Colee (Rachel McAdams) a T. K. (Michael Peňa) se vracejí po zranění z Iráku na měsíční propustku do Států, každý za jiným účelem. Colee chce vrátit rodičům svého zesnulého přítele jeho kytaru a T. K. míří za svou snoubenkou. Náhoda je dá dohromady s Fredem (Tim Robbins), který skončil svou vojenskou službu a míří domů plně se věnovat rodině. Společně na cestě za svými známými prožívají neobvyklou road movie plnou překvapení, nečekaných zvratů, tragédií, náhod a paradoxů, která postupně vyústí ve výsledek, který nemohl nikdo z nich předem předvídat. (Fallen_One)

bouncer

Příjemná road movie s navrátivšími se americkými vojáky z Afgánistánu, kteří se vlastně nemají kam vrátit a tak se vydávají na cestu, kde prožijí tragické i komické události. Pěkné. ()

Terva

Jednoduchá jízda tří vojáků Cheavera ( Tim Robbins ), T. K. Poola ( Michael Peňa ) a Colee ( Rachel McAdams ) do Las Vegas. Každý má sice jiný cíl ale ten se stává společným pro všechny. Přátelství léčí. Pěkné byly dvě scény, které stojí za vyzvednutí. A to byla scéna v kostele a následná slavnost. Trochu jsem se divil, že auto vydrželo tu bouři bez jediného škrábance. Ve Vegas není zase tak jednoduché se rozejít a máme tudíž možnost sledovat osudy tří aktérů dál až na opravdový konec jejich cesty. Přátelství, nádherná krajina, nevtíravé hudba ( Rolfe Kent ), lehký děj no docela slušná Roadmovie. ()

JohnCZ

Příjemný film s hodně pozitivní atmosférou. Ideální mix dobrodružství, komedie i dramatu přičemž žádný prvek není nijak zvlášť přehnaný. Po scenáristické stránce nic převratného, ale díky výborným hereckým výkonům je to skvělá zábava. Silné 4* ()

Ajinka126

Můj základní problém, co se tohoto filmu týče je, že jsem pacifista. Jakákoliv forma války, je pro mě nepřijatelná a může si ji Amerika obhajovat jakýmkoliv sebe ctnostnějším způsobem a vojáky prohlašovat za hrdiny jak chce. Ovšem netvrdím, že z řad českých zasloužilých veteránů, není někdo hrdina. Forma přátelství a lásky je sice příjemně ztvárněná, ale nemůžu se prostě zbavit pocitu, že takovéto ospravedlňování války, je mi proti srsti. ()

ladko

Inteligentná, dospelácka verzia teenage road trip komédií s pár vtipnými momentami, ale hraje sa aj na vážnejšiu nôtu. Všetko však plynie veľmi príjemne a skvelá Rachel je len a len plus. ()

RasputincZ

The Lucky Ones je příjemný road movie, který staví především na výkonech ústředního hereckého tria ( Robbins, McAdams, Peña). Tři američtí vojáci se vrací domů a postupem času zjištují, že mají tolik společného a přitom jsou tolik rozdílní... Jejich příběh se různě klikatí a má pár překvapivých momentů, přesto jsem měl pocit, že se ve druhé polovině děj už trochu táhne. ()

mysiak

Príjemná tragikomédia, ktorá popisuje road trip vojakov, ktorí majú voľno po návrate z vojny...a ich road trip je dosť zaujímavý, a to hlavne vďaka hercov, ako už je zvykom Rachel McAdams je milá, vtipná a je dobrým spestrením, Tim Robbins je najlepším z tejto trojice hlavných hrdinov a Michael Peňa, no proste ako to povedať, stačí že je iný...symbolický koniec dodáva elegantnú bodku za týmto príjemným filmom ()

javak810i

Když si odmyslíte hodně vynucené reklamy na McDonald's, Hummer či Schnapss a trapně očividnou propagaci armády, což mě v první půlce filmu fakt štvalo, tak vám zůstane celkem pohodový road movie. Vtipný, trochu romantický a s takovým "feel good" nádechem. 4* ()

Lum3n

Pohodová road movie se skvělou hereckou trojkou, které bohužel ve chvíli rozdělení cest postav dojde dech a poslední půlhodinka je tu už trochu navíc. Škoda, i tak 70% zaokrouhlených dolů. ()

Alementina

Po dlouhy dobe jsem videla film s dabingem a neco tak hroznyho jsem uz dlouho neslysela... vlastne az ted mi dochazi, o kolik jsem prichazela, kdyz jsem pred davnymi lety koukala na filmy jen s dabingem.... obavam se, ze se to promitlo na celem filmovem zazitku, ktery je proste jen vlazny... ()

Ferry

Velice krásný film, který je na jednu stranu hodně bizarní, ale na druhou stranu plný pravd ze všedního života. ()

vorheese

Pro tenhle typ filmů mám slabost: osud (nebo scénář - jak chcete) svede dohromady zajímavé postavy a pošle je na dlouhý road trip. A Šťastlivci k tomu přidávají i další ingredience. Skvělé postavy (hlavní i vedlejší), hlubokou a nekřičící ústřední myšlenku (která je dobře schovaná i v názvu), nádhernou cestu, zásah přírodní síly, skvělé zakončení a k sežrání roztomilou Rachel McAdams. Nemám absolutně co vytknout. ()

ABLABLABLA

Jedna z nejlepších road movie, které jsem doposud měla možnost vidět. Příjemné herecké obsazení, klidná hudba podporující atmosféru, zajímavé příběhy postav. Nikdo na vás netlačí ani neapeluje na vaše city, protože ten film je soběstačný a dojme vás, svou jednoduchostí, přímostí a obyčejnými lidskými osudy. No a ani ten konec jsem nepředvídala, takže další plus, aneb dalo by se říct, žádný happyend a tak to prostě v životě chodí. Krása. ()

italka63

Velmi příjemný film o tom, že život vojáků na propustce ze zahraniční mise nemusí být jen o jejich představách a na každého z nich cestou po Americe čeká závažný životní zlom.Zasloužené čtyři hvězdy. ()

PogoJoe

Takový filmy mám rád. Milý, pohodový, lehce úsměvný snímek, road movie se skvělými herci ztvárňujícími osobité charaktery. Není to nadupaná originální jízda, ale příjemně plynoucí oddechovka. A jak už jsem řekl - takový filmy mám rád. (A Rachel McAdams řadím mezi své top herečky). ()

katuska138

Štěstí. Neštěstí. Štěstí v neštěstí. Neštěstí ve štěstí. Ta myšlenka jestli to, co děláme a to, co se nám děje, je vlastně štěstí nebo není. Že to, co můžeme považovat za největší smůlu nám vlastně možná zachránilo život. Jen probůh, proč to muselo být postavené zrovna na amerických vojácích, to věčné "děkuji.... ne, to my děkujeme za to, co jste pro naši vlast vykonali" z toho se mi chtělo chvílema dost zvracet. Ale nemůžu tomu odepřít ten potenciál. ()

Foma

Pomalý rozjezd, velice hezká Rachel, chvilkama dost vtipný, pěkná cesta po Americe, ovšem nakonec to na mě působilo trochu jako náborový film do armády. Spoiler!!!!! : Ti, co tam byli, jsou tak vyřízení, že jim nezbývá než se zase vrátit. Takže možná je ti i protináborový film, nevím... ()

Petroff

Jak se snažím ke všemu nově viděnýmu napsat alespoň pár slov, tak tady nějak nevím. Ohromně pohodovej film... ()

fmash

Příjemná road-movie o trojici jinak zcela nezajímavých týpků, jejichž plánovaný příjezd do domoviny má úplně jiné rozuzlení, než očekávali. Všichni, jakkoli jsou rozdílní, postupně naleznou přátelství, trochu dozrají, docela nás pobaví a pak zase zmizí beze stopy. Je milé, že ačkoli film zmiňuje problematiku blízkovýchodní války a postoje běžných Američanů k ní, včetně veteránů, činí tak nenápadně a apoliticky, bez citelného nátlaku na diváka. Hezká trojka. ()