Kdyz jsem pred nekolika tydny shlednul "Zbouchnutou", rikal jsem si, ze Apatow ma neuveritelny talent, ale zaroven jsem se obaval toho, ze po vyborne "Zbouchnute" by "Superbad" moje ocekavani nemusel naplnit, ale tyto obavy byly naprosto liche! Pribeh dvou ultraloseru (McLovin neni totiz loser, ale peknej BADASS :-), kteri skrze plno peripetii se snazi dostat litry chlastu na party, kde se dle jejich predstav splni to, ze si konecne s devcaty poradne uziji, me bavil od zacatku az do konce. Temer kazdy dialog ma v sobe nejakou perlu, kvuli kteremu si tento film pustim i za par let znovu a rad. A konec byl skutecne dojemny. Stale jsem byl nalomeny, zda mam dat 4 nebo 5 hvezd, ale nakonec jsem musel dat plny pocet - uz kvuli tem "cool" policajtum a genialni scene, kdy Seth licil svou detskou obscesi malovanim penisu :-)(10.11.2007)

Zavolejte všem svým nejbližším kamarádům, nakupte zásoby alkoholu a tuny pop-cornu, a posaďte se před tuhle šílenou teenagerskou komedii. V ní se trojice poblázněných puberťáků vydává na epický trip za opojnými lihovinami, přičemž se na jejich ilegální cestě pochopitelně pokazí, co může. Spousta hlášek, dvojice nezapomenutelných poldů a rozkošná Emma Stone v komedii, která dá vašim bránicím zabrat.(8.1.2014)

Neviem ani slovami opísať ako som sa pri tomto bavil. Jednoznačne komédia roku a uma aj dvojročia. V pohode rovnatelné ku Smithovým komédiám(obzvlášť Clerksom). Skvelé hlášky, dialógy proste všetko na úrovni ako sa patrí. V porovnaní s tohtoročnými komédiami to prekonalo "Nabúchaná" a keď to porovnávam s matkou takýto filmov "American Pie" tak je to o dosť odvážnejšie, bláznivejšie a miestami to i tento kult prekonáva(ale Prcičky i tak boli prvé). Jasných 100% Teším sa na repete.(2.1.2008)

Další z letošních poctivých osmdesátek. Velmi civilní, inteligentní a jen lehce nechutná teen komedie, kde hlavní hrdinové nejsou žádní vymydlení šampónci ale looseři jak prase. K vyššímu hodnocení chybí víc dech beroucích (rozuměj ve smyslu dušení smíchy) pasáží, ale fakt je, že u závěrečných titulků jsem se vážně válel po sousedním sedadle a dusil se na celé kolo :) Fakt..(18.9.2007)

Chlast k šukání nepomůže. Američtí poldové nemusí být jen suchaři, stejně jako červená skvrna na džínách losera nemusí být jen prachobyčejná červená skvrna. Nejen toto se dozvíte. Rating R není jen tak pro nic za nic - nekorektní přístup nelze než ocenit. Hlavní postavy nejsou loseři ad absurdum, ale kluci s docela normálními problémy - drunk and fuck (i když chápu, že tyto problémy jsou velmi relativní). Bavil jsem se znamenitě s tím, že na spoustu scén jen tak nezapomenu a tak si dovolím i lehce přestřelit. Apatow produkce rulez, uvidíme co Zbouchnutá. 90%. P.S. Lepší než Zbouchnutá(18.9.2007)

• - Pri natáčaní Fogellovej (Christopher Mintz-Plasse) sexuálnej scény musela byť kvôli jeho veku na natáčaní prítomná jeho matka. (ladko)

• - Škola, ktorú navštevujú hlavný predstavitelia je El Segundo High School. (Greenpeacak)

• - Film získal ocenenie Canadian Comedy Awards 2008 za najlepší scenár (Seth Rogen) a najlepší mužský herecký výkon (Michael Cera), Chicago Film Critics Association Awards 2007 v kategórii nádejný herec (Michael Cera) a Young Hollywood Awards 2008 v kategórii zaujímavá nová tvár (Emma Stone). (Greenpeacak)