Před dvaceti lety malý George jako jediný přežil havárii letadla, které se zřítilo uprostřed africké džungle a při níž zahynuli i jeho rodiče. Dítě vychoval moudrý mluvící gorilí samec Op. George v džungli získal i další přátele - tukana Tookieho a slona Shepa. Dvacet let poklidného života minulo a nastává doba změn. Na jeho území se objevila půvabná cestovatelka Uršula Stanhopeová. Ta z touhy po dobrodružství opustila San Francisco a vydala se i s malou výpravou do afrického pralesa. Do stejných míst shodou okolností zamířil i její snoubenec, nesnesitelný Lyle Van de Groot, se dvěma dobrodruhy. Cíl jejich cesty je ale jiný, chtějí ulovit pověstnou bílou opici. George se do Uršuly, kterou zachrání před útokem lva, když její snoubenec zbaběle omdlí, okamžitě zamiluje. Uršula si po návratu domů postupně uvědomuje, že Lyla nemiluje, objektem jejích tužeb je George. Ten se vrací do Afriky, aby zachránil Opa, kterého unesli Lylovi kumpáni. Netrvá to však dlouho a objeví se tam nejen Uršula, která mezitím pochopila, že George opravdu miluje, ale také Lyle, s nímž bude muset George svést rozhodující bitvu. (TV Nova)

FireFox

Nemám moc tyhle nachytřelý zvířata v lásce, ale tomuhle se nedalo odolat. Příběh vem čert, ale zábava to byla slušná. Brendan skvěle uplatnil veškerý svůj komediální talent, i dokonalé tělo ;-) ()

jinyHonza

Konečně po dlouhé době komedie bez fekálního humoru. Lehce upocené, lehce banální, ale ideální oddechová jednohubka. Ten šedivý mazlíček byl naprosto úžasný. ()

Kesinka

Brendan Fraser jako neohrožený král džungle s roztomilostí sobě vlastní a Leslie Mann coby jeho Jane ... ehm pardon Uršula. S kouzelným humorem, který mě snad nikdy neomrzí stavím tuto komedii na piedestál amerického humoru. Je to inteligentní, chvílemi jsou gagy nepředvídatelné a film nabíjí úžasnou pozitivní energií. Za mě plný počet bodů ;) ()

frannyberry

Skvělá komedie, která má zdánlivě jednoduchý, ale o to ušlechtilejší cíl: pobavit diváka. A to se jí daří beze zbytku. Roztomile naivní George, emancipovaná dívka z velkého města, překvapená jeho udatností, kouzelně úchylný Lyle, situační komika a nakonec i ty báječně nedokonalé trikové scény - vše přispívá k perfektně vyvážené crazy komedii. To že je George navíc velký fešák, který potěší oko divaček (nebo čtyřprocentních diváků:)) určitě není zanedbatelný fakt. ()

jamesbond120

Film mého dětství, velice oblíbený. Jednoduchá komedie co pobaví celou rodinu, vtipné scénky, kvalitně zpracované. Skvělý film ()

Matdodo

Skvělá parodie,tady si sedlo úplně všechno.Vtipnej Tarzan Brendan,naivní sympatická kráska (nádherná Leslie Mann) slizkej záporák,sečtělá opice a korunu tomu nasadí hláškující vypravěč.Je to dětsky naivní ale je to hlavně fakt zábavné což je u parodií základ,pobaví se celá rodina....Mám i Krále džungle 2 ,dodnes jsem ovšem nenašel odvahu si ho pustit, nechci si kazit dojem. ()

padlar

Povedená parodie na Tarzana. Byla to zábava víceméně od začátku do konce. Některé gagy byly naprosto vynikající. Třešničkou na dortu pak byl vypravěč. Jo a mimochodem, ta úvodní písnička je strašně chytlavá. Ještě teď si jí v hlavě pobrukuji :-). ()

andydufrsn

Solidní parodie na Tarzana mně už teď (viděl jsem ji tak po 15 letech) tolik nebavila jako před časem, ale pořád jsem se příjemně pobavil. ()

emarie

Na tomto vyrástla staršia dcéra, pesnička perfektná, aj keď stále šla dokola, nikdy neomrzela. Príjemné pobavenie, ktoré nezachádza do trapnosti. Naj hláška - Ja neviem, čo tie ženy na tých koňoch vidia :-D ()

abigael

Nechápem to, tento film nemal právo byť tak zábavný, ako bol... je to detinské, stupídne, a skvelo som sa bavila :) ()