ještě žehlila a to bych se asi vyspinkala do růžova. Taky by mně zajímalo,kolik hodin strávila Reese v maskérně. Tim nemyslim,ze by nebyla krásná,ale tohle je i na ni moc. Aspoň sem nepodpálila barák. ()

CrazyWolf

Skvělá komedie plná blondýnek! Tenhle film se už po prvním shlédnutí stal mojí oblíbenou oddychovkou. Nenabízí žádné hluboké myšlenky, jen čistou zábavu a nádhernou hlavní představitelku. ()

viktoria00

Kazdy si moze povedat :,,boze prava bloncka"--uz z toho nazvu to znie šitne...ale nie je to tak.Je to celkom dobra komedia na pobavenie. ()

Venutra

Komedie, jak se patří. Má to svoji myšlenku (což většina komedií v dnešní době opravdu postrádá). Mnohokrát jsem se u toho zasmála. Nic se zbytečně nenatahuje, je to natočené tak akorát na těch 96 minut. Minuty utíkají a děj je pro diváka příjemný. Je sice pravda, že za všechno, co jsem tu zmínila bych dala hvězdičky tři, ale tu čtvrtou dávám za výbornou Reese Whiterspoon, které role pravé blondýnky naprosto sedí a ztvárnila jí dokonale. A také za skvělou Jennifer Coolidge, která mě rovzněž pobavila :) ()

marocco

Všetky 3* za Reese Witherspoon. ta je dokonale okúzľujúca, šarmantná a totálne naivná. Skutočne skvelý výber hlavnej postavy. ()

mezonek odpad!

Je to jednen z nejtrapnějších a nejdebilnějších filmů ,co jsem kdy viděl, s naprosto dementním dějem a smyslem. Větší blbost bych těžko hledal. Upřímně jsem měl problém pochopit o co v tom zastraceným filmu jde (o nějakýho podělanýho čokla,kterýho bych nejraději přejel autobusem, nebo co) ()

gromitfun

Musím za 4*, pretože niečo podobné osobne poznám - ružový style, ružový laptop, štekajúci potkan (či čo to je) atd. + pokus o vysokú školu. Nenormálne som sa bavil a normálne váham nad 5*. ()

StandikK

Tento film jsem už viděl minimálně 5x a vždy jsem se pokažde dobře bavil. I když je tam až moc růžové barvy, scénař filmu a herecké výkony si 5* určitě zaslouží... ()

wairau

Ten telefon v tom růžovém chlupatém futrálu, tak ten mě dostal... A asi nejvíc jsem se nasmál při příchodu jejích dvou kamarádek do soudní síně. "Look how cute. There's like a judge and everything. And jury people. Vote for Elle!" :-) ()

burg

První půlku film jsem byl přímo.. konsternován, kolika stupiditami se dá zaplácnout stopáž. Druhou jsem strávil s výčepní lihovinou a jen díky tomu nedávám odpad. ()

cachanell

Růžově růžový film. Nadnesený a příjemný. Na tu dobu nádherný růžový notebook ... inspirativní :-))) A kde se shánějí ty tužky ? Růžové ? ()

j15

Když jsem byla malá, tak jsem tento film naprosto zbožňovala. Teď už jsem starší a na tento film se dívám s větší rezervou, přesto mě pobaví, potěší a ráda ho občas shlédnu. ()

Seriálové rebooty na cestě

Seriálové rebooty na cestě

16.04.2023

Spice Girls dostanou animák

Spice Girls dostanou animák

16.06.2019

Po zpěvácích Freddiem Mercurym a Eltonu Johnovi došla řada konečně taky na zpěvačky. Studio Paramount Animation teď chystá film o populární dívčí skupině z devadesátých let Spice Girls. Bude se ovšem… (více)

YouTube spustil přehrávání filmů s reklamou

YouTube spustil přehrávání filmů s reklamou

20.11.2018

Služba YouTube Premium začala umožňovat uživatelům zdarma přehrání nejrůznějších filmů s podporou reklam. Pilotní program zahrnuje zhruba stovku filmů, mezi nimiž jsou například Terminátor, Rocky,… (více)

Pravá blondýnka znovu v akci

Pravá blondýnka znovu v akci

05.06.2018

Od prvního filmu z roku 2001 uběhlo již 17 let, jak se tak ale zdá, Pravá blondýnka je připravena na návrat. Herečka Reese Witherspoon (Walk the Line, Divočina) se oficiálně vrátí do své nejslavnější… (více)