Trapper33

Bacha na Bucka! Rozhodně lepší díl než slabší dvojka s úžasnou animací. Doba ledová je pro mě nejlepší animovaná série filmů. (Hned za ní skvělé Toy Story) ()

Heraldika

Něco mi tu trochu vadilo, co jen to mohlo....áá, moc málo veverek a naopak hodně žvanění o rodinných hodnotách, na což jsem v amerických filmech více než alergická. Ale jistě, že miminka jsou roztomilá - obzvášť ta zubatá dinosauří, naopak plyšový mamutík se mnou nehnul - ovšem ty kecy kolem, ach jo. Mám radši sarkastické a nenásilné načrtnutí vztahů, ve kterém si každý najde to svoje, než tohle lití pravd kýblem přímo do chobotu, pardon. Dva, tři opravdu dobré fórky to nezachrání. ()

Maynard.

Panečku, tak tohle mě opravdu chytlo. To 3D kino je fakt mazec, sice mi přišlo, že to ještě v rychlých akčních scénách není ještě úplně ono, ale to se časem vychytá. Těším se, až příjde doba, kdy se divák bude opravdu cítit jako kdyby byl přímo ve filmu... Největší zásek jsem měl v kině, když se "chlapi" sjeli v jeskyni zeleným plynem :o) :o) :o), něco mi to hrozně moc připomínalo, ale už nevím co, páč jsem to zapomněl :o) :o). Doporučuju tenhle animák!!! ()

Soweek

Ice Age by se měl už nechat být. Přece jenom potřetí už naše veverka ztratila kouzlo a příběhy mamutů a tygra již nejsou zdaleka tak vtipné jak byly. Párkrát jsem se zasmál, ale většinou mi to přišlo pouze jako trapné snažení o udržení laťky, nemluvě o tom, že postava Simona Pegga je okopírovaný Johny Depp z Karibiku, což na kouzlu Ice Age rozhodně nepřidává, spíše poukazuje na neschopnost autorů přijít s něčím novým. ()

Lukoboss

Už to prostě není ono, i když se tam objevily vtípky, kterým se člověk prostě srdečně zasmál. Ten hlavní rozdíl proti předchozím dílům je, že tohle bylo ve 3D, takže byl dojem mnohem silnější. Když sedíte a rajčata vám lítají až do obličeje, je to zážitek! :) ()

toffy

Zo zaciatku som tomu nemohol prist nejak na chut,ale po pol hodke sa to pekne rozbehlo. Ti mali dinosaury nemali chybu! ()

sheilla

Asi by me hodnoceni bylo vyssi, kdybych predtim nevidela Val-I. Najednou mi Doba ledova prisla desne ukecana a upistena. ()

BMAJTZ

Bohužel jako už klasicky s přibývajícími díly klesá kvalita. Jak Shrek tak Ice Age upadá, osobně nechápu tu tendenci držet se příběhu a vytvářet další a další díly. Chápu, že je to mnohem jednodušší než tvořit charaktery od píky, ale podívejme se na letošní hitovku UP, tam se originalita rozhodně vyplatila. Tohle je bohužel opět nastavovovaná kaše s roztomilými ale okoukanými hlavními hrdiny. ()

fruitbueno

A mi se to líbilo. Nečekala jsem moc, dostala tak akorát, nemám důvod si stěžovat na infantilnost, nijakou zápletku, ohrané vtipy atd. Jenom snad že český dabing je zvratkoidní... veverky ruleeeeez, Buckovy schizofrenní stavy taktéž. Pohoda jazz :-) ()

LadyVader

Super, pro mě nejlepší ze všech dílů. To, jak se Sid staral o ty vejca a následně malý dinosauříky bylo parádní! Plus další bod k dobru za novou, značně šílenou postavu lasičáka Bucka. "Kdy přesně ti hráblo?" "Asi před třema měsícema, jednou ráno jsem se probudil ženatej s ananasem. S fakt ošklivým ananasem" :-)) ()

Cejny

Přijemní animáci, které jsem měl vždycky rád. Na první díl to nemá, ale druhý v lecčems překonává. Výborná podíváná se stále stejnou bandou animáků, která mě vždycky dokáže rozesmát. Takže osobně uděluji 75 %. ()

Sdoom

Nápad s dinosaury je vynikající a malá tyranosauřátka jsou k sežrání. I přes to, že příběh zde oproti dvojce není o moc lepší, tak zábavných situací je zde o dost více, i díky nové postavě Bucka. Lepší 3 hvězdičky. ()

kenkaku

Já nevim jestli to byla momentální indispozice, ale tentokrát mi "rozšíření hrdinů" nesedlo. Mám na mysli toho jednookého Sandokana... Crash a Eddie se sice snaží, ale díky "Sandokanovi" mají méně prostotu, další "hláško-nosič" Sid taky neperlí jak uměl a kdo v tuto chvíli paradoxně zachraňuje situaci je sázka na jistotu: Scrat (alias Kryserka). Jeho lapálie s něžným pohlavím jsou bez konkurenčně to nejvtipnější celého filmu. ()

gutshoter

Docela škoda, že tohle nebyla rovnou dvojka s malinkými úpravami. Bavil jsem se skvěle, až mě to i udivovalo. Uplně v pohodě je to svým vtipem srovnatelný s jedničkou. ()

Ondra16

Ve 3D to vypadá vážně dobře, zvláště úvodní Sidova jízda. Ale nejvíc z celýho filmu mě dostal Rudla :D Tak bych se chtěl jmenovat! Soundtrack je také výborný i když z většiny instrumentální. ()

Finále Plzeň 2016

Finále Plzeň 2016