V Atlantic City se schyluje k boxerskému utkání v těžké váze. Místní detektiv Rick Santoro (Nicolas Cage) nemůže mezi rozvášněnými fanoušky chybět. Rád sází a rád použije svou policejní placku, aby profláknutého bookmakera suše obral o pár stovek dolarů. Detektiv Santoro totiž není žádný svatoušek. To jeho přítel z dětství Kevin Dunne (Gary Sinise) je vzorem všech ctností. Dotáhl to až na pravou ruku ministra obrany, který se cestou z raketové střelnice zastavil na boxerském utkání roku. Gong. První kolo. Čtrnáct tisíc fanoušků šílí v dunivém rytmu levých háků černých šampiónů. Mezi nimi se skrývá jeden ledově klidný atentátník s prstem na spoušti. Ministr obrany je zavražděn několika výstřely. Dívka, která se k němu na poslední chvíli připletla, mizí s prostřeleným ramenem v davu, zachváceném hysterií. Detektiv Rick Santoro instinktivně tasí revolver, ale marně hledá cíl. Sportovní aréna je neprodyšně uzavřena. Všichni jsou podezřelí. Santoro a Dunne se okamžitě pouštějí do vyšetřování plného dramatických zvratů a nečekaných překvapení. (oficiální text distributora)

villon17

Přiznávám, konec sem už ňák neviděla, ale nemaj to dávat tak pozdě:) Jinak nic novýho se nekonalo, konec (co sem slyšela z vyprávění) taky nic nečekanýho, takže starej dobrej průměr. ()

corpsy

Formálne strhujúci thriller. Takmer každý tu spomína úvodnú bezstrihovú scénu. A je aj prečo. Geniálna De Palmova réžia sa tu pohrala s postavami a kulisami do najmenšieho detailu. Skvelé herecké výkony a napínavé scény dávajú tento film na tie vyššie žánrové priečky. ()

ConanVJ

Celkem průměrnej krimi thriller u kterýho jsem se sice nenudil, ale zas to není nic, co by nebylo viděno v lepším podání. Za mě 55% :) ()

Marsik

PRIMA HD - Úvodní bez-střihová pasáž netrvá 20 minut, jak tu někdo psal, ale 11 minut a 30 vteřin přesně. Nicméně je fakt, že takto dlouhý záběr bez střihu se jen tak nevidí. Čili úvod navnadil, pak samotné vyšetřování vtáhlo, ale poslední třetina už nudí. Samotný závěr hodně americký. Škoda toho konce, jinak bych o 4 hvězdičkách dlouho nepřemýšlel, protože zejména kamera dominovala. Nicméně je to pouze za tři. 69% ()

mis-ko

Tak by ma zaujímalo, kedy de Palma natočí celý film na jeden záber. Keby ešte zapracoval na úvodnej scéne, mohol byť Snake Eyes práve takým filmom. A možno by pôsobil kompaktnejšie ako je výsledok. Aj tak sa ale jedná o efektný thriller v príťažlivej podobe. ()

fannah

Od tohoto tvůrce jsem čekal perfektní film. Navíc s Gary Sinisem a Nicolasem Cagem je to dost pravděpodobné. Bohužel jsem se nedočkal. Scénář je dost špatný a to, že film se celý odehrává v prostředí Ringu, to mě přímo deptá. Opravdu mě pan De Palma zklamal. ()

agentmiky

De Palma je úžasný režisér, který natočil již pár kultovních filmů, ale Hadí oči bych do této kolonky nezařazoval. Nicolas Cage byl správnou volbou pro hlavní roli, v této době patřil co se týče Hollywoodu na výsluní, tudíž zde zazářil. Je zajímavé, že začátek je bez jediného střihu a já jsem si toho ani nějak nevšiml. Příběh zasazený do arény během boxu je dost neobvyklý, ale taktéž i neokoukaný, což je velké pozitivum. Nejvíce bych asi vyzdvihl kameru, která se často vyklonila z zažitého normálu, ale zase filmu dodala špetku originality navíc (např. pohled na pokoje z ptačí perspektivy jsem doposud nikde neviděl). Gary Sinise byl jasným záporákem již od začátku, tady mu přetvářka na nějakého kladného hrdinu nevycházela, což mě mrzí. Příběh byl dost prostoduchý, dobro se opět utkalo se zlem a porazilo ho. Nějakou silnější zápletku s pořádnými zvraty zde nehledejte. Scénář byl narozdíl od režie ničím nevyčnívající, což mi v konečném součtu říká, že Hadí oči mi stačilo vidět pouze jednou. I tak je to ale dobrý film na odreagování. Za mě dávám 66 % ()

SaNcHeZ_cz

Řemeslně perfektní, po obsahové stránce už tak moc ne. Hudebně, příběhově i herecky je to stoprocentní rutina, kterou zvedá naprosto neomylný režijní projev Briana De Palmy. ()

mysiak

Dobrý thriller, so skvelým obsadením a režisérom, ktorý vie ako natočiť správny thriller, a nechať nás čakať do konca ako to s hlavným hrdinom dopadne...v týchto časoch bol ešte Nicolas Cage cool...teraz už nie je ()

Laxik

Celej film se mi fakt líbil, parádní kamera, režie, Cage, Sinise, scénář (originalitu vem čert, zábavnej ale byl), ale co ten konec? Z toho vážně moc moudrej nejsem a zkazilo mi to celej ten parádní požitek. ()

O.Peta

Od začátku velká jízda a Palma rozjíždí výborný kolotoč plný napětí a perfektních záběrů. Od půlky to začne všechno šílenou rychlostí upadat, Palmův rukopis se vytrácí a stává se z toho průměrná záležitost, velká škoda, protože první půlka je fakt dokonalá. Schválně jsem si i kontroloval, jestli vše sedí při různých náhledech a žádnou chybku jsem nezpozoroval. Ze silné čtyřky se stala silná trojka. 70% ()

blackrain

Více než slušný thriller s Nicolasem Cagem v hlavní roli. Vlastně jsem si film půjčila hlavně kvůli němu. Brian De Palma mě překvapil svými dlouhými záběry bez jediného střihu. Zřejmě si s kamerou rád hraje. ()

harfuska

Cage vo svojej obvyklej póze – nadupaný na plné obrátky s výrazom šialenca, ktorý lúbi prachy a babenky.. A možno posobí ako hajzlík, ale je to chlap na pravom mieste! Samozrejme nesmie chýbať krik a bitka. Takto to mám rada… Naviac skvelá kamera a hudba, škoda len toho predvídateľného záveru. ()

slunicko2

Dá se to. 1)  Variaci na Smrtonosnou past by slušelo více nadhledu a vtipu, vtipu v čapkovském smyslu jako úhlu pohledu, nemusely by to být zrovna explicitní hlášky._____ 2)  Kdyby šlo o jídlo, napíši, že jsem opulentně vyhlížející menu bez problémů snědl, docela se zasytil, vcelku mi i chutnalo. Ovšem pocit z dobrého pošušňáníčka se nedostavil._____ 3)  Trochu mi vadí, že jsem zloducha odhalil dříve, než jsem podle tvůrců měl. ()

MATADOR

Malý, velký, De Palmův film, který se odehrává při vyšetřování vraždy na jednom stadiónu. Dobře napsané postavy, scénář hrající si s divákem, rozuzlení. Tohle je majstštryk, škoda, že nedokáže pořádně vtáhnout! ()

Mr.Pumpkin

Film jsem viděl spíše náhodou, nic jsem nečekal a byl jsem velmi mile překvapen. Dobrá atmosféra, povedená zápletka a dostatek napětí. Tempo je také velice slušné, i když ke konci už film není tak svižný. 85% ()

Skip

Ten závěr docela bolel, ale stejně mi nedokázal zkazit celkový dojem z tohoto skvělého filmu, se kterým si De Palma fakt dost vyhrál. ()