• Nathalie

50%...Superbad je otřískané, ošklivé auto pokreslené sprosťačinkami, pod jehož kapotou vrčí laskavý motor, který spaluje teenagerský lih a popkulturní naftu. Na mě to snaživé přepínání mezi režimy sentimentalita a vulgarita nefunguje, ale naprosto chápu, proč jsou Apatowovy dlouhatááááááánské komedie v USA tak úspěšné. American Pie for American loosers. :)(1.11.2007)

Filmy z matčiny stáje jsou prostě jiné. U Zbouchnuté jsem to měl na jazyku ale tady už to musí ven (puke - nové anglické slovíčko, které jsem si po Knocked up a Superbad zapamatoval) - Apatow je kurvavíc ze života než Smith. Ten se přeci jen pohybuje v mytologických rovinách star wars geeků a experimentálního sexu, který si přinejlepším stahujem z netu (ti z nás, kteří mají větší fantazii než Milan Šebek). Tihle chlapci jsou fakt lůzři (Rob Roy "normální kluci")a když už se za střízliva baví s nějakou holkou (a je to trapný, jak už to bývá) tak jim to taky velmi pomalý střih dá řádně sežrat. No zkrátka pecka(18.9.2007)

McLovin a jeho eskapády s dvojicí svérázných policajtů jsou snad ještě lepší než hlavní dějová linie chlastové výpravy. Čtvrtá komedie z „Apatowa“ a opět extra příjemné obhroublá řachanda, ze které až nebezpečně vykukuje každodenní lidství, nikoliv však formou nějakého kýčovitého poselství, prostě jen svou přítomností.(29.3.2009)

Kdyz jsem pred nekolika tydny shlednul "Zbouchnutou", rikal jsem si, ze Apatow ma neuveritelny talent, ale zaroven jsem se obaval toho, ze po vyborne "Zbouchnute" by "Superbad" moje ocekavani nemusel naplnit, ale tyto obavy byly naprosto liche! Pribeh dvou ultraloseru (McLovin neni totiz loser, ale peknej BADASS :-), kteri skrze plno peripetii se snazi dostat litry chlastu na party, kde se dle jejich predstav splni to, ze si konecne s devcaty poradne uziji, me bavil od zacatku az do konce. Temer kazdy dialog ma v sobe nejakou perlu, kvuli kteremu si tento film pustim i za par let znovu a rad. A konec byl skutecne dojemny. Stale jsem byl nalomeny, zda mam dat 4 nebo 5 hvezd, ale nakonec jsem musel dat plny pocet - uz kvuli tem "cool" policajtum a genialni scene, kdy Seth licil svou detskou obscesi malovanim penisu :-)(10.11.2007)

• freddy

Dvě hodiny nudy. Na tuhle komedii jsem byl hodně zvědavý. Před jejím zhlédnutím jsem si nečetl zdejší komentáře ani jsem neznal její hodnocení. A asi je to dobře. Kdybych si totiž přečetl některé zdejší komentáře před skouknutím, asi bych byl zklamaný ještě více, než jsem teď. Tohle totiž rozhodně není komedie, která by mne pobavila nebo zaujala. Tohle prostě byla, až na malé výjimky, dost velká nuda, která ani neměla téměř co nabídnout. Předně mi vadilo velké množství sprostých slov a slov označujících intimní partie. Podle mne zde tato slova neměla ve scénáři opodstatnění a nemusela zde být. Tolik sprostých slov jsem nezaznamenal ani v Prcičkách, ale tam to aspoň opodstatnění mělo, ale zde nikoliv. A po dějové stránce to také nebylo nic moc. Jestli tohle někoho pobavilo, tak mě rozhodně ne. Poslední hodinu už jsem znudeně sledoval čas a dokonce jsem i přemýšlel o jiných věcech, než byl tento film. A to už samo o sobě je známka, že tenhle film asi není můj šálek čaje. Já se nebavil, mne to nenadchlo, a dokonce si troufám tvrdit, že tohle je pro mne asi jednoznačně veliké zklamání (možná dokonce filmové zklamání roku). Nakonec jsem se tedy rozhodl neudělit "odpad!", o němž jsem velmi reálně uvažoval, ale dávám jednu hvězdičku, protože to svou nepopiratelnou kvalitu mělo, dalo se na to koukat a chvílemi to bylo i zábavné. Ale pochybuji, že si tenhle film ještě někdy pustím. Jednoznačně je to zklamání. Jen pro zajímavost. Tohle je první film v roce 2008, kterému jsem udělil jen jednu hvězdičku. Je to mnou dosud nejhůře hodnocený film v roce 2008, "odpad!" jsem v tomto roce dosud ještě neudělil. Ohodnoceno a okomentováno 31. srpna 2008. Takže je vidět, že zase tak přísně nehodnotím a když už dám nízké hodnocení, tak je to jen výjimečně. Takže když dám po dlouhých osmi měsících nějakému filmu jednu hvězdičku, tak to je co říct...(31.8.2008)

• - Pri natáčaní Fogellovej (Christopher Mintz-Plasse) sexuálnej scény musela byť kvôli jeho veku na natáčaní prítomná jeho matka. (ladko)

• - Natáčanie prebiehalo v Los Angeles. (Greenpeacak)

• - Seth Rogen napsal první verzi scénářese svým přítelem Evanem Goldbergem už když mu bylo pouhých 13 let. (Paulie88)