Sandra Bullock a Bradley Cooper se představují v hlavních rolích této potrhlé komedie o jedné schůzce naslepo s nečekaně zábavnými důsledky. Když se výstřední, ale rozkošná Mary seznamuje se Stevem, kameramanem zpravodajské televize, okamžitě se do něj zamiluje. On do ní ale ne. A tak Mary pronásleduje Steva putujícího po celé zemi za zpravodajskými senzacemi, až se sama jednou takovou stává. A právě v tu chvíli, uprostřed mediálního šílenství, dostává Mary příležitost najít si své místo v životě…a muže svých snů! (HBO Europe)

sheen

Průměr, chvilkama nuda, chvilkama zábava. Sandra se role zhostila velmi dobře, myslel jsem, že mě z ní jebne, taková ženská, poťeš koště. ()

Stegr

Zlaté maliny 2010 - Nejhorší herečka v hlavní roli: Sandra Bullock, nejhorší filmový pár: Sandra Bullock a Bradley Cooper... ()

Rosaviva

Sandra Bullock s příšernýma vlasama v roli potrhlé ženské s děsnýma botama, která snad zákonitě musí otravovat úplně každého. Nicméně film byl na odpočinek dobrý, místama vtipný, prostě pohodová komedie, od které člověk dostane přesně to co očekával. Ocenění hvězdné maliny opravdu nechápu, tento rok tu bylo mnoho mnoho horších filmů. I když bych Mary Horowitzovou musela zabít, kdybych jí někdy potkala, kdyby mi rodiče dohodili Bradleyho Coopera, nejspíš bych se zachovala stejně a vrhla se na něj už v autě. 3* ()

Sysel_CZ

Jednoduché, příjemné a přímočaré, přesně to, co můžete čekat od oddechové komedie. Sandra má pořád šmrnc a tenhle film prostě taky. Nic geniálního, nic úžasného, jenom příjemná podívaná od začátku do konce. ()

misterz

Vážne nechápem to nízke hodnotenie. Film si rozhodne zaslúži aspoň hranicu červených čísiel. Ide o bláznivú komédiu s fantastickou Bullockovou, ktorá postavu Mary (postavičku síce pobláznenú a hyperaktívnu ale pritom nadpriemerne inteligentnú, ukecanú a roztomilú) zvládla bravúrne. Páčila sa mi hlavne prvá polovica, druhá už nebola taká dobrá, ale stále aj tak nadpriemer. Komédia má v prvom rade pobaviť, a mňa pobavila, takže účel splnila. Na prípadné chybičky vo filme nehľadím, pretože všetko prebíja Bullockovej komediálny talent. Najlepšie sa hodí film pozerať večer v dobrej náladičke, ktorú táto komédia ešte vylepší. U mňa veľká spokojnosť, rozhodne sa nenechajte odradiť nízkym hodnotením. 75/100 ()

Aknah

Sandru sice miluju a i tady ,,stalkerku" zahrála skvěle, ale příběh vlastně o ničem, vtipné scény mě prostě nepřišly k smíchu a konec který měl celkem vážnější stránku, tak byl málo nato, aby to zachránilo film jako celek. Bohužel... ()

gilmore_girl

Uplne zbytecny film. Nuda k uzoufani a Sandra v roli tak straslive nesympaticke trapky, ze ji mate celou dobu chut zaslapat do zeme! Jedna hvezda za cervene boty. ()

Webb

První film, ve kterém mi Sandra Bullock vůbec nevadila. Řekl bych, že role jí byla šitá na míru a zahrála to opravdu dobře. To je ale bohužel jediný klad této komedie. ()

Smok

Veľa hviezd od užívateľov je tu čiste len kvôli nestarnúcej rozkošnej Sandre. V pohode sa pridávam. ()

teutates

Síce jednoduché a prosté, ale miestami vážne zábavné... príjemná oddychovka v popredí s novšou a charizmatickejšou Sandrou Bullock. Ostatní herci samozrejme taktiež potešili, noo a čo k tomu dodať, snaď len 5-6/10 ()

predators

Sandra Bullock se rozhodla zaplnit prázdné místo pozitivity svým úsměvem, elánem a nezměrnou vytrvalostí. A čím déle budete pozorovat její červené boty, tím více si ji zamilujete. Střeštěná a plná energie pronásleduje Steva a je ochotna pro něj skočit i do té nejhlubší jámy :-) Navíc jí to i v těch 45 letech náramně slušelo... ;-) 70% ()

Eawy

Myslím si, že to bol jeden naozaj pútavý film, pri ktorom som sa rozplakala, bola to síce komédia, pritiahnutá za vlasy, ale ak ste dávali dobrý pozor neujde vám hlboká myšlienka. A to, že sa ľudia nemajú meniť tak, ako ich chcú ostatní. Pekný film, zaujímavý a dynamický dej v ktorom sa stále niečo deje, príjemní herci, pekná kamera, scenár bol v pohode, rovnako aj hudba. Takých 75%. ()

nash.

Dvě hvězdičky a obě jsou pro Sandru Bullock, která v jinak nezáživném, nepříliš zábavném a dějově velmi řídkém příběhu o ničem, kouzelným způsobem vytvořila potrhlou hyperaktivní „mimoňku“, která si díky své mimořádné inteligenci uvědomuje jak moc je občas mimo, přesto však energii a zničující vodopád informací, které neustále chrlí na všechny strany, nedokáže držet na uzdě. Sama o sobě je zábavná, děsivá, okouzlující i dojemná. Člověk si ji prostě musí oblíbit a může jen litovat, že se nemohla jako kulový blesk prohnat lepším příběhem. ()

iamek

Průměrná komedie se skvělou Sandrou Bullock. Už námět není zrovna můj šálek čaje, ale kvůli Sandře jsem to přetrpěl. Tento rok prostě patřil ji a nevěřím, že by ho ještě zopakovala. ()

Lenny.M

Sandra je blázen, že bere takové role. Její plus ale je, že ona zahraje jakoukoliv roli na výbornou, tudíž ani tomuhle "odpadu" odpad dát nejde..:) Ale nezbavím se dojmu, že to trošilinku napodobovalo Bridget :) ()

Chrustyn

Sandra Bullock si chtěla zopakovat staré zlaté časy, kdy zářila jako romantická hrdinka a zahrála si v neromantické a nevtipné romantické komedii, která se opravdu nepovedla. Neshazuju film, kvůli tomu, že se mu tak dařilo při na udílení Zlatých malin ale kvůli tomu, že je opravdu špatný a i v rámci žánru zcela podprůměrný a ve výsledku i docela divný. Sandra si opět vysřtihla typickou workoholičku, která nestíhá osobní život do té doby než najde JEHO a stane se z ní potrhlá "stíhačka", která se chová jako 14-ti letá a 90 minut dělá hodně podivné věci, které přebíjí věcmi ještě podivnějšími. Sandra už není nejmaldší a za výslednou podobu nejspíše hodně děkuje maskérům ale nic to nemění na tom, že se pitvoří víc než kdy předtím a pro její zaryté odpůrce je film učiněným peklem. A o Bradley Cooperovi se vyjadřovat nebudu, protože ho prostě, tak nějak, nemám rád. Všechna ocenění, která film získal jsou zcela zasloužená. ()

Arsenal83

Film vhodný na neambiciózny večer. Ale skôr rovno na taký zrezignovaný. Veľké mená, ale otravné roly. Zaslúžené maliny. Za nudu, infantilnosť a stupiditu. ()

heyda

Na jedno zkouknutí OK, ale dívat se na tento film pravidelně, tak bych pochyboval o psychickém zdraví daného jedince. :-D Největší překvapení pro mě bylo, že Sandra i ve svých 45 letech vypadá naprosto fantasticky. O příběhu radši nemluvím. 40% ()

Stanislaus

Vůbec nechápu to malinovou mánii okolo tohoto snímku. Samozřejmě! Jde o další americké romantické klišé, kde se dá od začátku krapet tušit jak to dopadne atd.. Sandra Bullock možná nepředvedla zrovna nejslibnější výkon podle malinové poroty, ale mně přišla taková, jaká měla její Mary být. Ukecaná, praštěná a s hlavou plnou Stevea. Cyrusce bych Malinu nacpal do huby, že by ani nemrkla. Jak říkám, Sandra měla lepší role, ale takovou potupu si ani v nejmenším nezasloužila. Musím opravdu pochválit šmrncovní a chytlavý soundtrack, který byl opravdu nepřeslechnutelný. Námět je sice trochu praštěný, ale je vyvážen kupodivu promyšleným scénářem. ()