Námet o troch dospievajúcich chalanoch dobrý ale samozrejme zas nič nové, predsa boli tu už American Pie a mnoho ďalších, teda ani z ďaleka v tomto prípade nie je príbeh využitý, zábavnosť nemá takú tendenciu aby sme mohlo ísť po projekcii zachrípnutý. Scénky my pripadajú zaujímavé ale chýba tam akýsi vnútorný komický náboj. Dojem kazí aj zbytočne dlhá minutáž.║Rozpočet$20milionovTržby USA $121,463,226Tržby Celosvetovo $169,871,719Tržby za predaj DVD v USA $134,406,059 //počet predaných kusov 7,058,227/videl v kine: 60%/(30.10.2007)

Asi najlepšia vec z Apatowovej produkcie. Film tak úprimný, trefný a teenagerské problémy vystihujúci, až dojíma k slzám. Uletená komédia o vyvádzaní mladých týpkov, ktorá vo vás nápaditými scenáristickými kľučkami a dialógmi miestami vyvolá vačšie „filmové potešenie“ než sofistikovaný coenovský humor. A takých teenagerských komédií nie je veľa. Chcem pokračovanie! Chcem ešte raz Setha, Evana a Fogella! :-)(17.3.2008)

Chlast k šukání nepomůže. Američtí poldové nemusí být jen suchaři, stejně jako červená skvrna na džínách losera nemusí být jen prachobyčejná červená skvrna. Nejen toto se dozvíte. Rating R není jen tak pro nic za nic - nekorektní přístup nelze než ocenit. Hlavní postavy nejsou loseři ad absurdum, ale kluci s docela normálními problémy - drunk and fuck (i když chápu, že tyto problémy jsou velmi relativní). Bavil jsem se znamenitě s tím, že na spoustu scén jen tak nezapomenu a tak si dovolím i lehce přestřelit. Apatow produkce rulez, uvidíme co Zbouchnutá. 90%. P.S. Lepší než Zbouchnutá(18.9.2007)

Filmy z matčiny stáje jsou prostě jiné. U Zbouchnuté jsem to měl na jazyku ale tady už to musí ven (puke - nové anglické slovíčko, které jsem si po Knocked up a Superbad zapamatoval) - Apatow je kurvavíc ze života než Smith. Ten se přeci jen pohybuje v mytologických rovinách star wars geeků a experimentálního sexu, který si přinejlepším stahujem z netu (ti z nás, kteří mají větší fantazii než Milan Šebek). Tihle chlapci jsou fakt lůzři (Rob Roy "normální kluci")a když už se za střízliva baví s nějakou holkou (a je to trapný, jak už to bývá) tak jim to taky velmi pomalý střih dá řádně sežrat. No zkrátka pecka(18.9.2007)

• freddy

Dvě hodiny nudy. Na tuhle komedii jsem byl hodně zvědavý. Před jejím zhlédnutím jsem si nečetl zdejší komentáře ani jsem neznal její hodnocení. A asi je to dobře. Kdybych si totiž přečetl některé zdejší komentáře před skouknutím, asi bych byl zklamaný ještě více, než jsem teď. Tohle totiž rozhodně není komedie, která by mne pobavila nebo zaujala. Tohle prostě byla, až na malé výjimky, dost velká nuda, která ani neměla téměř co nabídnout. Předně mi vadilo velké množství sprostých slov a slov označujících intimní partie. Podle mne zde tato slova neměla ve scénáři opodstatnění a nemusela zde být. Tolik sprostých slov jsem nezaznamenal ani v Prcičkách, ale tam to aspoň opodstatnění mělo, ale zde nikoliv. A po dějové stránce to také nebylo nic moc. Jestli tohle někoho pobavilo, tak mě rozhodně ne. Poslední hodinu už jsem znudeně sledoval čas a dokonce jsem i přemýšlel o jiných věcech, než byl tento film. A to už samo o sobě je známka, že tenhle film asi není můj šálek čaje. Já se nebavil, mne to nenadchlo, a dokonce si troufám tvrdit, že tohle je pro mne asi jednoznačně veliké zklamání (možná dokonce filmové zklamání roku). Nakonec jsem se tedy rozhodl neudělit "odpad!", o němž jsem velmi reálně uvažoval, ale dávám jednu hvězdičku, protože to svou nepopiratelnou kvalitu mělo, dalo se na to koukat a chvílemi to bylo i zábavné. Ale pochybuji, že si tenhle film ještě někdy pustím. Jednoznačně je to zklamání. Jen pro zajímavost. Tohle je první film v roce 2008, kterému jsem udělil jen jednu hvězdičku. Je to mnou dosud nejhůře hodnocený film v roce 2008, "odpad!" jsem v tomto roce dosud ještě neudělil. Ohodnoceno a okomentováno 31. srpna 2008. Takže je vidět, že zase tak přísně nehodnotím a když už dám nízké hodnocení, tak je to jen výjimečně. Takže když dám po dlouhých osmi měsících nějakému filmu jednu hvězdičku, tak to je co říct...(31.8.2008)

• - Nadávka "fuck" padne vo filme celkovo 186 krát. Film má len 118 minút, čiže na 1 minútu to činí priemer 1,6 slova fuck. Seth (Jonah Hill) ho vysloví sám 84 krát. Christopher Mintz-Plasse mal zakázané vo filme používať nadávky, pretože v čase natáčania mal len 17 rokov. (ladko)

• - Seth Rogen napsal první verzi scénářese svým přítelem Evanem Goldbergem už když mu bylo pouhých 13 let. (Paulie88)

• - Pri scénach na párty sa používala voda namiesto vodky, farebný alkohol bol jablkový džús a pivo bolo nealkoholické. (ladko)