Honza a Jirka jsou dva velkoměstem zkažení podvodníčci, kterým se příliš nedaří. Na pokusu o prodej cizího bytu sice vydělají třicet tisíc, ty však vzápětí ztratí, když se musí dát na útěk před dvojicí policistů. Začíná jim hořet půda pod nohama, protože muži zákona znají jejich totožnost a zatčení je otázkou času. Honza ještě získá podvodem letenky, a pak se oba vydají na jižní Moravu, aby se ukryli u dědy Honzy, který má rozlehlé vinice. Honza mu daruje letenku do Argentiny a slíbí, že pohlídá vinici před špačky, nehodami i zloději. Krátce nato se seznámí s místním vinařem Michalicou, otcem sympatické Kláry. Navštíví je soused Kozderka, který nabídne milion za dědův vinohrad. Klukům se nápad líbí, ale rozhodnou se nejprve zkusit štěstí u Michalici. Honza se znovu setká s Klárou, která se mu líbí čím dál víc. Má to však háček, protože dívka chodí s majitelem penzionu Kájou. Navíc se objeví pražští policisté... (TV Nova)

Ragazzo

Na bobuli mě vždy dostanou nádherné záběry mého rodného kraje. Přesto, že má film pár chyb, musím dát plný počet. Voříšková je opravdu okouzlující. ()

lamborghiny

Velka ocekavani se nesplnila, lec hodnotim pomerne kladne. Puvodne jsem chtel dat 4 hvezdy hlavne kvuli me zalibe ve vine, ale kvuli nevyrazne hudbe davam *** Tereza Voriskova je kocka, osobnosti film drzi, ale cekal jsem vice. ()

Otarie

Kromě několika krásných záběrů z polí a sklípků (pro chlapy jistě i Tereza Voříšková) jsou Bobule trapná a křečovitá rádobykomedie. Moraváci z Prahy, to fakt néé (nic proti nikomu). Nechápu oblíbenost tohoto filmu, 2* s odřenýma ušima. ()

Lucinka591

Darmo, češi mali vždy dobré filmy a Bobule to len potvrdzujú, super film ! ...."jedno je pro tebe abys byla povolnejší a dve pro mne na guráž ;) " ()

sun.eagle

Já fakt nevím co český divák chce. Bobule je vtipná, pohodová, klid v duši navozující komedie. Proč na všem hledat negativa? Jasně jsou i tady ale všechna naprosto přebila nálada filmu která mi zpříjemnila den, pobavila mě a dovedla k zamyšlení proč jsem ještě nenavštívil jižní moravu. ()

PORTER44

Příjemná komedie s dobrým hereckým obsazením.Velmi vtipné scény ,hlavně zastávka na policejní kontrolu a následný výbuch burčáku. ()

marcelita

Co pořád chcete??? Každý si tady hraje na strašné odborníky a když film není zapeklitě komplikovaný,... je trapný??? Bobule řadím a to právem mezi naše výborné komedie,oddychovky,které si vždycky ráda pustím. Ano děj je jednoduchý,ale není vtom ta krása.............kdy nemusíte nějak extra přemýšlet,ale jen se dívat a smát. ()

Calabria

Herecké obsazení mi absolutně sedí, režisér odvedl dobrou práci a kamera se k filmu hodila, není to asi film na kterej bych musel jít do kina a nebo si pustit jako biják na večer, ale večer k vínu se hodí perfektně :-) Určitě je to film, které bych zařadil mezi ty lepší v českém žebříčku ()

bctpeyhon

Když na tu Terezku se tak hezky kouká. Jako film je to v podstatě hezký. Krásná příroda, ženy, víno. Prostě neurazí. Ani ten Postránecký mi tam moc nevadil. Příjemných 3 a 1/2 * ()

Profík

Solidní řemeslo ze všech stran. Nijak výrazně mě to neurazilo, líbila se mi pražská i moravská část, herci byli sympatičtí a slušně si odehráli svoje party, vizuál byl pěkný. Nahoru zaokrouhliji za krásnou Voříškovou (a taky Benešovou). 70%. ()

Harakiros

Spokojenost! Nádherná jižní Morava, víno a velice pohledná Tereza Voříšková. Do toho skvělá muzika Richarda Krajča . Kvořa, když jsem viděl tenhle film, tak jsem dostal takovou chuť na lahvinku červeného tramínu ,až mě málem klepnul šlak myokardu. Musel jsem si okamžitě nalít. Tudíž nedoporučuji dočasně abstinujícím alkoholikům, jinak všem. ()

kubyczech

Dal bych i více hvězd, kdyby se tam neobjevil vylízanej potentáckej krypl Matonoha ! .. Jinak je to celkem moc hezký snímek, z moc hezkého prostředí z moc hezkým pohledem na Terezku Voříškovou, která dokáže během sledování zamávat s nejedním penisem vášnivého filmového pozorovatele ... ()

andydufrsn

Léto, léto na Pálavě. Tak o tomhle je ten film. Jinak není vůbec o ničem. Ale to léto a letní pohoda je tam vykreslená náádherně. A léto má přeci každý rád! ()

Lykos

Jsem trošku na rozpacích. Ke konci je film celkem příjemný, ale větší půlka mi přišla taková nemastná neslaná. Zařadila bych ho do kategorie filmů na nedělní odpoledne. Nenadchne, neurazí. Je to celkem příjemná podívaná, ale rozhodně bych zde zobrazené postavy nepopsala jako realistické. Prostě je to film a lidi v něm jsou herci, ne vinaři, Pražáci, Moraváci, prostě herci. Je to spíš chvílemi úsměvné, než nějak výrazně zábavné nebo dokonce vtipné, takže označení komedie je možná zavádějící. Na čtyři hvězdy je to málo, tři a půl kdyby to šlo. ()

andy60

Viděl jsem to v opačném sledu - nejdřív dvojku, která mě celkem dost otrávila, a nyní jedničku, do které se mně díky tomu, už ani moc nechtělo. Nakonec jsem ji shlídnul a nelituji. Ve všech směrech lepší než její následovník. Výsledkem je, že ač z Moravy nepocházím, nějakou tu cestu do sklípku musím do budoucna naplánovat. ()

Zemřel herec Jan Skopeček

Zemřel herec Jan Skopeček