anusha

co postava to nejaky oblueny moj panacik z nejakeho serialu nevjem ci vela serialov pozeram alebo to v tomto filme sa taketo serialove obsadenie stretlo_ film sa mi pacil ale nje nejako vynimocke tie takmer dva hodinky som sa bavila ale druhykrat to pozerat nebudem .... update: nooo som to videla si 10 krat odvtedy hehehehh a paaci sa mi stale viac a viac ()

Mihail123

Jednoznačne najlepší film z Apatowovej dielne. Krásne herečky (Kristen Bell, Mila Kunis), haluzné hlášky a jednoznačne najlepšia postava Aldous (Russell Brand), ktorý dodal filmu potrebnú šťavu. Prvotina Nicholasa Stollera sa podarila na výbornú. ()

Brandon

Tak co tu máme? Bloňďatou, dosebezahleděnou kóču, co si myslí, že je středobodem vesmíru, do ní zamilovanýho assholea, jeden bolestivej rozchod a léčivou terapii na Havaji. Dál pěveckej sexidol a sympatickou, usměvavou recepční. Když se to promíchá, vznikne docela milé, vtipné, odpočinkové a hlavně pozitivní vztahové, hořkosladké daiquiri. P.S. Nothing compares v havajském podání potěšilo. Nej hláška: "Odmítl kuřbu od svý bejvalky, právě když mu ho kouřila. Víš, jaký to pro chlapa je? Říká se tomu modrý koule, Rachel. Ten chlap je jako Gándhí, ale lepší." :-) ()

VasaX

Fíha, skoro dvouhodinová romantická komedie! Abych se přiznal, já mám moc rád romantické komedie. Je to pro mě takový ten typ filmů, které neomrzí. Nevím čím to, asi lidskostí a realističností (v rámci hollywoodské reality). Většinou jsou sice na jedno podívání, na druhou stranu jich je hodně. Některé jsou horší, některé lepší, jiné zase výborné. Na určitý typ filmů musím prostě mít náladu, ale romantické komedie jsou takové univerzální. Většinou pobaví, člověka tak nějak vnitřně probudí a co se týče mě, málokdy se u nich nudím, většinou mají spád, i když scénáře trpí obehraností a klišovitostí. Forgetting Sarah Marshall je celkem typická romantická komedie, s velmi příjemným obsazením, dlouhou stopáží která je dlouhá tak akorát a celkově jde o jeden z povedenějších kousků. Čtyři hvězdičky jsou jasná volba. ()

Krustyburg odpad!

O film jsem ztratil zájem ve chvíli, kdy jsem zjistil, že celé je to o tom, jak Jason Segel souloží s děvčaty a poblíž je jeho bývalá, která se k němu na konci filmu buď vrátí nebo ne(nechci to ani vědět). ()

Timak

Segel je celkem zdatnej herce, ale porad ma jen jednu Tvář. Tu ze seriálu How I met your mother ... JE to prostě Marshall Eriksen který odjel na Havaj a dostal kopačky od jiné holky a ne od Lilly - dobrá komedie, jen to chce zapracovat na výrazu ... ()

zaseprd

Tak jsem si zase jednou otevřel srdíčko a svěřil se své bývalé lásce na jaký film právě koukám. Její koment je více než výstižný ...jen že bych si nikdy nesehnala komedii kopačky, protože od toho už a'priori očekávám sračku;) ale tak asi jsi nenáročný divák:-D Jo občas jsem nenáročný divák, stejně jako POMO, Kleopatra a další:-))) Dávám 3,5* ()

Tereza666

Pohodový snímek s vtipnými hláškami a příjemnými herci. Skvělý film na nudné nedělní odpoledne :-).. A taky hlavně - moje první rande s Milou ! ()

Brain-D

Výborná romantická komedie, která není až tak vtipná. Řekl bych spíš, že smutná a pro lidi co se právě rozešly je to jednoznačná volba. Je to opravdu pecka, která zahřeje na srdci. ()

Millanium

Příjemná komedie s lehce blbým začátkem a ohraným koncem. Nicméně střed stojí za to ;-) U Jasona Segela je každý spíše zvyklý na jeho Marshalla z HIMYM, nicméně i v romantických filmech boduje. 70% ()

darek kartac

Výborný film. Dávám 4* bez váhání. Herci hrají výborně a flm si užívají, mimochodem ve filmu hraje Jonah Hill. O srandu a romantiku není nouze. Když Petera uvidí expřítelkyně a on řekne vím že jsem jí skazil den. Tak jsem nečekal že přijde tak vtipná scénka. ()

hroubek

Další ze série komedii od Judda Appatowa, která se tváří jíž od pohledu jinak než Superbad či Zbouchnutá. V tomhle příběhu totiž figuruje dospělí chlap a ne puberťáci nebo dospělí chlapy s myšlenkami puberťáků. Jason Segal dokázal už HIMYM, že je dostatečně vtipný a charismatický, takže proč jsi nenapsat postavu na tělo. Celá zápletka s léčení zlomeného srdce na Hawaii je velmi příjemná, protože je na ostrově spoustu zajímavých figurek ať už je to Russell Brand jako Aldus Snow, manželský pár se sexuálními problémy, Paul Rudda jako učitele serfování přes otravného Jonaha Hilla. K tomu super Mila Kunis, která je nádherná a Kristen Bell jako holka co neví co chce. Příjemná komedie z Hawaie, která připomene 50x a stále poprvé. ()

zdenny

Klasická romantická komedie z Havaje. Tedy o tom, jak se dva rozešli, on letěl na dovolenou tam, kde ona ze svým novým. Jak už to tak bývá, zamiloval se do jiné. A tak dál pořád dokola. Ale člověk se i zasměje. Takže nevím, proč bych měl jít pod tři. ()

Compadre

Taková pohodová komedie se sympatickým Jasonem Segelem...styl pana Apatowa se pozná a mě se líbí, takže v daný koleji může směle pokrašovat..Havaj je pěkný místo :) ()

harryy

Vedľajšie úlohy síce nie sú také originálne ako v hlavných projektoch Juda Apatowa, no stále dokážu presvedčiť a sú zapamäteľné i vtipné. Množstvo komiky stavilo na dialógy dočkáte sa výborných momentov, no na tie najlepšie si musíte počkať až do konca kde sa objavia aj skvelé pasáže plné rôznych multikulturálnych či životných narážok. Akoby Segel celú prvú polovicu iba budoval pôdu na citeľne lepší kúsok s druhou polovicou, ktorá obsahuje všetky atribúty veľmi dobrej komédie (situačná, dialógová komika i tú patričnú znôšku vulgarizmov). V druhej polovici niet filmu takmer čo vytknúť.O to ťažšie sa však pristupuje k prvej, kde popri dobrom začiatku a prirodzenom hrdinovi musíte trošku bojovať s mierne predĺženou stopážou (desať minút dole by bodlo – a ja filmy strihám nerád) a menšou hustotou vtipov. 70% ()

lykan9

Komedie založená na trapných scénách a trapných vtipech. Určitě bych našel několik dobrých scén, ale tenhle druh humoru není šálek mé kávy. ()

Ichabod

Další nenuceně pohodová komedie z pod rukou Judda Apatowa a jeho herecké party, která opravdu jde s "kůží na trh" s maximálním možným nasazením a s dobře připraveným scénářem. Jasona Segela mám opravdu rád za jeho roli Marshalla z How I met your mother a Kirsten Bell, coby moje nejoblíbenější herečka, mne dokázaly opravdu pobavit a z traileru velice komicky působící Russell Brand je ve filmu ještě mnohem ujetější a jak bylo v Knocked up i Superbad standartem, i ostatní herci si utrhnou pár minut vaší pozornosti a zaslouženě! Myslím, že pokud by se podařily ještě dvě-tři komedie takovéhoto ražení, tak v kině se mnou Apatův produkční tým může počítat. Nasmál jsem se víc jak u Knocked up i Superbad dohromady. A jsem docela vděčný, že jsem zase mohl vidět Kristen Bell v solidní roli, scéna s telefonem mi totiž připoměla její film Pulse :-) ()

svobik

Společně se Superbad rozhodně nejlepší Apatow. Expozice je sice poněkud delší (a při druhém shlédnutí už můžou jistá místa působit nepatřičně), vtipů také ubylo, ovšem s VELIKÝM citem napsaná (a skvěle zahraná) látka vše vynahrazuje a staví tak Kopačky do pozice jedné z nejlepších romantických komedií za poslední měsíce. Více zde ()

Další černá vlajka na obzoru

Další černá vlajka na obzoru