Novinář Ludo je za zničení střechy luxusního hotelu odsouzen k veřejně prospěšným pracím v mateřské školce, kde se po letech opět setkává s Annou, kterou jako malou šikanoval. Ta je rozhodnuta mu vše vrátit i s úroky... (TV Prima)

-soch-

Troška inakšie ako klasické nemecké romantické komédie s pekným obsadením. V slovenskom znení: EMAN HASON, ANDREA KARNASOVÁ, JÁN GALLOVIČ, JOZEF ŠVOŇAVSKÝ a iní. - Skoro by som zabudol. Na konci filmu nájdete výborný fórik. ()

darkreider

Čakal som príjemnú romantickú komédiu a dostal som tento paskvil. Dobré vtipy spočítam na jednej ruke a o logickom uvažovaní postáv si môžem nechať zdať. Jednosmerné zameranie "hurá kozy" ma teda moc nebralo a romantika nemá moc vysokú úroveň. Schweiger to tentokrát prestrelil a ešte jasnú 85 minútovku natiahol na dve hodiny. To ma fakt nebaví. ()

chrispe

Musím říct, že dokud se hlavní představitelka chovala jak zamindrákovaná kachna, tak mě to moc nebavilo, ale potom jo. Je to takové průměrné, přiměřeně sladké a jedno podívání asi stačí. Nora Tschirner je fakt kočka, když chce. A ta malá holčička, co hrála Čejen blů - fakt nevím, jak se to píše - byla rozkošná. Tři a půl *. ()

anitae

Tak jsem dětem chtěla pustit Králíčka Bezušáčka a trošku jsem si spletla název:) Tohle je naprosto jednoduchá německá romantická komedie s nesympatickým hlavním hrdinou novinářem a zrůdně oblékanou Popelkou - učitelkou ve školce. Co mě fakt pobavilo byl konec s taxikářem, za ten 3* ()

Patrik200s

Ak beriem v úvahu že sa v podstate jedná o nemecký film je veľmi dobrý na svoju dobu.  Ak ho zhodnotím celkovo z priemeru príliš nevytŕča . Klasika ona a on. ()

haWranka

Moc se mi líbila kamera, všechny ty barvy. A postavy byly sympatický. Til Schweiger zahrál moc dobře, lepší byl ale v Naboso. ()

Colour

Vo všeobecnosti nemám rada nemecké "romantické komédie". Prečo? Lebo vo všetkých sa snažia všetky vtipy stavať na sexe a dvojzmyselných narážkach. Bije to do očí, je to zbytočné a od vtipu to má ďaleko. To platí i v tomto filme. Keď to bežalo v telke a pozerala som si v novinách obsah povedala som si, že to môže byť dobré. Nebolo. Má to pár vtipných scén, no tých je tam poskromne. Hlavní hrdinovia sa môžu snažiť ako chcú, no neprehlušia stupiditu a zbytočnosť podaktorých scén. ()

007.

Příběh není ničím novým, přesto dobře zrežírované, zahrané, vtipné a jako bonus pěkná hudba. 73% ()

Dantte..

Příjemná a vcelku netradiční romantická komedie, zabívající se sexem a důvodem k němu se špetkou klasického romantického humoru a tradičním závěrečným ztrapňovacím divadílkem. Poměrně silný Schweiger jak na režiserském postě, tak i jako hlavní představitel. 75 % ()

KdG

Na němce celkem dobrá komedie, s pár vtipnými momenty. Na druhou stranu je tu i dost klišé často vídané ve filmech amerických. ()

DadysGirl

Zvládlajsemněmeckej film! Jo jo jo! A to k nim mám neuvěřitelnej odpor... A dokonce semi líbil! Jo jo jo! A to tak, že dost... Příjemné, svěží, vtipné, romantické... Povedné! ()

Sundance.cz

Od německé produkce jsem nečekal hodně, ale ani málo. A ouha jaké to překvapení. Zajíček bez oušek je film, u kterého jsem se vážně nenudil. Míst k zasmání tam bylo dost. A takových romantických komedií je v poslední době málo. Asi ve 3/4 filmu se dal děj ukončit romantickou scénou a bylo by to na výtečnou, ale Til Schweigeren šel ještě dál. Uvidíme, co nám přinese Kuře s ušima. Za mě 85 %, bravo. ()

MarsVl

Vidíte co může vzniknout z hereckého talentu a zkušeností z amerických filmů. Parádní komedie s výborným Schweigerem, kterého považuju určitě za nejlepšího německého herce dneška. 4* ()

mikhail

Pre mňa veľké prekvapenie! Dlho som váhal, ale 5* nedám. Napriek tomu sa jedná o najlepšiu nemeckú romantickú komédiu, ktorú som kedy videl. ()

DJ Kritik

Typicky nemecký štýl humoru, ktorý sa mi zosobňuje s Til Schweigerom a musím povedať, že očarujúci. Svieže, svižné s oduševneným pojatím hádok, nezhôd a trapasov. A čaro tu dodáva aj prostredie materskej škôlky. Jeden z mála filmov, pri ktorých je slovenský dabing ďaleko pred českým. /je to bez akýchkoľvek postranných úmyslov, čisto len názor na voľbu dabingu / . . Vtiahnutie do deja: ***** Humor: ***** Akcia: *** Romantika: *** ()