Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Superbad je varujícím příběhem dvou dospívajících chlapců, které čeká maturita. Jsou na sobě obrovským způsobem závislí, ale teď by měl každý z nich jít na jinou vysokou školu a čeká je odloučení. Evan (Michael Cera) je milý, chytrý a stydlivý. Seth (Jonah Hill) je drzý, náladový a posedlý děvčaty. Ve filmu sledujeme jejich zoufalé pokusy zapůsobit během jedné bláznivé noci na osoby, po kterých touží... během jediné příšerné, potupné noci, na kterou po zbytek života vděčně vzpomínáte. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (674)

Cervenak 

všechny recenze uživatele

Precenená úbohosť, na ktorú chcem veľmi rýchlo zabudnúť. Pokusy o "humor zo života" zúfalé, väčšina situácií trápna nezábavným spôsobom, postavy nesympatické (stretnúť toho hlavného tlsťocha v reáli, tak mu po 5 minútach rozkopem tú fuckujúcu tlamu). Párkrát som sa poumial (McLovin...), asi trikrát zasmial. A to je asi tak všetko. Film sa stal znesiteľným vlastne až v poslednej scéne v obchodnom dome, kde sa postavy začali chovať ako normálni ľudia. Do týchto vôd nech sa Apatow a Rogen radšej nepúšťajú. Zlaté Prcičky. ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Chtělo by to prostříhat, ubrat na sexismu a obratněji zamaskovat, jak moc jde o film natočený kamarády pro kamarády, ale stejně je to jedna z nejvtipnějších, nejsprostějších a nejdojemějších komedií o dospívání. 80% Zajímavé komentáře: Malarkey, tombac, B!shop, Silence, liuk, 6thSun ()

Reklama

POMO 

všechny recenze uživatele

Asi najlepšia vec z Apatowovej produkcie. Film tak úprimný, trefný a teenagerské problémy vystihujúci, až dojíma k slzám. Uletená komédia o vyvádzaní mladých týpkov, ktorá vo vás nápaditými scenáristickými kľučkami a dialógmi miestami vyvolá vačšie „filmové potešenie“ než sofistikovaný coenovský humor. A takých teenagerských komédií nie je veľa. Chcem pokračovanie! Chcem ešte raz Setha, Evana a Fogella! :-) ()

Tom Hardy 

všechny recenze uživatele

Musel jsem se pořád usmívat. Je v tom hodně hodně výborných fórů a promyšlených ujetých situací, ten hlavní důvod permanentní spokojenosti pramenil ale z úplně něčeho jiného – ten film je dokonale výstižný. Ne že by snad každá snaha o pořádnou opileckou noc měla vypadat takhle, ale jde o tu atmosféru, jde o to pravidlo, že cokoli špatného se může zvrhnout v ještě něco neuvěřitelně horšího. Tohle je ztělesněná zkušenost, jíž podobnou máme každý v historii a na kterou možná před světem zapomínáme, v hloubi duše si jí ovšem s pobavením držíme. Superbad je uchovanou vzpomínkou, která mě donutila k rekapitulaci vlastních skopičin… a to finále na jezdících schodech, roztomilejší vstup k dospělosti by jeden těžko pohledal. Vynikající teenagerovská verze Všech mých lásek, 90%... ()

Isherwood 

všechny recenze uživatele

Tradiční loserská story o ztrátě panictví funguje cca prvních dvacet minut, kdy Seth opravdu vtipně komentuje všechny útrapy, které mu přináší jeho marná snaha zaskórovat. Jenomže s přibývajícími minutami se ukazuje, že ne každému je shůry dáno, aby na vulgárním humoru utáhnul celý film. Gregu Mottolovi bohužel dáno není. Chybí mu protřelá sensitivita Kevina Smithe a tak stále více zabředává do nefunkčních absurdit (dvojka policajtů), které, zvláště díky nepochopitelně přetažené stopáži, bolestně nudí. American pie zůstává i nadále neporaženo. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (19)

  • Seth Rogen napsal první verzi scénářese svým přítelem Evanem Goldbergem už když mu bylo pouhých 13 let. (Paulie88)
  • Nadávka "fuck" padne vo filme celkovo 186 krát. Film má len 118 minút, čiže na 1 minútu to činí priemer 1,6 slova fuck. Seth (Jonah Hill) ho vysloví sám 84 krát. Christopher Mintz-Plasse mal zakázané vo filme používať nadávky, pretože v čase natáčania mal len 17 rokov. (ladko)
  • Obchodní řetězec Wal-Mart stáhnul na Hawaii na žádost starosty Honolulu z prodeje DVD s filmem, protože obsahovalo falešný řidičák McLovina (Christopher Mintz-Plasse), který je samozřejmě z Hawaiie. (Paulie88)

Související novinky

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

Pátá Past, čtvrtý Blade, nové Prcičky...

24.02.2010

...a spousta dalších pokračování v dnešní novince. Neztrácejme čas: Bruce Willis po fiasku s Náhradníky ví, že jeho kariéru už zachrání jen návrat k nejslavnější postavě a tak si představuje, že by…

Násilí na ženách?

Násilí na ženách?

12.04.2009

To už k dnešku tak nějak patří ;-). A tak tady máme protest radikální feministické organizace WomanAndHollywood, která sokolím okem dohlíží na to, jestli američtí filmaři zobrazují něžnou polovinu…

Náš kámoš Marťan

Náš kámoš Marťan

14.11.2008

Simon Pegg a Nick Frost jsou zpátky. Po hororech (Soumrak mrtvých) a akčních kriminálkách (Jednotka příliš rychlého nasazení) si chtějí utahovat (samozřejmě láskyplně) z žánru science-fiction.…

Zbouchnutá Bible

Zbouchnutá Bible

09.12.2007

Judd Apatow, který vrátil komedie na čelní místa komerčních řebříčků (a zachránil tak čest žánru celkově klidně se koukněte na letošní statistiku kvalitního humoru v kinech), spojil síly se zkušeným…

Reklama

Reklama