Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

misulka03

Tohle je něco pro romantickou duši jako jsem já. Film mě naprosto dostal, po scéně kdy Holly čte dopis a Jery jí připomíná jejich seznámení se mi chtělo až brečet. Bylo to skvělé, zcela něco jiného než můžeme vidět v jiných romantických filmech, něco nového, něco u čeho netušíme jak to dopadne a jsme napnutí. Do toho příjemný humor. A v neposlední řadě božská hudba.....ta filmu hodně přidala. Hilary Swank jsem ještě neměla možnost vidět v mnoha filmech, ale musím přiznat, že mě velice zaujala a ani ostatní herci nezůstali daleko za ní. Takže moje hodnocení je jasné, neváhám :) ()

sir-dave

Romantická komedie, která mně naprosto dostala. Netradičně pojata, super odvýpravěná. Milující manžel Gerard Butler provádí sympatickou Hilary Swank, ještě nějakou dobu po své smrti svými 10ti dopisy, které film pak trochu posouvají do malinko nudnější prostřední části filmu, takže o par minut by se hodilo to zkrátit, ale celkově pro mně jedno s největších překvapení roku 2007. Film od kterého jsem nic nečekal a vyklubalo se z toho toto. Děj se začne odehrávat i v malebném Irsku, kde se krásné prostředí nestačí obdivovat a celý film je doprovázen melodickými pisničkami, které utvořili pro mně jeden s nejlepších soundtracků. Pokud na to jdete do kina s partnerkou, případně se s nějakou slečnou dívate na DVD nebo v TV tak hvězda navíc. 100% ()

bartias

Hořkosladká bolavá romance je sice vzácná realistickým pohledem na věc, člověk se ale musí smířit s její základní myšlenkou. Pokud někomu radikální začátek, kdy ON zemře, aby JI pak posílal „dopisy ze záhrobí“, které mají tu obrovskou ztrátu zmírnit, je P. S. Miluji tě film jako každý jiný. Zručně natočený, dobře odehraný. Trochu depresivní i optimistický. ()

otík

Hilary Swank ještě nemá ani 30 let a už ovdověla. Manžel jí však zanechal po sobě několik dopisů, které ji postupně přicházejí a je otázka, zda to udělal proto, aby se s jeho smrtí časem dokázala vyrovnat nebo aby na něj nezapomněla. Chvílemi romantická komedie zabíhá do vážného dramatu, aby končila celkem rozumným rozuzlením. Film plný vztahových linií k matce, manželovi, kamarádkám, sestře je určen spíše ženám, kterým se bude líbit právě řešení těchto vztahů, mužské pokolení asi nechá docela chladnými. Hudba: John Powell ()

eisha3

Jako vždy skvělá Hilary Swank! Gerard Butler je třešnička na dortu. Příjemný romanťák, oddychovka, nic náročného, ale zároveň ani nic úchvatného. ()

StanislachKo

Pekný nápad, krásni herci, nie je to príliš lepkavé, skôr uveriteľne romantické a vlastne aj dramatické. Názov celkom odradzujúci ako keby prehlasoval "Serem na teba, ja som dobrý film a ty buď na to prídeš alebo nie, mne je to jedno" na mňa vlastne pôsobí tiež dosť sympaticky. Ja som si tiež nepripravoval svoj víkendový večer s pukancami a PS: I LOVE YOU, videl som to skôr náhodou. Dobrá náhoda! ()

vesper001

Nejsem pověrčivá. Přináší to totiž smůlu. Ale kdybych se nedejbože ocitla v podobné situaci jako Holly, kéž by to on řešil stejně promyšleně, citlivě a hyperromanticky jako Gerry. Ale ne, ať raději všechno zůstane jako v prvním dějství. On Božský, já semetrika. A žádné postskriptum. ()

kocik1

Na můj vkus je tahle lovestory poněkud morbidní a tak, i když řemeslně perfektně zpracovaná, scénář taky OK, i dobře zahrané, nesledovalo se mi to příjemně a to by u podobného filmu asi mělo. ()

Kjůkíí

This picture is about a young woman and her problems with a death. You know, when someone, who is your relative, especially your husband, died, it could bring a lot of problems, naturally. It is not just the one of “B” films, which are terrible and you look forward to the end of this strange story. You enjoy this film, it is about a knowledge of a human and about a discovery of a true love. The Film runs like a river and it is a romantic comedy. I think rather a romantic film. When you take your girlfriend to the big cinema with a huge screen, where people are big and their experiences are passionate and real, maybe, it makes her cry. Only a one tear is success. I think, this film is rather for ladies, but strong man can find there something for him too. You can find out, how it is like to be in love. And what can we say, everyone wants to be in love and everyone wants to be loved. I agree that this film is not just a film, it is the film with big letter T. it is the rare picture with a great direction and with the most important scenario. Maybe one Oscar because of the scenario, it could be possible. Great actors and a heartbreaking story, based on the best-selling novel by Cecelia Ahern, it is the character of this story. And when someone dies, it could just be the one episode of your life. Accept this. ()

hans500

Překvapivě dobrá romantická komedie. Skvělý scénář, dobrá režie, výborná Hilary Swank a Gerard Butler. Navíc ješte vynikající hudba. ()

Mona07

Zhlédnutí této cukrovinky jsem oddalovala hodně dlouho, ale nakonec se konalo nečekané a o to větší překvapení. Hloubku zde ale nehledejte, to by film musel natočit někdo jiný, než Amerika. 7/10 ()

chelseaman22

Džejár jinak aneb jak si užívat i po smrti. Opravdu neatraktivní koňský obličej Hilary znepříjemňoval již tak trošku hůře ztravitelné story. Irské podkreslení bylo nesmírně sympatické (stejně jako snad první normální role GB). Film pro matky, vdovy a ostatní tohoto rodu z Venuše. 45% ()

wader

Příjemně strávený večer. Co mně hodně zarazilo hned na začátku, že jsem viděl sebe se svojí přítelkyní. P.S. Miluji ji :) ()

tatanapope

Příběh mladé ženy, které zemře muž na rakovinu, a protože o své smrti věděl z předstihem, rozhodl se svůj odchod trochu netradičně své manželce ulehčit. Film je celkem vtipný a příjemný, co se týče romantické stránky filmu, myslím, že to v mnoha ohledech nebylo tak úplně pravděpodobné a věrohodné, ale jako komedie to nebylo zlé. Viděno v rámci Filmová výzva 2015 od Tonach ()

Magneto

Z času na čas sa objaví film od ktorého nič nečakám a vzíde z toho klenot, na ktorý sa tak ľahko nezabúda. Tento film je práve ten klenot, ktorý som naozaj precítil celou svojou dušou. Nieje to práve jednoduchá romantická dráma s pekným koncom, ten sa režisérovi naozaj podaril a zastihol ma nepripraveného, je to skôr premýšľavá exkurzia do vzťahu dvoch odlišných ľudí a spôsob, akým sa človek vyrovnáva so stratou niečoho, čo sme si mysleli, že tu s nami bude navždy. To čo tu píšem asi nedáva zmysel, ale to je asi tým, že to píšem tesne po skončeni filmu a stále sa ešte trošku trasiem :D Je to nezabudnuteľný zážitok, odporúčam každému. PS: Je to divné, ale Hillary Swank tu hrá ako o život, poklona jej a sympaťákovi Butlerovi. BRAVO ()

JimmyII

Tohle je prostě ten nejkrásnější film o lásce, jaký jsem vůbec viděl. A spolehlivě mě rozpláče i rozesměje, i když ho vidím po několikáté. Tím "tajným" receptem je neuvěřitelně vyvážená porce smutku a radosti. Ty nejdojemnější scény vzápětí střídají scény velmi vtipné, někdy až černohumorné, a to tak, že film ani jednou nesklouzne k přehnanému patosu nebo naopak trapnému humoru, jak už to v romantických komediích bývá. Richard LaGravenese se ukázal jako obrovský talent, který točí s citem. Jinak by se totiž takovýhle film natočit ani nedal. Navrh si přidejte sympatického a zábavného Gerarda Butlera s božským přízvukem, milou Hillary Swank a cynického Harryho Connicka (ale pozor, všechny, opravdu všechny postavy jsou zde skvěle obsazené i zahrané), a dostanete jednu z nejoriginálnějších romantik vůbec. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)