Na katolické střední škole se populární a velmi krásná dívka (Mischa Burton) spojí se školním reportérem, aby vyšetřili případ ukradených závěrečných testů. Ale když už mají své podezřelé, na povrch vyjde obrovké spiknutí. (Sydonai)

hrona

Milé překvapení, většině filmů, co má v názvu střední se vyhýbám velkým obloukem, ale jelikož zde si střihl i Brullis jednu z postav, jako jeho správný fanoušek jsem nahlédnout musel. Ačkoli zde má malou roličku, je film od začátku do konce svižnou podívanou s napětím, které si nezadá ani s většinou filmů s brutálními vraždami, zápletkami a nadupanými rozpočty. Skvělá krimi parodie, Reece Thompson rozhodně nenudí. ()

honajz

Hvězdička za Bruce, jinak je to paskvil. Na Brick to nemá ani náhodou. http://www.dvdextra.cz/dvd-kratke-recenze/atentat-na-stredni.html --- Školní detektivku můžete natočit rozverně jako Troška s Botou jménem Melichar, nebo noirově jako Rian Johnson udělal Brick (Zmizení). Nebo blbě. Už od začátku je nám jasné, že tady půjde o ha ha parodii na chandlerovky v teen podání. Na rozdíl od sofistikovaného Chandlera však tvůrci vsadili na jinou stranu. Během prvních dvou minut zazní slova jako sperma, penis a "ochutnat roštěnku", myšleno holku, takže onen směr je asi každému jasný. A to jsme ještě nebyli v chlapeckých sprchách. Aby to ale vypadalo sofistikovaně aspoň na povrch, přihodíme pár jmen jako Menděljev nebo Nietzsche, která už někdo někdy někde slyšel, jako že šlo o cool chytré borce, ale přesně zařadit je nedokáže. Příběh je o druhákovi na střední, který by rád psal pro školní noviny, ale má hendikep - moc to neumí a navíc si ho všichni pamatují, jak byl vloni přivázán ke sněhulákově penisu. Pak se ztratí závěrečné testy a kluk se rozhodne vypátrat, kdo to udělal. Jeho kreace asi mají být zábavné, minimálně jako Sellersovy v Růžovém panterovi. Aby byl flm větší hlína, hraje drsňáckého ředitele školy Bruce Willis, chudák malá. Disk načíná protipirát, reklama, tři plus jedna upoutávka, tři další se nacházejí v hlavním menu (plus dvě, co už jsme viděli), jinak nic navíc disk nenabízí. Tvůrci titulků bych chtěl vzkázat, že slovo "španělština" se nepíše s velkým písmenem na začátku (viz druhý obrázek níže). ()

mm13

Čím skôr si divák uvedomí, že sa pozerá na stredoškolskú variáciu krimi s náznakmi noir, tým viac si to vychutná. Mne to dokleplo až pri párty scéne, ale potom som sa už viezol jedna radosť. Túto jazdu si budem musieť zopakovať! A Reece Thompsona (talent na pohľadanie) s Mischou Barton (talent na pomilovanie) začnem veľmi pozorne sledovať. [70%] ()

Morholt

Na jedné straně klišé o školním otloukánkovi, jenž roste záběr od záběru a na druhé netradiční přístup k studentské tématice v rytmu klasických detektivek. Dohromday to působilo nevyváženě a předvídatelně, ale přesto to dokázalo bavit. Snad proto, že hlavní hrdina tentokráte nebyl vztek budící fracek či díky rozumně nadávkovaným vulgaritám, které filmy z americké střední tradičně provázejí. A na závěr bych zmínil skupinku školních vyvrhelů v čele s Tanyou Fischer, která mi ve své stupidnosti strašně sedla. 50% ()

Kamca_

Taková příjemná oddychovka na večer, u které se nemusí přemýšlet. Nezklame, ale ani ve vás nějak nic nezanechá. Dávám 60%. ()

BoPo

Stredoškoláci sa hrajú na dospelých. Film bol asi ziskový, má totiž Bruca Willisa a nahú hviezdičku menom Mischa Barton. ()

Terva

DIALOG : ELLIOT DUNCAN ( Marc John Jefferies ) - Tady je náš chlapeček. BOBY FUNKE ( Reece Daniel Thomson ) Elliote ? ELLIOT - Už ti rostou chlupy ? FUNKY - Pořád mámě bereš tampóny ? ELLIOT - Jen když mám hlad. Ve filmu je představen nový chlastací sport - PIVO - PONK - na stole od Pink - ponku stojí několik kelímků od piva a pokud se protihráč trefí míčkem do některého z kelímků, musí ho ten druhý vypít. Docela slušná kriminální komedie, která i bez akčních scén krásně spěje až do samého konce. Nic zázračného, nic nudného jen prostě teenagerovská detektivka ze střední. Bruce Willis ( Jared T. Kirkpatrick ) tu není ani jako lákadlo, ani jako " blbeček ", jen tady prostě hraje. Zahrát to někdo jiný skoro by to nebylo poznat. Lehký snímek na nedělní večer. Jako lákadlo tu spíš je Mischa Barton ( Franceska Fachini ) Ve filmu je spousta hudby a soundtrack je nadupaný jako střední škola. ()

JohnCZ

Teenagerská komedie smíchaná s detektivní zápletkou, která není úplně blbá. Řízek Bruce Willis, sympatickej Reece Thompson a miloučká Mischa Barton z tohohle filmu dělají více než příjemně koukatelnou záležitost, která má dokonce pár vyloženě absurdních a dost vtipných scén. ()

Marek1991

Neviem ako prišli na takýto scenár a dej, ale ako kriminálna komédia to ušlo. V hereckých rolách boli profesionáli a nakoniec aj tento film, ktorý by som na prvýkrát označil za Béčko celkom obstál. Hudba, atmosféra, čierny humor jednoducho obstáli. Je to dosť nepredvídateľné, akčné a zaujímavé. ()

Kryton

Mezi všemi výkaly co se považují za komedie ze střední škole je AOAHSP příjemná jednorázová záležitost. Žádné oplzlosti,nechutnosti a né zcela komediální jak se tváří. Bruce Willis je naprosto parádní jako ředitel. Škoda, že tento film zapadne narozdíl od xx dílů American Pie. ()

mysiak

Prekvapivo dobre skĺbená komédia s krimi...balanc čierneho humoru, krásnej Mischy Barton, skvelého Bruce Willisa...a dosť dobrého scenára... ()

Vyrida

Navím sakra kde přesně začít, ale bylo to celkem dobrý, tedy v míře. Některým hlaškám jsem se opravdu překvapivě rád ze srdce zasmál, ale stejně během sledování smrdí průměr ze všech stran. Nevím proč do toho to projektu šel i Bruce Willis, pač na tohle od něj nejsme zvyklí. Je to přece ten borec co chrání naši planetu a vyřídí všelijakou špínu naši populace, aby se nám žilo o něco lépe, ale aby si své problémy ventiloval na puberťácích? Ach jo... Naštěstí tu nehraje hlavní housle, takže není až tak na očích a proto největší šašek má jméno Reece Thompson. Scénář je tak strašně hloupý, že ho raději ani nebudu nakousávat. To raději bych nakousnul Mischu Barton a věnoval ji cenu nejlepšího herce filmu. Nic od toho zkrátka nečekejte, prostě se nanejvýš zasmějete u některých scének, ale kdybych mohl doporučit pro mě určitě lepší alternativu tak jednoznačně Cry Wolf, který má alespoň napinavější scénař. Bruci Bruci Bruci... ()

suicide

Už na začátku mě přepadal neodolatelný pocit nudy, ale zkoušel jse seho nevnímat.Ale ne že by se to panu režisérovi podařilo změnit. Spíše se mu z nějakého důvodu podařilo natočit něco neuvěřitelně nudného, což lze poznat z několika sekund filmu. Prostě nefunguje spojení krimi a teenegerovským love story. Jediné části, na které jsem se těšil byly partie ředitele střední školy v podání Bruce. ()

FilmFan24

Na jedné střední škole, kde vládne svérázný ředitel Bruce Willis, se ztratí výsledky testů. Pátrání zavede školního pisálka k šokujícímu odhalení. Během vyšetřování se vedou obscénní a silácké řeči o chlastu, drogách, sexu, penisech a vagínách...Černohumorně vtipná, místy rozvleklá,ale ve výsledku celkem originální netypická kriminálka. ()

runner85

Atraktívna Mischa Barton v neatraktívnom filme, v ktorom sa nám mladý Sherlock zaľúbi do najkrajšej dievčiny strednej školy. No ako by som to povedal ... Cherchez la femme ... :D ()