Heavyman

Ač nejsem vůbec milovník nových českých filmů a tohle je považováno ještě za větší brak než ostatní, musím napsat, že mně to svým způsobem nadchlo.Film obsahuje sice několik hluchých míst, ale má to svoje kouzlo a po shlédnutí jsem měl chuť jet se vožrat na hory!! Život je takovej a jinej nebude... ()

bangee odpad!

Špatná vykrádačka sama sebe. Jedničku jsem nemusel, takže jsem nebyl překvapen, že ani toto mě nechytlo. Mělo to bejt vtipný? Chytrý? Melancholický? Odlehčený? Smutný? S poselstvím? Co já vim, byla to neuvěřitelná nuda. ()

ivamka

Duchoslav kdysi v roce 1986 šikanoval nějaké kluky v Humenném na vojně. Je to sice už promlčeno myslím, že za to nakonec vyfasoval nějaký flastr, ale od toho prvního filmu Sněženky a machři se s těma lidma něco děje a já jim nemůžu přijít na chut´. Zajímá mně jak takoví frajírci typu Jana Duchoslava dopadnou. Myslím, že jak v tom pokračování zdaleka ne, bude to mnohem :-( ostřejší. ()

Pet 510

Ocení tak maximálně lidé, kteří mají náladu na to zavzpomínat na původní Sněženky machry, protože jinak na tomto filmu nic nevidím. Nic originálního, v podstatě žádná zápletka a na rozdíl od původních sněženek jsem měla na konci dost nepříjemný pocit. Nedoporučuju, tedy pokud nemáte nutkavou potřebu si sentimentálně připomenout několik hlášek typu dřepkins. ()

Akana

Podle ohlasů jsem čekal žumpu, ale tak strašné to zase nebylo. Snaha o navození jakési hořce melancholické nálady pomocí vzpomínaní na zašlé časy a promarněné příležitosti se míjí´účinkem, ale je možné jí aspoň ocenit. Horší je to s nekonečným omíláním starých hlášek z prvního dílu, to už opravdu leze na nervy. ()

alambert

Docela by mě zajímalo, jak to tvůrci mysleli. Pokud to snad měla být komedie, tak je to pro mě jednoznačný odpad! Pokud ale ne...jakože doufám, že ne...tak by si to zasloužilo možná i čtyři hvězdy. Co s tím? Asi to zprůměrujeme ne? ;-) ()

lu-cinka

prvnich 5 minut jsem nevidela. dalsich 20 minut jsem se obcas zasmala. zbytek byla nuda a neustaly opakovani se hlasek z prvniho dilu bylo trapny.. ()

char_t

Tak zaprvé, tohle není komedie - opakování 25 let starých hlášek je fajn, ale srandu to nedělá. Na druhou stranu tu máme příjemné zavzpomínání, krásnou hořkosladkou atmosféru, prostě pohodové pokoukání. Těch narážek na "jedničku" mohlo být dokonce ještě o něco míň. Souhlas s Djkoma ()

Fawkes

Tohle nemuselo vůbec vznikat. Je sice fajn že se herci sešli po letech, a diváci vidí jak všichni zestárli, ale dějově se jedná o úplnou blbost. Viky Cabadaj kromě mládí ztratil taky smysl pro humor, Suchánek je ve filmu nevýrazný, Brzobohatý hraje snad jediný celkem obstojně a Prachař mi vůbec do takových filmů nesedí. Je to takový snímek na jedno maximálně dvě shlédnutí. (18%) ()

Olík

Dobrá, máte něco, co se nám obyčejným smrtelníkům většinou nedostává (tím myslím korunu českou) a nic pro lidstvo přínosnějšího Vás momentálně nenapadá. Natočte rádoby dnešní komedii o zimních radovánkách party pozvolna senilnějících padesátníků. Když už to musí být, tak fajn, ale proč to k…a nazývat Sněženky a machři?!?!?! Ano, bylo příjemné znovu vidět ty staré známé tváře na jedné kupě, ale jinak šlo pouze o sprosté prznění jednoho z klenotů naší kinematografie. ()

sgt.paper

Po jedničce kterou považuju za jednu z nejlepších českých komedií, přichází tahle blbost. Naprosto zbytečný pokračování, který je jeden z nejdepresivnějších českých filmů. Ve filmu naprosto nepřesvědčivý herecký výkony ,až na Koptu ale ani ten nezachrání ztracenou věc. ()

chrispe

Srovnání musí být. Jednou je to pokračovaní. To, že je to ke konci hodně hořkej film, je spíše plus než mínus... ale mě ty staré hlášky, stokrát opakované a vůbec snaha o jakousi rekonstrukci byla děsně protivná. Skvělý byl pan Brzobohatý, i když nedostal moc prostoru... ()

michellerih odpad!

Pokus o zopakování legendárního večera taky vždycky ztroskotá, tak proč se pokoušet o to samé ve filmu? Nejhorší bylo, že ačkoliv byl asi záměr navodit sentimentální náladu, brečet se vám chtělo spíš z trapnosti a nudy. Obyčejná blbost, kterou nedrží pohromadě ani pořádný příběh. Prostě životy skvělých postav ze skvělého filmu po dvaceti pěti letech už divákovi nic nedají. A ona to měla být i komedie? Aha... ()

atmen

Hlavní hrdinové, životem zklamáni kolem sebe rozsévají smutek, letargii a depresi. Lze se jim divit? Ne. Na bezstarostné mládí si můžou jen zavzpomínat, nyní je dostihly rodinné či existenční problémy ... Troufám si tvrdit, že postavy byli dobře napsané ( bohémovi Cabadajovi, zbyla jen dcera, televizní bavič Mácha, kterého tato práce nebaví, cynický zkrachovalý kninkupec Mácha ) ovšem scénář jim do úst vkládá místo nových replik pouze ty, které již jednou byli vtipné a pokračování jen devalvují. Na druhou stranu je logické, že se nesourodá skupinka lidí, kteří si již jsou téměř cizí, konverzuje na téma co bylo, co spolu prožili, ale musí to být s mírou, postupně jak se všichni opět lépe poznají, už staré repliky nemají místo, jen otravují a mají být nahrazeny něčím originálním na co se bude moci po čas zavzpomínat. Jako teeneger jsem v prním díle obdivoval postavu studenta Převratila a vzájemná, lehce naznačená náklonnost k učitelce Hance. Ve dvojce po 25 letech jsem tak silný moment bohužel nenašel. Na rozdíl od asi většiny jsem v pokračování nechtěl vidět třeskutou komedii, ale životní osudy hlavních postav, což se do jisté míry i povedlo... V mládí člověk vidí věci zjednodušeně, neláme si s ničím hlavu. Stačí kamarádi, pití a holky a vše je v pohodě. Jak člověk stárne opouští ho optimismus a elán, mě osobně to za chvíli čeká také, ale možná si to již jen namlouvám... Můžeme to mít za zlé Máchovi, Cabadajovi a Převrátilovi? ()

Ydrosten odpad!

Bože svatej na nebesích. Tohle nebylo ani vtipné ani důstojné pokračování " legendární " komedie. Není potřeba se pozastavovat nad vtipným scénářem, protože tady žádný není. Hrůza děs. ()