angorka

Čekala jsem totální propadák, ale mile mě to překvapilo. I když je to celý takový zvláštní, ale jo...mě se to, až na ty zrzavý fakany, líbilo. ()

Dave_ff

No, čekal jsem prů*er a on se bohužel stal! Jednu hvězdičku dávám jen z úcty k dobrému prvnímu dílu. Tento film se opravdu nepovedl... ()

hadouken

Nemůžu si pomoci, ale jednička je můj velmi oblábený český film a s tim jsem šel i do kina. Čekal jsem nejspíše trochu více, ale i tak musím říci, že krásná melancholická nálada ve mě zůstala a tento film si rád pustím, ne tedy za cílem smíchu, ale za cílem té hezké nostalgie. ()

brtko

Tragické pokračovanie kultového českého filmu. Čas zanechal na hlavných protagonistoch znateľné stopy, čo bežnému fanúšikovi príde skôr ľúto, a to je vlastne dobre, pretože nebyť tej melanchólie, tak by som vlastne ani nemal o čom písať. Komédiou by som pokračovanie legendárneho filmu asi nenazval, scény mi neprišli vôbec vtipné, miestami skôr pôsobili trápne. ()

megajalec

Tvorcovia si asi mysleli, že keď bude každá druhá veta citátom z jednotky, že to bude rovnako úspešné. To veru nie páni, takto nie. Slabota. Keby to bolo aspoň rovnako prirodzené ako jednotka. Slabučký scenár, keby mám niekomu povedať, o čom to bolo, tak poviem asi že o stretnutí po 25 rokoch a to je všetko. A Cabadaj mi aj tu liezol strašne na nervy :) ()

Kokutek odpad!

Trapas jak sviňa. "Ty nebejt moje dcera, tak po tobě snad vyjedu", úchylná slizká hláška, za autory jsem se červenal jak zadek paviána. ()

Darth Kedr

Spousta nostalgie, možná až moc, ale i tak ten film neurazí. Nechápu tak nízké hodnocení tady, já bych to viděl na cca 60% ()

Sendy23 odpad!

K některým filmům se prostě druhý díl udělat nedá. A to je přesně tenhle případ. Žádný smysluplný děj. Stálé omývání frází z jedničky, což tady zní celkem trapně. Člověk by řekl, že jestli něco po skvělém dojmu z původních Sněženek nešlo zkazit, tak to byla postava Vikyho, jenže i ta je tady znechucena nepochopitelným chováním v určitých situacích. Tenhle film rozhodně nedoporučuji shlédnout. ()

swinevenca odpad!

Pořád se budou vytahovat starý šlágry, aby jejich pokračování zkazilo dojem z jedničky. Možná to bylo určený spíš pro lidi, který jsou na tom věkově podobně s hercema, ale pro mě to byl ztracenej čas, u filmu mě udrželo jen čekání na pointu, která se ale asi zasekla někde v nižném novgorodu. ()

Ateina

Film opravdu navazuje na kultovní jedničku. Tedy spíš se o to snaží. Jediné, co dvojku spojuje s jedničkou je herecké obsazení, a mnohé herecké výkony se mi v jedničce líbily o malinko víc . Jinak téměř vše vyprchalo. Už to nemá tu šťávu, děj se vleče, obsahově se to trochu rozpadá. Přišlo mi, že se film snažil ukázat, co všechno Sněženky a Machři za těch 25 let prožili, že některé jejich povahové rysy ani s prožitými léty nezmizely. Nápad dobrý, což o to. Ale na to plátno se to nějak nepovedlo přenést. Viky má sice pořád "péro", ale už to jaksi nefunguje tak vtipně, jako kdysy. ()

Humungus_pan odpad!

Lze zkazit příběh, který vám vydláždil cestu k divákům možná i několika generací? Evidentně ano. Pokus navázat na příběh tím, že ho budu opakovat mi přijde nejen nešťastný, ale úplně scestný. Za celou tuhle „komedii“ jsem se pousmál slovy dvakrát. ()

kubilov

Utlačované, pošlapované pokračování velice povedené komunistické osmdesátkové komedie o povinném školním lyžařském výcviku, kde bylo vše krásné, usměvavé a až na závažnější konec bezproblémové, jenže po 25 letech se přeci trochu přitvrdit muselo, ne? Viktor Tauš je velice zručný režisér a docela i chápu, že si zkusil tuhle velice obtížnou výzvu, přestože u podobných projektů je prakticky vždycky jasné, že skončí průserem. Rozhodně však ne u pokladen anebo ve výsledné vypovídající hodnotě filmu, jen to lidé nedokáží náležitě ocenit. Výborný tah s inspirováním se budoucích osudu kdysi bezstarostných mladých lidí skutečnými životními osudy jejich hereckých představitelů byl opravdu perfektní a zejména v postavách tří hlavních představitelů je to markantně vidět. Dávám 3* s tím, že jsem místy velice vážně přemýšlel i o 4*! ()

gefr odpad!

Jestli ještě jednou uslyšim: "Vzpomínáš, tenkrát před 25 lety..." tak se zabiju! Neskutečně laciný výplach geniálního prvního dílu. ()

ESNYR

Pokračování některých filmů, by nemnělo nikdy vzniknout. Toto je jeden příklad. Humoru je zde poskrovnu a nedá se ani určit, proč byl důvod tento film vlastně natočit. Tohle je hodně špatné. Je mi z toho nějak smutno. ()

mnx odpad!

Komedií bych to nenazval vůbec, a spíše než drama bych tomu přiřadil nálepku "experiment". V čem? Třeba v tom, jestli budou znít po čtvrtstoletí stejně vtipně stejné dialogy stejných osob. Výsledek: Nezní, a to ani náhodou. Popravdě mi bylo trapně i za ty herce, nejvíc asi za pana Duchoslava, za kterým byl v těsném závěsu mistr Brzobohatý, který si toto mohl klidně odpustit. I jiné než reinkarnované scény nejsou ani vtipné, ani dramatické, ale jen trapné. Všechno je prostě špatně. Bohužel nemůžu dát ani jednu hvězdičku, takže zbyl jen ten exkrement.. ()

lobo87

Ani silný sentimentálny nádych nezachráni spackaný scenár. Paradoxne, najviac sa mi páčil príbeh mladých predstaviteľov, aj keď i tomu chýbala hĺbka... 45% ()

jacob_urban

Asi jen v jednom má tento film výhodu. Stejně jako na školním sraze zde uvidíte, jak lidé zestárli a zfotrovatěli. Film má poněkud zajímavou atmosféru. Horské prostředí je mi sympatické a blízké. Ovšem scénáristé tohoto filmu by možná, při třoše snahy přišli i na jinou, neopakující se zápletku, než je problém s alkoholem Vikyho Cabadaje, láska Radka Převrátila nebo dnes již nepřetrvávající přitažlivost Mariky Kardové. Herecké výkony jsou mírně nadprůměrné a kvalita celkového filmu je na 3 hvězdičky. ()