Před dvaceti lety malý George jako jediný přežil havárii letadla, které se zřítilo uprostřed africké džungle a při níž zahynuli i jeho rodiče. Dítě vychoval moudrý mluvící gorilí samec Op. George v džungli získal i další přátele - tukana Tookieho a slona Shepa. Dvacet let poklidného života minulo a nastává doba změn. Na jeho území se objevila půvabná cestovatelka Uršula Stanhopeová. Ta z touhy po dobrodružství opustila San Francisco a vydala se i s malou výpravou do afrického pralesa. Do stejných míst shodou okolností zamířil i její snoubenec, nesnesitelný Lyle Van de Groot, se dvěma dobrodruhy. Cíl jejich cesty je ale jiný, chtějí ulovit pověstnou bílou opici. George se do Uršuly, kterou zachrání před útokem lva, když její snoubenec zbaběle omdlí, okamžitě zamiluje. Uršula si po návratu domů postupně uvědomuje, že Lyla nemiluje, objektem jejích tužeb je George. Ten se vrací do Afriky, aby zachránil Opa, kterého unesli Lylovi kumpáni. Netrvá to však dlouho a objeví se tam nejen Uršula, která mezitím pochopila, že George opravdu miluje, ale také Lyle, s nímž bude muset George svést rozhodující bitvu. (TV Nova)

haWranka

Takhle blbej film se vidí málokdy, ale já se kupodivu bavila:) Brendan má pěknou figurku a je to mistr v houpání na lijáně. A jeho svádění by přece neodolala žádná, že?:) ()

Bobšule

Tento film jsem shlédla z donucení. (Mám dojem že to byla nějaká cesta autobusem či něco podobného.) Stručně řečeno, přišlo mi to kapku slaboduché. Ale zbytek osazenstva se bavil. Tak nevím. ()

Sign

povedená komedie, ale spíše rodinná, ma fodně světlích chvil, ale take pár zbytečných a trochu tranych, spíše ale starších, ale jako celek působí příjemně, ´´co na těch koních ty ženský vidí´´ :D ()

liberita

Jedna z najobľúbenejších komédií môjho detstva dokáže aj dnes pobaviť a zaujať tak detského, ako aj dospelého diváka. Brendan Fraser je v hlavnej úlohe skvelý a dosť pravdepodobne podáva jeden z najlepších výkonov svojej kariéry. Leslie Mann je roztomilá, záporaci stupídny, ako majú byť a zvierací kamaráti Georgea často šikovnejší ako on sám. Hudba je chytľavá a viaceré scénky zapamätovateľné na celé roky. Jednoducho pohodový a príjemný film, ktorý si pozriem rada kedykoľvek. ()

brectule

Děsná hloupost, u které stejně sedíte a popadáte se smíchy za břicho. kdo by si občas neodpočal od obyčejného Tarzana a nezasmál se praštěnému ( a to doslova) Georgovi:) ()

helrohir

Prekvapivo pozerateľná komédia so skvelým Fraserom. Humor je celkom na úrovni a úplne sa vyvaruje akéhokoľvek fekálnejšieho humoru, hoci na druhej strane sa sem tam vyskytne infantilnejší druh humoru. Tento film mi však rozhodne viac krát vyčaroval úsmev na tvári a tak nevidím dôvod hodnotiť aspoň priemerne. 60%. ()

bloody21

no spíše jsme se všichni smáli těm kouskům co tam předváděli, byla to komedie, místy až směšná. Dobrá komedie má úroveň a nejsou v ní nesmysly. když se v rychlosti kolem 40km rozplácne o strom, jeho kosti nemůžou zůstat neporušené :) ()

george82

To je taková správná blbost. Normálně bych dal 2 hvězdy, ale jelikož jsem tu blbost od filmu přímo čekal, tak jsem se u ní bavil. ()

Tominni

Tarzan tentokrát brán zcela nevážně........jednoduchá komedie, od níž se toho moc nečeká, ale která možná až překvapivě dobře balancuje na míře vkusu a nevkusu a většinou do toho nevkusu nespadne. Nakonec jsem si u filmu odpočinul a trochu se i pobavil - asi i víc, než bych čekal. Solidní 3*. ()

mauik

Ak sa clovek odosobni, tak sa zabavi aj na tomto :-) Oproti panovi Bohlovi a jeho vytvorom je toto skvost :-) ()