Viděli jste to? Slyšeli jste o tom? Ne? Tak to je velká chyba, koukejte to napravit. Protože to vážně stojí za to. Jedna z nejlepších teen komedií, kterou jsem doposud viděl. Opravdu jízda od začátku až do konce. Jízda, kterou nic nezastaví. Úžasná trojice hlavních hrdinů doplněná mým oblíbencem Sethem Rogenem. McLovina si musí zamilovat snad každý, ten rozhodně nemá jedinou chybu. Výbuchy smíchu, záchvaty smíchu, to vše mě touto super komedií provázelo.(12.6.2011)

Už si ani nepamatuju, kdy jsem se takhle upřímně smál na celé kolo. Superbad je totiž totální náser, v němž sprostá mluva není jen rádoby "cool" prvkem, ale součástí životného systému, jenž uhání jako splašený vlak s přívozem absurdity k dojemnému konci bez přísad patetismu a klišé. 90% P.S. Zbouchnutá je fajn, ale tihle kluci jsou mi mnohem blíž. ;)(23.10.2007)

Předpojatost, předsudky, představy, předvídání, předbíhání... Co jsem to chtěl... Jo - tam, kde mě Zbouchnutá krásně překvapila koktejlem vtipnosti, promyšlené jednoduchosti a uvěřitelnosti, mě Superbad nedal nic, co bych nečekal a konečně vlastně ani to, co jsem čekal... Ano, nehraje se tady tak moc se stereotypy (ale pozor!, žádná rebelie se nekoná, Superbad zlstává ve škatulce teenage comedy) a žánrové klišé jako jinde, ale kostra příběhu je pořád ta samá donekonečna ohraná deska... Díky za nedospělé policajty a McLovina... Konec bych spálil. 60%(5.12.2007)

• freddy

Dvě hodiny nudy. Na tuhle komedii jsem byl hodně zvědavý. Před jejím zhlédnutím jsem si nečetl zdejší komentáře ani jsem neznal její hodnocení. A asi je to dobře. Kdybych si totiž přečetl některé zdejší komentáře před skouknutím, asi bych byl zklamaný ještě více, než jsem teď. Tohle totiž rozhodně není komedie, která by mne pobavila nebo zaujala. Tohle prostě byla, až na malé výjimky, dost velká nuda, která ani neměla téměř co nabídnout. Předně mi vadilo velké množství sprostých slov a slov označujících intimní partie. Podle mne zde tato slova neměla ve scénáři opodstatnění a nemusela zde být. Tolik sprostých slov jsem nezaznamenal ani v Prcičkách, ale tam to aspoň opodstatnění mělo, ale zde nikoliv. A po dějové stránce to také nebylo nic moc. Jestli tohle někoho pobavilo, tak mě rozhodně ne. Poslední hodinu už jsem znudeně sledoval čas a dokonce jsem i přemýšlel o jiných věcech, než byl tento film. A to už samo o sobě je známka, že tenhle film asi není můj šálek čaje. Já se nebavil, mne to nenadchlo, a dokonce si troufám tvrdit, že tohle je pro mne asi jednoznačně veliké zklamání (možná dokonce filmové zklamání roku). Nakonec jsem se tedy rozhodl neudělit "odpad!", o němž jsem velmi reálně uvažoval, ale dávám jednu hvězdičku, protože to svou nepopiratelnou kvalitu mělo, dalo se na to koukat a chvílemi to bylo i zábavné. Ale pochybuji, že si tenhle film ještě někdy pustím. Jednoznačně je to zklamání. Jen pro zajímavost. Tohle je první film v roce 2008, kterému jsem udělil jen jednu hvězdičku. Je to mnou dosud nejhůře hodnocený film v roce 2008, "odpad!" jsem v tomto roce dosud ještě neudělil. Ohodnoceno a okomentováno 31. srpna 2008. Takže je vidět, že zase tak přísně nehodnotím a když už dám nízké hodnocení, tak je to jen výjimečně. Takže když dám po dlouhých osmi měsících nějakému filmu jednu hvězdičku, tak to je co říct...(31.8.2008)

• Malarkey

Jedu dneska takhle autobusem, celej udejchanej, ani nemám chuť si sednout jak jsem autobus stihl jentaktak. Prostě jsem měl namále, díky tomu, že řidič namotával další roli papíru na lístky jsem prostě měl štěstí a autobus zadýchaný a zpocený bez problému stihl. Byl jsem šťastný až do jedńé chvilky. Napravo odemě stála partička chlapců, náctiletých, nebylo jim více jak 16 let. Nemám od nich daleko, nicméně jsem se nedokázal divit, jak moc si tahle partička v čele s guru vůbec dokáží dovolit, jak trapně se dokáží chovat a jak uboze dokáží reagovat na vnější jemy z okolí. Každopádně v Superbad to takhle funguje také. Já jsem tomu nevěřil, když jsem tuhle komedii viděl a taky jsem jí patřičně ohodnotil. On je tu jeden, přesto dosti zásadní průser, a to ten, že je to všecko holá pravda a pár takových debilů se najde opravdu všude. A tak bych rád dodal, že i když sledujete film, ne vždy je to fikce i když se to zdá být absurdní tak moc, až se protáčejí panenky. Nakonec z toho vzniklo dvojité nasrání ohledně jedné věci. Té proložené na posteli u tohoto filmu, a té prostojené uprostřed autobusu s propoceným trikem vedle party magorů, kteří se baví, ale není legrace je sledovat, stejně jako tento film. Není legrace ho sledovat, opravdu není.(1.5.2008)

• - V scéne, kde má malé dievča v rukách obrázok obrovského penisu, v skutočnosti drží úplne iný obrázok. Filmári nechceli dievčatko príliš traumatizovať. (genetique)

• - Scénář napsal podle vlastních zážitků herec Seth Rogen. (xjane)

• - Když Jonah Hill, představitel Setha, udeří v jedné ze scén Emmu Stone, která si zahrála Jules, její reakce byla naprosto improvizovaná a tvůrci se jí rozhodli ponechat do konečné fáze filmu. (Paulie88)