Zabijáci lesbických upírek

• Velká Británie Lesbian Vampire Killers (více)

Jimmyho pustila k vodě další holka. Přemluví proto kamaráda Fletche, aby s ním vyrazil na venkov zapomenout. Na radu vesničanů najdou nocleh v opuštěné chatě, kde shodou okolností pobývá i parta místních děvčat. Jimmymu a Fletcherovi ale přestane být do smíchu, když se z děvčat z ničeho nic vyklubou krvelačné lesbické upírky... Nemyslí na nic ... jen na krev. (oficiální text distributora)

Skip

Když má něco název Zabijáci lesbických upírek, mohl by to být buď totální shit nebo něco aspirujícího na kultovní film. Nekoná se ani jedno. Jde o zcela podprůměrnou komedii, která moc nebaví, což je jaksi problém. A přitom by tu potenciál byl...bohužel nevyužitý. ()

lioncel

Naprosto skvělý nářez odpovídající nezaměnitelnému stylu své domoviny .. tohle mohlo vzniknout opravdu snad jen v hrdém Albionu … a nutno podotknout - zas tak často se u filmu nahlas nesměji … krom moc pohledných lesbiček je přítomen pro vnímavého diváka i další bonus : suchý britský humor doplňuje a koření úžasná muzika, které vévodí britští rock´n´roll velikáni let dávno minulých, ale let to mého mládí : Showaddywaddy a jejich hit z roku 1976 : "Under the Moon of Love" … wow(!) … ... škoda těch negativních místních hodnocení, moc lidí to koukám nepochopilo .. měla (A JE!) to být především tak trochu odvázaná zábava ... rada pro ostatní (a pro ty místní nafoukaný negativisty) : nebrat tolik vážně .. film, ani sebe ... !!! ... ()

tufr

Dámy a pánové!! Tento film okamžitě po shlédnutí zařazuju mezi své nejoblíbenější Déčkový filmy!! Hlášek dosti, kund taky!!! Prosťě ukrutná sračka, kterej musim dát 3 hvězdy!! Já se bavil, i když to bylo hovniválový!! 50% ()

M.i.k.e

pěkně stylizovaná,lehce ujetá béčková blbinka.Pegg s Frostem by z toho sice vymáčkli víc,ovšem já se bavil i tak...60% ()

Wiikii

Ze začátku jsem to viděl jako beznadějnou kravinu, ale Anglický humor se nakonec projevil, takže nakonec někdy i vtipný. .... HODNOCENÍ: 45% (2*) ()

Nautila

Mě se teda dostalo přesně toho, co jsem podle názvu očekávala. To znamená hlavně spousta zatraceně sexy upírek, nějaké to hláškování (i když slabé) a pár opravdu vtipných scén. Pobavila jsem se, pokoukala jsem a až na pár okopírovaných nápadů (svěcené kondom-bombardéry viz. Od soumraku do úsvitu apod.) a bezkrevné, spíš jakési spermaoidní smrti upírek nemám co vytknout. Velkým plusem je postava kněze, celková vizuální a atmosférická stránka, a ještě...no prostě ty kočky... ()

cariada

Samozřejmě už název vypovídá o mnohém. A já od toho vlastně nic nečekal o to víc jsem byl příjemně překvapen, neboť jsem se smál od začátku do konce. Nepopírám, že tvůrci mohli jít do mnohem větších absurdit, ale to nevadí. Blbost, která pobaví. Jsou tam sice takové divné paradoxy jako třeba, holky jedou 2 míle do chaty , ale než tam dojedou je rázem tma a ještě je doženou kluci co vyrazili asi půl hodiny po nich pěšky. A nebo v chatě není záchod jen venku kadibudka , ale přitom je tam velmi pěkná koupelna. ()

Fallen_One

Britská odpověď na Grindhouse? Každopádně povedená. Kupa hlášek, pěknejch upířích kočičand a do toho dva mamlasové. Jasně, uvidíte plno omletých klišé, ale podaných tak, že vám to ani nebude vadit. Po The Cottage přicházejí britové s opravdu povedenou hororovou komedií. ()

necisty

Chcete odreagovačku?V tomhle případě ji máte mít, protože u tohoto filmu nelze hledat vyšší princip :). Děj nic moc, ale občas se zasmějete nějakým hláškám. Musím se přiznat, že jsem se i občas lekl a to je v případě ne moc vyspělých efektů určitě dobře. Je to hezký průměr, který nenaštve ani nepřesvědčí. Sice bych se nakláněl spíše ke 2 hvězdičkám, ale přítomnost hezkých slečen tenhle filmek udrží na 3. Oh Ja. ()

zette

Kdyz jsem videl, ze je v televizi film s takovym nazvem, nemohl jsem si ho nechat ujit:-). Strasna blbost, postava, kterou zahral James Corden se povedla a tahne cely film..., diky ni se tam par vtipnych momentu najde, pekne holky jsou tam taky, tak za dva body, at nezeru:-). ()

Juto

Tento film je béčkový a vyžíva sa v tom. Baví sa s tým že je hlúpy. Príbeh nemusí dávať zmysel, ale na tom nezáleží. Hlavne, keď sa bavite, ale u mňa to bolo len na polovicu. 5/10 ()

c.tucker

Z toho názvu se dalo vicucat daleko víc, alespoň víc obnažené baby, když už nic jiného. Vtip byl mizerný a příběh jednoduchý. Ale jako taková jednorázavka před spaní je to dobré a má to i vhodnu stopáž. ()

Ice123

Nemůžu říci, že by to byla úplná kokotina, i když bůh dildo by byl určitě zklamaný. Má to svojí hlavu i patu a některý hlášky jsou dobrý, ale není jich tam dostatek.... Prostě upírky plný spermatu či čeho nejsou úplnej propadák, jak by se na začátku mohlo zdát ;) 40% ()

bartias

Hororová komedie nacpaná suchým britským humorem a povedenými hláškami je zpočátku příjemně ujetá. Jak ale běží čas, skromný děj začíná nudit, slabší vtipy vadit. Přes geniální název téhle splatterové legrácce schází pořádný drajv na to, aby s naostřeným štafetovým kolíkem vítězně doběhla do velkého finále. ()

Mr.Ripley

Inu, proč ne. Trocha dobrého pitiva, nějaké to jídlo, skvělou partu a máte stoprocentně zaručeno, že se nebudete nudit ani minutu. Ač je pravda, dámy prominou, že tohle je spíše jízda určená pro pány. Chápu nízká hodnocení, nechápu sám sebe, že jsem šel tak vysoko a výborně se bavil. Že by díky té konstelaci potřeb, jakou jsem popsal na začátku? ()

Khumbac

Ještě větší blbost než třeba tohle a navíc jsem zjistil, že Frodo Pytlík je vlastně nesympatický herec. Připadalo mi jako by ani neuměl hrát. ()

Mrkvič

Komedie s mizerným humorem, horor bez napětí a akce bez akce. Na tomhle filmu se ale i tak najde pár věcí, co stojí za shlédnutí. Za prvé spousta nádherných herček a za druhé je to vizuální stránka, která je hlavně v úvodních titulcích kouzelná. Jako spousta dalších jsem měl i určitá očekávání a docela se na film těšil. Párkrát jsem se dokonce zasmál, ale jinak jde spíš o trapárnu, kde většinu času zmateně pobíhá pitomě hláškující tlouštík. ()