Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

pakobylka

Účelově přepjaté a infantilní, což svým způsobem funguje, nicméně k většímu úspěchu chybí krajní poloha, která by příběhu svérázné odbornice přes křížovky dodala tu správnou míru absurdity a potrhlosti. Mimo to mě až tak úplně nepotěšil závěr. Prozření hlavní hrdinky je sice chválihodné, leč nevidím žádnou velkou výhru v jejím zakotvení v pozoruhodném emotivním společenství, které je ochotné demonstrovat kdykoli, kdekoli ... a za kdeco (či pro kdečemu) - a plést se tak i do privátních záležitostí, do kterých mu absolutně nic není. Na druhou stranu musím vyzdvihnout satirické prvky, které vcelku vtipně a s nadhledem nastavují zrcadlo bulvarizaci médií ... 2,5* ()

Juto

Posedenie pri filme je testom odolnosti. Není to film, ktorý vás úplne nadchne. Vôbec to na mňa nefungovalo. 1/10 ()

Icefist

No byla to dost magořina. Párkrát jsem se pousmál, ale celkově nic moc. Postava hlavní hrdinky, slečny která se živí vymýšlením křížovek, má encyklopedické vědomosti se kterýmy se musí dělit ať chcete či ne, momentálně bydlí s rodiči a nosí červené kozačky, mi dost lezla na nervy, ale když mám dát osobní sympatie stranou a hodnotit, tak Bullock jí hraje solidně. Pokud máte chuť na oddychovku s megastřelenou hrdinkou, tak je to film přesně pro vás. V ostatních případech si pusťte radši něco jiného. 50 % Oblíbená část- Mary a její cesta do díry ()

Mamie

První polovinu filmu mě Mary i se svými červenými botami nesmírně štvala, což značí, že pokud to takhle bylo na diváky mířeno, tak Sandra svou roli zahrála perfektně. Film jako celek bych asi tak šoupla do kategorie "fajn na nudné nedělní odpoledne", když se vám opravdu nic nechce dělat, a nemáte náladu na složité filmy, přesně v tu chvíli byste si mohli pustit tenhle snímek, ale jako komedie na páteční či sobotní večer by to pro někoho mohla být celkem sebevražda. ()

bartias

Sandra Bullock a Bradley Cooper by mohli být skvělý pár do romantické komedie. Ve Slečně zamilované jenže něco chybí. Že by jiskření mezi oběma? Zatímco hrdinka je tak specifická a neobvyklá, až je otravná, hrdina je unylý. Těžko vinit herce. Sandra je v té protivnosti prostě až moc dobrá. Bradley naopak tentokrát nemá své pověstné charisma o co opřít. Scénář působí jako nahozený v hrubých rysech a výsledek je celý jakoby televizní. ()

otík

Především první dvě třetiny je to neskutečná blbost, Sandra je zcela zmatená, hloupoučka, asociál jako vyšitý. Poslední třetina je jakoby jiný film, dostaneme vážné téma, hlavní hrdinové zmoudří, prozří a divák dostane asi to, co od filmu čekal. Film je zklamání, je to ryze americká nablblá komedie s oblíbenou herečkou. ()

Triple H

Parádna oddychovka. Smial som sa na mnohých miestach a prišlo mi, že sa všetci zúčastnení svojimi rolami naozaj bavili. Toto je totiž úplný výplach, komediálna blbina, pričom v takýchto filmoch poväčšinou nehrávajú dobrí herci. Tu sa zišla kvalitná zostavička. Sandra Bullock je už rokmi overený komediálny talent a aj tu opäť raz ukázala aká je dobrá. Mne sa jej postava a ako ju podala veľmi páčila. Ostatní rovnako fajn. Skrátka ideálny film na nedeľný večer keď máte chuť len vypnúť a zasmiať sa. ()

st.jim

Ve své podstatě je to totální krávovina, která je překvapivě humorná. S přibívající stopáží ubývá humor a mění se v trapnou podívanou. Velikánské plus je Sandra, která má smysl pro humor a uměla to ve své roli zužitkovat. ()

arbitr

Zlaté maliny roku 2009 pro Sandru za nejhorší ženský herecký výkon i herecký výkon dvojice s Bradley Cooperem. ()

ecceHOMMO

Krížovka ako život.........Strešťená Sandra Bullock v roli Mary a jej podivuhodný pohľad na život ala krížovky...........A ono to ani nevypadá, a nie je to vlastne ani hneď zreteľné, ale snímok má aj hlbší význam a niektorých ľudí akiste donúti k zamysleniu...( a to nebýva práve v komédiách zvykom....). ()

Beky

Jednou větou: Zde se bijou dva žánry, komedie a drama....a vítězem je??? Drama!! Kdyby věděli co chtěli točit mohlo to být o dost lepší, protože Sandra odvádí velmi dobrý výkon!! ()

majxik

Není to vyloženě špatná komedie, jen na můj vkus místy příliš trapná a to mi často kazí celkový dojem. Takže pro lidi kteří nemají rádi sladké komedie, tak rozhodně tento film nemůžu doporučit, ale pokuď naopak máte rádi filmy které jsou sladké a zároveň jsou i docela zábavné, tak vás asi tento film neurazí. ()

Pavlínka9

To byla "pakárna" :D :D Jsou to sice již 3 roky co jsem to viděla, ale vím, že jsem jen čekala, až film skončí :D :D Sandra Bullock tu bude snad až do 60ti hrát "věčně mladé a pubertální" ženy po třicítce :D Ne, tehle film vážně nebyl pro mě a bylo mi líto Bradleyho Coopera, že ve filmu hrál :D ()

venison

Hodně velká tragédie.. Pravděpodobně to měla být parodie (na co?) asi na romantický filmy a na celou zprávařskou branži, ale nějak nevyzněla.. Absolutně nechápu, co v tomhle "komediálním" braku dělá Sandra Bullock a Bradley Cooper.. Jsou herecky i zkušenostmi někde úplně jinde a hlavně on je tak o 10 let mladší než Bulldočka, takže jako "pár" působí dost křečovitě.. Poslední část filmu celkem nabere tempo, ale pak to naprosto zazdí bezpointový konec.. Tragédie :-( ()

Timak

Co na to říct. Čekal jsem asi trochu víc, zvláště když jsem byl namlsán "Návrhem" Je pravda, že Sandra to prostě umí, ale měl jsem někdy pocit, že už je to spíš trapný než vtipný. Jsou to takové slabší 3* Tohle je typický film jednoho shlédnutí - jednou uvidíte a už nechcete nikdy více ()

greetchen

Jako Slečna Drsňák i v Návrhu byla Sandra Bullock (v rámci možností) okouzlující, ztřeštěné role jí sednou. Tady už je to ale trochu moc přitažené za vlasy. Sandra se sice snaží a místy je vskutku roztomilá, ale výsledek je spíš zoufalý. Není špatná ona, snaží se ze své role dostat maximum, špatný je ten film sám o sobě. Na romantickou komedii je v něm prabídně málo vtipu, romantiku jsem tu nepostřehla už vůbec. A ten konec s dolem je prostě zoufalost sama. Dvě hvězdy, alen jen kvůli těm šíleným rudým kozačkám. ()