Holly a Gerry se vracejí z návštěvy od její matky. Hádají se a vyčítají si, že nemají peníze, dítě… Jejich hádka se ale nakonec změní v příjemné usmiřování. Je jim spolu dobře.  V baru Hollyiny matky se schází skupinka lidí. Nejde však o nějakou veselou událost. Důvodem je Gerryho smrt. Je zde Holly a jejich přátelé. Poté se Holly uzavírá do sebe a myslí jen a jen na Gerryho. Dokonce s ním i rozmlouvá. I po třech letech je Holly živa pouze ze vzpomínek na Gerryho. V den jejích třicetin ji navštěvuje matka a přátelé. Všichni jsou zaskočeni tím, jak Holly žije a na nic nedbá. Dávají do pořádku i její byt. Holly dostává balíček. Je v něm záznam, který Gerry musel pořídit v době, kdy již věděl, že umírá. Sděluje na něm Holly, ať hlavně začne žít a že od zítřka jí začnou chodit jeho dopisy, což si zařídil...Holly se jde bavit, ale myšlenkami stejně končí u Gerryho. V baru u své matky rozmlouvá s Danielem, který zde pracuje. Pak z opilosti usíná. Ráno nachází dopis od Gerryho. Ten ji nabádá, aby si koupila něco pěkného na sebe. Za pomoci své kamarádky Sharon se Holly vrací do práce. Druhý den dostává další dopis od Gerryho. Žádá ji, aby vystoupila na karaoke. To už kdysi udělala, ale měla pád a poranila se. Tentokrát zpívá jen pro Gerryho. Večer zde ještě vede rozhovor s Danielem. Ten ji později pomáhá zabalit a odnést Gerryho věci. V dalším dopisu Gerry posílá Holly a její kamarádky Denise a Sharon na dovolenou, kterou zařídil – do jeho rodného Irska. Zde si Holly uvědomuje, že na rozdíl od ní její kamarádky „žijou“: jedna čeká dítě a druhá se bude vdávat. Ona poznává Williama – bývalého kamaráda jejího manžela, se kterým dokonce stráví noc. Pak se vydává za Gerryho rodiči. Zde na ni čeká další dopis od Gerryho... (TV Prima)

MNTB

trochu morbidní způsob, jak nechat milovanou aby se smířila se smrtí manžela. Dost pochybuju, že by se někdo takhle vyrovnal se smrtí, když se tu stále objevují jakýsi strašáci ze záhrobí,a le nakonec Hilary vypadala, že se stím vyrovnala. ()

D28

Možno ma ovplyvnila prestávková reklama na prostriedok proti vaginálnej infekcii,možno to,že ako muž by som sa nemohla zamilovať do postavy Hilary - príliš ukecanej a hysterickej.Celé mi to pripadalo strašne nereálne,ale nie príjemne romanticky,skôr násilne psychologicky.Neverila som nikomu jeho emócie,ani prejav - asi tak by som to zhrnula.Celú dobu som čakala snáď aspoň na nejaký dojímavý alebo milý záver, pocit trapnosti /či z dialógov,či z listov/ však pretrval. ()

klima777

Hilary Swank plýtvá svým talentem v prapodivném kříženci Ducha, Sexu ve městě a kdoví čeho... Trocha humoru (možná nechtěného, leč skutečného) pramení z obsazeni J.D. Morgana (cože Danny?... další zaláskovaný mrtvý na scéně?) a Kathy Bathes (už zase nechce zemřít... ač je to s podivem v takové miserii). Ostatek je křeč a cukrové pusinky z krevní plazmy (tentokrát nikoliv koňské, ale celuloidové). ()

jitrnic

Gerard Butler není tak strašný, jak jsem se obával. Začátek, zjm. scéna manželské hádky, je velice nadějný a slibuje inteligentní podívanou. Následuje rozvleklý cukrkandlový příběh plný karaoke, pofňukávání na ramenou kamarádek či matek, tu více tu méně vydařené pokusy o humorné vložky a zcela neúspěšné pokusy o milostné jiskření mezi Hilary Swank (kterou mám jinak rád) a kýmkoli dalším. Vadí mi totální absence každodenního života - pokud někdo pracuje, je to zachránář na jezeře a život spočívá v nekonečném léčení milostných bolístek. A taky si uvědomuju, že určitě nejsem cílovou diváckou skupinou. Nicméně existuje spousta inteligentnějších a lepších romancí než je tato. ()

Guzo

Méně je někdy více a to platí i tady, protože některé scény (konkrétně třeba ta seznamovací z Irska) by se daly určitě vypustit. Nejsem zrovna jeden z těch, co by si stěžovali u filmů, že jsou moc dlouhé - pokud mi nepřijde, že jsou natažené uměle. Tady tomu tak bohužel chvílemi bylo. Krom toho se ale jedná o velmi milou romantiku se sympatickou Hilary Swank (pořád nechápu, co na ní je, žádná kráska to není, ani mi nepřijde jako extra dobrá herečka, přesto jí v každém filmu vidím rád).. 7/10 ()

J-o-k-e-r

Dojemný příběh, ve kterém zesnulý manžel zanechal mladé vdově milé překvapení v podobě dopisů. Vždy skvělý G. Butler!!! Ač slaďak jak víno, nebyl sem zklamán :). ()

Elleannie

Snažím se najít slova, která by vystihla mé pocity.. Myslím, že mnohé tento film donutí zamyslet se, možná ze sebe konečně něco vymáčknout, protože někdy není dobré něco odložit na druhý den. Nevím, co bych dělala já, kdyby mi umřel někdo tak moc blízký, ale asi můžu předpokládat, že bych se chovala podobně, jako Holly. Hilary se mi moc líbila, zahrála skvěle jak nezkušenou a trochu praštěnou holku, tak dospělou (a trochu praštěnou:-)) ženu a Gerard Butler má podle mě neskutečné charisma.. Takže především tihle dva herci (i když i ostatní se mi líbili) dodali filmu na uvěřitelnosti, zábavě a také slzám.. ()

Vironey

Kouzelná slaďárna, která se přesně ve chvíli, kdy mírným znechucením šťavíte horní ret a uvažujete, že to po těch pěti minutách vypnete, změní v nádherný cynismus odlehčený smutným humorem. Perfektní Hilary Swank (a to ji jinak nemusím), slušně přihrávající ty ostatní dvě pipky a Harry Connick Jr. v roli dokonalýho blba. Jasně a Gerard Butler s kytarou... Takový u nás nemáme. :) Příběh to není ani tak o lásce, jako spíš o životě a co s ním, když se vám všechno sesere na hlavu v tom nejhorším smyslu. Příběh o tom, jak se znovu postavit na vlastní nohy, odhodlat se k věcem, po kterých jste toužili, ale dávno je už zapomněli, a o tom, že vždycky se dá začít znova. ()

Myrreczech

Neskutečně krásný příběh, u kterého téměř nejdou zadržet slzy. Nejnádhernější romanťák, jaký jsem kdy měl možnost vidět a nevěřím, že ho někdy něco předčí. ()

Autogram

Film veľmi melancholický zložený hlavne zo spomínania na príjemné a krásne chvíle minulosti, akoby to bola prítomnosť. Skoro stále sa niekto smeje, ale vždy z toho na mňa išiel nejaký smútok, aj pri vyložene zábavných scénach. Chyba filmu to ale nie je, určite to bol zámer, keď aj rozpoloženie Holly bolo presne také. Veľmi dobre pochopím, že ženské oko pri tom asi nezostane suché. –––– Život je hnusný, skvelý, krátky a nikto ho neprežije. ()

Krasus

Krásný film o nalezení životního klidu,lásky a hormonie po úmrtí někoho blézkého.Skvělí herci,skvělá hudba,vlastně je tu skvělé úplně všechno.Všem to sluší,všem to hodně,ale hezky mluví a já jsem se ohromně bavil,tak proč nedat za plnej počet,vždyt jsou ty vánoce... ()

Specs

Hlášky: Holly Kennedy: - "Je třeba to naplánovat, ne všechno se vyřeší samo, Gerry. Proč musím vždycky já být ta jediná zodpovědná? Proč nemůžu být hezký irský zpěváček?" Gerry Kennedy: - "Protože když zpíváš, tak psi začnou štěkat." & Denise Hennessey: - "Jsi svobodný?" muž: - "Ano." Denise Hennessey: - "Jsi gay?" muž: - "Ano." (Denise odchází pryč.) Denise Hennessey: (O chvíli později.) - "Jsi svobodný?" Ted: - "Ano." Denise Hennessey: - "Jsi gay?" Ted: - "Ne." Denise Hennessey: - "Máš zaměstnání?" Ted: - "Ne." (Denise jde pryč.) & Daniel Connelly: - "Co vlastně ženy chtějí?" Holly Kennedy: (šeptem) - "Nemáme ponětí co chceme." Daniel Connelly: - "Já to věděl!" ()

rudess

Skutočne oceňujem nápad, ktorý tvorcovia ponúkli, no napriek tomu ma tento film nedostal...má veľa dobrých miest, ktoré sú však vyvážené tými slabšími...zdalo sa mi to príliš nudné, ale nie tak, aby som nechcel byť takým romantickým a milujúcim manželom, akým bol Gerard Butler... ()

jefff

Romantických filmů jsem viděl jako šafránu. Tenhle žánr mě fakt míjí. Ale Ps: Miluji tě mě zaujal už kvůli hereckému obsazení. Neprohloupil jsem! Zanechalo to ve mě překrásný zážitek a těším se až pustím Miluji tě přátelům a uvidím ho znovu. Doporučuju!!! ()

greath

Asi najväčšie filmové prekvapenie za rok 2007. Gerard Butler v romantickom filme? Prečo nie a celkom mu to ide.  Asi v ¾ filmu sa mi z očí pustil vodopád sĺz a ten sa nezastavil ani po záverečných titulkoch. Pre mňa asi najlepšia romantická dráma. ()

P1tr

Velice silné čtyři hvězdy sahající po pěti. P.S. Miluji tě mě překvapilo více než příjemně. Snímek v divákovi dokáže snadno vyvolat pocity, které jsou zrovna pro danou scénu potřebné. Při vzpomínkách na Gerryho se neubráníte pocitům dojetí a smutku, že již není mezi živými a na druhou stranu vás jeho povacha postupně odvádí od smutku, neboť je to vážně příjemný člověk, se kterým je sranda a kterého by každá dívka chtěla mít za muže a každý heterosexuální muž by se s ním chtěl kamarádit. Dvouhodinová stopáž uteče jako voda a na konci ve vás zůstane radost z právě shlédnutého. ()

Philoun1

Jasně že je to slaďák jak vyšitej, ale vkusně a vtipně natočen s výborným namětem atmosférou a v neposlední řadě se skvělou hudbou. ()

Sir-Filip

Moc hezký příběh s moc hezkou a působivou hudbou. Neumím si představit dívku, která by u toho nebrečela, takže pánové, pokud chcete dojmout, tohle je skvělá volba. Navíc film rozhodně nenudí. Problém ovšem je, že pokud se zaměříte pouze na děj a odmyslíte si romantiku, nezbude nic.... ale co taky čekat.. od romantického filmu, že? Pokud ho ale srovnám s filmy stejného či podobného typu, jedná se rozhodně o nadprůměr! "ENJOY IT !!!" ()

giovanni3

Sympatická dvojice hlavních hrdinů (hlavně krásná Hilary Swan) + Irsko = zní to lákavě. A ač romantiku moc nesleduji tak toto dílu jsem mile rád sledoval od začátku do konce a klidně si to ještě někdy pustím. Hlavně ten námět, kdy manžel po své smrti posílá svoji ženu po různých místech, aby jí ulevil od bolesti z jeho smrti a pomůže jí najít i novou lásku. Překvapila mne účast Lisa Kudrow z Přátel. 4z5 paráda. ()

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

P.S. Miluji tě se dočká po letech pokračování

13.02.2020

Oblíbená romantická komedie P.S. Miluji tě podle knihy Cecelie Ahern se oficiálně dočká po třinácti letech pokračování. Studio Alcon Entertainment získalo práva ke knize Postscript od stejné autorky,… (více)