Parádní úvodní funky titulky i celý soundtrack. To mě překvapilo a dostalo, protože vůči teenagerským komediím chovám... řekněme velmi velké předsudky. Na tomhle místě ale musím říct, že Superbad by byla velká chyba házet do jednoho kotle s ostatními. Velkou roli na tom mají i trefně zvolení a přirození představitelé - nejvíc mě dostalo, že vysněné dámy jejich srdce nejsou ty klasické plastové dokonalé bárbínky jako ve všech podobných filmech, ale normální pěkné holky. To se dneska málokdy vidí. Co mě ale štve, že i takovejhle film musí skončit americky. -"Do you look like an African Jew?" --- -"Shit, the COPS!"(24.8.2008)

Superbad je v jádru silně protichůdným filmem. Inteligentní a bránici-trhající gagy s výborným smyslem pro timing se v dvou hodinové stopáži kříží s vulgárními, nechutnými a trapně nevtipnými fórky jako ze čtvrté cenové. Ale co naplat, když obě strany Jekylla a Hydea by bez té druhé byly v podstatě ničím. Věřím, že Apatow si toho byl velmi dobře vědom, a tak celý snímek uhání rychlostí Ferrari v těch nejlepších letech. V porovnání s American Pie je starší bratříček značně podvyživený loser a dobře mu tak!(28.2.2008)

Ač mi již paměť nijak zvlášť neslouží a od inkriminované doby bylo vystříkáno mnoho galonu spermatu, tak mi vzpomínky na středoškolskou nadrženost překvapivě rychle ožívaly. Zábava k nadstandardnímu popukání to sice nebyla, ale dvojice alkoholem dobře vyladěných poldů ve mně vzbudila ohromnou touhu obléci si uniformu emerického strážce pořádku a s veselou myslí pošlapávat práva občanů nejsvobodnějšího místa na zemi.(13.12.2011)

Superbad, aneb klasická teenage get laid komedie o tom, jak ti největší looseři dostanou ty nejlepší holky, bléé. Naštěstí Jonah Hill přináší pár extrémně vulgárních vtípků, nad kterými je prostě nemožno se nepousmát. K tomu nekňuba McLovin s partou policistů zaseknuvších se v pubertě a začíná se nám rýsovat neobyčejně vtipný a ujetý film, který své hollywoodské vrstevníky značně převyšuje. Na Kevina Smithe Apatowovi (produkce) s Rogenem (scénář) stále trochu chybí, ale v Superbad se dostávají nebezpečně blízko, protože mezi perfektními gagy dokáže vyniknout i příběh o přátelství... Na podruhé ještě větší salvy smíchu. 8/10(24.6.2008)

Film o tom, když se klučičí kamarádství (nejúžasnější věc na světě, i holky nám ji závidí) začne měnit díky dívkám, které se mají stát životními partnerkami nebo alespoň letními láskami. Nic zkrátka nemůže trvat věčně. PS: Jednoznačně ale nej je dvojice vykutálených policajtů, kteří jsou opravdu dost podivní.(14.8.2008)

• - Bratr spoluscénáristy Evana Goldberga nakreslil pro film přes 1 000 obrázků penisů. V konečném filmu jich bylo použito jen pár. (Paulie88)

• - O roli Setha (Jonah Hill) se ucházel i herec Bo Barrett. (ArsenalEagle)

• - Chlapíka, ktorý po Hillovi šmarí baseballovú pálku, hrá otec Setha Rogena, Mark Rogen. (genetique)