Členové jednotky G-Force Darwin, Blaster a Juarez pracují jako agenti FBI na speciálním, tajném oddělení. Při riskantní operaci proniknou do domu bývalého obchodníka se zbraněmi a v jeho počítači objeví plán na zničení celého světa. Nepodaří se jim však získat potřebné důkazy a jejich oddělení je oficiálně rozpuštěno. Všichni tři se však rozhodnou, že ve své misi budou pokračovat a pokusí se zabránit zkáze lidstva. Úkol o to obtížnější, protože agenti jsou morčata. (TV Nova)

iamek

Trošku trapné a ujeté. Být mi tak osm let bavil bych se asi náramně, ale přece jsem jen trošku starší tak mě film neoslovil. A boužel jsem čekal i trošku více ve 3D provedení. Pro děti to jistě bude zajimavá podívaná. ()

SeBig

Tak v devadesatkach sme tu měli rádoby vtipný želví ninji, teď tu máme prosím rádoby vtipný agenty morčata. Vážně jsem se nebavil. Vtip asi zůstal zahrabanej někde hluboko pod zemí. Jediná vtipná maličkost byl ten křeček co si krmil tváře ve svém domečku. ()

Chrustyn

Hollywoodský magnát Jerry Bruckheimer se tentokrát podepsal pod rodinou akční podívanou, kde hrajou hlavní roli digitální morčata. Pokud divák přistoupí na fakt, že se jedná o rodinou záležitost vyhýbající se logickému chápání bude se slušně bavit. Vizuální stránka vypadá velice dobře, hudba má slušný náboj a akční scény mají překvapivě napětí i spád. Škoda pomalejší druhé třetiny, která trochu brzdí slušný rozjezd a nabušený konec. I tak překvapivě kvalitní zábava. ()

korbitch22

Skvělá animace,jinak hodně průměrná rodiná podívaná,kterou hodně drží nad vodou prostě parta mluvících hlodavců,se skvělým českým dabingem.Jinak je to hodně nedotažené a z tohodle tématu šlo určitě vyklepat daleko více.Jako sterilní jednohubka to neurazilo.Nic víc,nic míň. ()

bassator

Jsem odpůrce podobných filmů a k hodnocení užívám to málo co jsem viděl a to nebylo vůbec dobré... - Viděno 1/2 filmu - 20% ()

HellFire

Když přehlédnu trochu té inspirace Transformers a šílený nápad, jak zničit svět, není to zase tak trapné, jak to z trailerů působilo. Pro děti skvělá podívaná. ()

ARI50

Hodně nápadu vzniká na zvířecí domácí podívanou a tyhle morčata ve špionážním provedení se povedly. ()

becki_tu

Překvapivě zábavná, nadupaná a akční jednohubka s perfektní animací, nejrůznějšími popkulturními odkazy a plejádou známých herců-dabérů. Poctivé 4* pro Jerryho Bruckheimera, který viditelně nešetří ani na "dětských" filmech. Yippee-ki-yay, coffeemaker! ()

Tommassi3

"Zavolej posily !! Řekni, že pronásledujeme tři křečky v pohyblivý kouli !!" - "Jasně !! Hele, zavolej je radši ty !!" ;) ()

Lacike

V podstate to je hraná verzia Rýchlej roty. Triky to má špičkové, akčne scény až na digifinále sú skvelé. Aj morčatá sú v CZ dabingu sympatické, na rozdiel od originálneho znenia v ktorom som mal problém dopozerať aj trailer. Zápletka, ktorá je variáciou na Bondovky ale s morčatami ponúkala množstvo vtipných situácii, ale práve humoru vo filme príliš veľa nie je. Po chvíli, keď si zvyknete na to, že sú hrdinovia morčatá, tak už vlastne film nemá čím iným zaujať. Najvtipnejšie mi paradoxne pripadali pasáže vo Zverimexe, kde sa kašle na špiónsku tématiku a zosmiešňujú sa stereotypné vlastnosti zvierat. Našťastie je film krátky, takže sa raz dá v pohode pozrieť, ale potenciál tu bol oveľa väčší. 5/10. ()

Terva

DIALOG : Blaster - óóóch ! Juarezová - Aby sis neucvrnkl. Blaster - Pozdě. CITÁT : Panebože, vypadám jak Čivava Paris Hiltonové : http://tn.nova.cz/magazin/hobby/zvirata/civavy-paris-hilton-ziji-v-kotci-za-miliony.html Snímek paroduje několik filmů, mezi ty nejznámější patří Mission : Impossible nebo Terminátor - Vzpoura strojů. Slušná a hlavně vtipná akční jízda všech morčat, krtka a myší od začátku až do konce. Ve filmu zazní song Mexicano od Tremander nebo Jump Flo Rida a Nelly Furtago : http://www.youtube.com/watch?v=-QfNvVbdrhg ()

corpsy

Rodinná zábava rýchlo upalujúca ako po horskej dráhe s niekoľkými dobrými hláškami, skvelými vizuálnymi efektami a jednou bruckheimerovskou automobilovou naháňačkou. Disney to s divákmi stále myslel dobre. ()

F.man

Mluvící křečci zachraňují svět. Hmmm. Animáky mám rád, což o to, ale poslední dobou mě to už začíná lehce nudit. Nebo jsem jednoduše namlsán pixarovskou skoro-genialitou? Každopádně mě tenhle "tým trénovaných tajných agentů" moc nezaujal. Naupírám jim snahu, poměrně zdařilou akční stránku či kvalitu animace, ale na více než dvě hvězdy to u mě není. A to i přes to, že postava Tracyho Morgana je s jeho hlasem naprosto skvělá. Jo a jak tady už pár lidí poznamenalo - mnohé sekvence těží z úspěšných blockbusterů let minulých takže o vykrádačky taky není nouze. Tito švábi byli vycvičeni k přenášení mikrokamer do střežených zón. ()

monsieurR

Příjemná rodinná oddechovka spíš pro mladší ročníky. Ale animace to mělo pěkné a ani jsme se nějak extra nenudil. 55% ()

Cage ryje na zahradě

Cage ryje na zahradě

25.11.2007

A proč ne? Plížení podzemními chodbami má přece natrénováno z Lovců pokladů a určitě se mu nevyhne ani v blížícím se pokračování. Jenomže ve akční komedii G-Force, která Nica opět dá dohromady s jeho… (více)