Skvelá a výstižná teenagerská komédia, ktorej hlavnou nevýhodou je, že je nepríjemne nepredvídateľná a celý čas som sa pri nej cítil trápne alebo nervózny. Vrcholom je jednoznačne úvod plný apatowovských fuckovačiek, kde kraľuje božský Jonah Hill. Casting brilantne dopĺňajú dokonalí fízli (Seth Rogen) no najmä grandiózny McLovin/Fogell!!! Ten by si zaslúžil vlastný spin-off.(31.8.2011)

Možná trochu přeceňovaný, ale zábavu to dokáže obstarat fakt dobře, sice se nejedná o žádnou kulervoucí komedii u který bych se nějak řezal smíchy, ale některý scénky, hlavně teda s dvojící vymaštěnejch flojdů, jsou fakt brutální, s nima byl celej film ještě o kousek zábavnější a hlavně střeštěnější, což filmu jenom prospělo, nicméně i hlavní trojice loserů byla dobrá, ale z jejich strany se spíš jednalo o takovou normální nešílenou zábavu, kdy prostě všechno podělávali, ale normálním způsobem, ostatně to celkově vůbec nebyli takový ty totální hovada jako obvykle, což teda ale tuhle komedii řadí mezi ty nepitomoučký a hlavně, ač je tam spousta fakt sprostejch kombo výrazů, tak to tam prostě skvěle sedne. Akorát mi nejde do hlavy jak je možný, že vždycky ty, který jsou na začátku pro posměch, dostanou ty nejlepší sexy kočky.(18.11.2007)

Předpojatost, předsudky, představy, předvídání, předbíhání... Co jsem to chtěl... Jo - tam, kde mě Zbouchnutá krásně překvapila koktejlem vtipnosti, promyšlené jednoduchosti a uvěřitelnosti, mě Superbad nedal nic, co bych nečekal a konečně vlastně ani to, co jsem čekal... Ano, nehraje se tady tak moc se stereotypy (ale pozor!, žádná rebelie se nekoná, Superbad zlstává ve škatulce teenage comedy) a žánrové klišé jako jinde, ale kostra příběhu je pořád ta samá donekonečna ohraná deska... Díky za nedospělé policajty a McLovina... Konec bych spálil. 60%(5.12.2007)

• Sarkastic

Hm, další "skvělá" komedie pro teenagery. Nevím, ale asi nejsem správný teenager. Tenhle fim je jednoduše hnus. Nadávky by mi až zas tak nevadily, dokáží, pokuď jsou použity ve správnou chvíli, okořenit film, ale zde vyplňovaly většinu filmu. Hlavní cíl obou kamarádů (no dobře, Michael Cara si to na poslední chvíli rozmyslel) bylo ožrat se a "zasunout". Celou dobu jsem pozorně poslouchal a sledoval, jestli se neobjeví nějaký ten opravdový vtípek, ale neustále jsem viděl a slyšel jen ten záchodový humor. Ta 1* je za tu dvojku policistů, u kterých jsem se musel alespoň pousmát.(20.2.2008)

Chlast k šukání nepomůže. Američtí poldové nemusí být jen suchaři, stejně jako červená skvrna na džínách losera nemusí být jen prachobyčejná červená skvrna. Nejen toto se dozvíte. Rating R není jen tak pro nic za nic - nekorektní přístup nelze než ocenit. Hlavní postavy nejsou loseři ad absurdum, ale kluci s docela normálními problémy - drunk and fuck (i když chápu, že tyto problémy jsou velmi relativní). Bavil jsem se znamenitě s tím, že na spoustu scén jen tak nezapomenu a tak si dovolím i lehce přestřelit. Apatow produkce rulez, uvidíme co Zbouchnutá. 90%. P.S. Lepší než Zbouchnutá(18.9.2007)

• - Fogell (Christopher Mintz-Plasse) nosí hodinky značky Casio G-Shock DW-5600. (dyfur)

• - Když Jonah Hill, představitel Setha, udeří v jedné ze scén Emmu Stone, která si zahrála Jules, její reakce byla naprosto improvizovaná a tvůrci se jí rozhodli ponechat do konečné fáze filmu. (Paulie88)

• - Nadávka "fuck" padne vo filme celkovo 186 krát. Film má len 118 minút, čiže na 1 minútu to činí priemer 1,6 slova fuck. Seth (Jonah Hill) ho vysloví sám 84 krát. Christopher Mintz-Plasse mal zakázané vo filme používať nadávky, pretože v čase natáčania mal len 17 rokov. (ladko)