Novinář Ludo je za zničení střechy luxusního hotelu odsouzen k veřejně prospěšným pracím v mateřské školce, kde se po letech opět setkává s Annou, kterou jako malou šikanoval. Ta je rozhodnuta mu vše vrátit i s úroky... (TV Prima)

Mire

Už dlho som nesiahol po niečom z nemeckej produkcie, takže voľba padla na tento film. Síce sa film nevyhol určitým trápnostiam (predstavenie toho škaredého medveďa + s pokazené dvere na záchode boli na facku), ale inak to bolo pekné, možno omletý príbeh, ale v tomto prípade mi to nevadilo; Til Schweiger je borec, Nora Tschirner bola veľmi sympatická a chémia medzi nimi zafungovala. Príjemná vec. ()

ac1976

Nikdy som si nemyslel, že niečomu čo je v kategórii romantika a čo splodili Nemčúri dám 3*! Nemecký Roden 😀 Schweiger je príšerný herec a všade pretláča svoje detičky, ale na tomto dielku som sa zasmial, na prekvapenie aj Fricom sa občas podarí zahodiť ten svoj kockastý zmysel pre humor, pomsta nepríjemnému taxikárovi bola super. P.S.: Nora je milý zjav. ()

TonyHawk94

Jedna z Til-ových prvotín rodinných komédií (resp. skôr dramédií), kde si opäť "prizval na pomoc" svoje dcéry :), ale o to nejde vôbec. Niektoré muchy ešte nevychytal tak dobre, ako by sa mi (imho) pozdávalo, ale už tuto nastavil celkom zaujímavú šablónovitosť, ktorú si ponechal aj do ďalších filmov, a ktorej sa drží (a ktorá v princípe nie je vôbec zle nastavená :) ). Film je jednoducho "v pohode", postavy dobre obsadené.. Hlavné postavy majú pomerne zaujímavú chémiu, ktorá sa približne v polke filmu preukáže naplno, a odvtedy naberá na sile romantická nôta, a po čase pribudne aj tá dramatická vložka (vrátane opäť skvelého hudobného príspevku na záver. Hodnotením je to o niečo lepšie na rozdiel od dvojky, ktorej hodnotenie som s odstupom času znížil až na 2*. Tuto som pôvodne zamýšľal 3,5*, ale s odstupom času znižujem nadol na 3* - keď sa nad tým zamyslím, po roku-dvoch si na tento film už ani nespomínam (a hoci má soundtrack úžasný, len toto nestačí). P.S. Aspoň tá záverečná (pomerne dosť fekálna) scéna filmu za to stála :D - je to určite jedno z TOP ukončení, ktoré som videl :o). ()

EnneX

Naprosto bezchybný snímek, kdy mě opravdu velmi mile překvapil Til Schweiger. Tohle je vtipný, milý, smutný a romantický v jednom. ()

Figuska

Nic extra duchaplného, ale docela dobře se na to kouká. Má to rychlý spád, občas trochu moc recese či křečovité nadsázky, německý (ne)humor, přesto příjemné pokoukání. To samé se o 2. díle rozhodně říci nedá. ()

sAreOn

Poměrně příjemná a svižná romantická komedie, která určitě nenudí, naopak nabídne spoustu úsměvných momentů, avšak to je tak asi vše. Nepřínáší nic moc nového a bohužel bude po pár dnech zapomenuta jako mnohé další. ()

Andul-lhak

Roztomila romanticka komedie, u ktery se clovek vazne i zasmeje. Vtipy nejsou trapne, klise se - na romantickou komedii - nevyskytuje tolik. Libilo se mi to vic nez vetsina americkych romantickych komedii, nevim proc, asi z toho proudi nejaky evropsky kouzlo. Jinak skvela prace Tila Schweigera, zvladnout hlavni roli (a skvele!), scenar, rezii a produkci, to ma muj obdiv. Skvele zahrala take krasna a okouzlujici Nora Tschirner. ()

LucMosss

No, kde začít? Til Schweiger je člověk na svém místě. Poutavé, lehoučké, originální a One Republic spolu se závěrečným vtípkem jen milým bonusem. ;-) ()

jessic

Německá romantická komedie, která ve srovnání se svými americkými sourozenci nepřínáší nic nového kromě neokoukaných herců. Zaujalo mě jen, že Til Schweiger se ujal režie, scénáři i hlavní role. ()

brasek

Celkový príbeh je absolútne pre mňa nestráviteľný, niektoré scény ako skryté žartovné video v nejakej televíznej show by možno aj ušlo. ()

PTuranyi

Priemerná romantická komédia založená na strete protikladov. Ludo je bulvárny novinár a macho striedajúci ženy ako na bežiacom páse. Ona je škaredé káčatko, ktorá má na Luda nepríjemné spomienky z detstva. Tu sa začína naoko nezmieriteľný súboj. Čo by nebolo také zlé, keby nebol poprepletaný najplytkejšími sexuálno-vzťahovými narážkami a klišé. Je jasné, že všetko skončí úplne opačne a čo sa hašterí, to sa rado má. Zasa klišé. Variácia na Policajta zo škôlky je vďaka deťom aspoň milá. Scéna v divadle je predvídateľná od prvej zmienky. Produkčne a herecky je to ako jednohubka dobré. ()

ostre_pero

dobré, dobré. nečakal som. ale príjemné prekvapenie. Nechcem robiť konkurenciu Houdinimu, ale nominujem to na Zlatého medveďa za hudbu a Zlatú palmu za scenár. ()

sibskyn

Ona je to taková kravinka, u které hned na začátku víte, jak dopadne. Je to plné klišé a stereotypů, ale je to taková oddychovka na kterou se pěkně dívá, takže se mi to docela i líbilo. Till je pro mě herec, z kterého charizma třpytí a Nora je milá a hloupoučká. Suma sumárum - Fajn romantická komedie. PS. Po pár dnech, musím přidat jednu hvězdičku, protože jsem film nemohl dostat z hlavy a rozebíral jsem si jednotlivé scény. ()

omega_SK

Ja náckov vôbec nemusím. To by museli prísť s poriadne veľkou dierou do sveta, aby si u mňa vylepšili reputáciu. Mierny nadpriemer. Podobných záležitostí z americkej produkcie je tona. ()