Určitě bych se bavil méně nebýt velmi příjemných herců. Kdo mě bavil nejvíce? Budete se divit, ale byli to policisté Seth Rogen a Bill Hader. Ústřední trio: Michael Cera romanťák tělem i duší, Jonah Hill kapku nesnesitelný. Ovšem Christopher Mintz-Plasse (od thoto filmu už navždy jen McLovin) je kapitola sama pro sebe. Nejen pro jeho fyzický zjev (jsem mu podobný s tím rozdílem, že on je kapku hubenější), ale hlavně kvůli tomu, jak dokáže ze všeho vycouvat a být parťákem do nepohody. Važte si takových kamarádů, jednou na ně budete s láskou vzpomínat. Příjemných 8/10(10.6.2009)

Musel jsem se pořád usmívat. Je v tom hodně hodně výborných fórů a promyšlených ujetých situací, ten hlavní důvod permanentní spokojenosti pramenil ale z úplně něčeho jiného – ten film je dokonale výstižný. Ne že by snad každá snaha o pořádnou opileckou noc měla vypadat takhle, ale jde o tu atmosféru, jde o to pravidlo, že cokoli špatného se může zvrhnout v ještě něco neuvěřitelně horšího. Tohle je ztělesněná zkušenost, jíž podobnou máme každý v historii a na kterou možná před světem zapomínáme, v hloubi duše si jí ovšem s pobavením držíme. Superbad je uchovanou vzpomínkou, která mě donutila k rekapitulaci vlastních skopičin… a to finále na jezdících schodech, roztomilejší vstup k dospělosti by jeden těžko pohledal. Vynikající teenagerovská verze Všech mých lásek, 90%...(1.11.2008)

Naklad jak hovado, filmu se daj v podstate vytknout jen dve veci. Obcas je tempo krapet moc pozvolny a postava Evana je uplne k nicemu, za celou dobu udela asi jeden nebo dva vtipy. To Seth v podani Jonaha Hilla je tezsi kalibr. Neustale hazi nejaky sprosty hlasky a vypada jak silenej prasak. A do tretice tu je McLovin, ten je z nich vsech asi nejuchylnejsi a kdyz se da do kupy s dvojkou vymastenejch flojdu, tak to je desna rezba. Jinak co se tyce pribehu, tak to nic noveho neprinasi, na druhou stranu se to tu aspon neokecava a od zacatku do konce je plan danej, ozrat a osukat holky. A jak to tak bejva, ti nejvetsi dementi dostanou nejlepsi kocky. Co se tyce urovne samotnejch vtipku, obcas je nakej originalni, obcas nakej kulervouci, ale po celou dobu filmu se clovek stejne musi usmivat, i kdyz se zrovna nakej prvotridni vtipek nedeje, za coz muze hlavne jedna sprostarna za druhou a suprovy dialogy. Kevin Smith to sice porad neni, ale ma to na nej slusnej nabeh. Bavil jsem se po celou dobu, film ma fajn herce, skvely vtipy a originalni napady, takze je to na 5*.(10.12.2007)

Předpojatost, předsudky, představy, předvídání, předbíhání... Co jsem to chtěl... Jo - tam, kde mě Zbouchnutá krásně překvapila koktejlem vtipnosti, promyšlené jednoduchosti a uvěřitelnosti, mě Superbad nedal nic, co bych nečekal a konečně vlastně ani to, co jsem čekal... Ano, nehraje se tady tak moc se stereotypy (ale pozor!, žádná rebelie se nekoná, Superbad zlstává ve škatulce teenage comedy) a žánrové klišé jako jinde, ale kostra příběhu je pořád ta samá donekonečna ohraná deska... Díky za nedospělé policajty a McLovina... Konec bych spálil. 60%(5.12.2007)

Chtělo by to prostříhat, ubrat na sexismu a obratněji zamaskovat, jak moc jde o film natočený kamarády pro kamarády, ale stejně je to jedna z nejvtipnějších, nejsprostějších a nejdojemějších komedií o dospívání. 80% Zajímavé komentáře: Malarkey, tombac, B!shop, Silence, liuk, 6thSun(16.5.2008)

• - Pri natáčaní Fogellovej (Christopher Mintz-Plasse) sexuálnej scény musela byť kvôli jeho veku na natáčaní prítomná jeho matka. (ladko)

• - Chlapíka, ktorý po Hillovi šmarí baseballovú pálku, hrá otec Setha Rogena, Mark Rogen. (genetique)

• - O roli Setha (Jonah Hill) se ucházel i herec Bo Barrett. (ArsenalEagle)