Jeniffer Marshová (Diane Lane) je svobodná matka ale především agentka FBI, která společně se svým kolegou Griffinem Dowdem (Colin Hanks) pátrá ve dne v noci po lidech porušujících zákony prostřednictvím internetu. Jednoho dne dostanou tip na bizarní stránky, na kterých jejich autor zabíjí nejenom zvířata ale také lidi a to v přímé závislosti na jejich návštěvnosti. Úporná snaha okamžitě vypátrat provozovatele se však mění v beznadějné zjištění, že jejich umístění je prakticky nevysledovatelné… Už vůbec však nemají tušení, že hlavním předmětem zájmu „majitele stárnek“ se stávají právě oni sami… Poté, co se do rukou brutálního vraha dostává také agent Dowd je Marshová nucena spojit síly s místním policejním detektivem (Billy Burke) a najít vraha dříve, než její kolega ve vražedné hře podlehne. (oficiální text distributora)

Zlaticko1

Celkem povedené a i trochu napínavé. Spíše očekáváte kdy toho "ucyhyláka" dostanou a kolik to bude stát životů. Herecké výkony solidní ale nic oslňující. I přesto má v sobě film trochu té pravdy a lidské zvědavosti a zvrhlé vlastnosti některých lidí. ()

Fanak

Scénáristu by patřilo sprovodit ze světa ještě trýznivěji než on likvidoval oběti v tomto hodně nepovedeném, nudném a vysoce převídatelném thrilleru s rádoby originálním morálním poselstvím o virtuální realitě. Budu se snažit zapomenout. ()

jafuska

hodně dobrý film, sice zabíjení on- line, ale rozhodně to nebyl špatný film, dobrá atmosféra, děj taky, nemám co vytknout, vřele doporučuji stojí to za to, se na to podívat ()

petrik11

Hlavná hrdinka totálne nesympatická, celé to okolo internetu sa mi zdalo absolútne nereálne, vymyslené. Dejovo nič moc. ()

Mamlas

Vynalézavost vraha byla zajímavá, vše ostatní kolem bylo poměrně nezajímavé, nudné, všední. Nic moc vyšetřování, prostě nic nic, tlachy tlach, nic, nic a pak najednou hurá, zčistajasna vědí, kdo je vrah. (42%) ()

Hemlock

Příjemné kriminální drama se solidním obsazením, vyváženým napětím a dobře zvolenou atmosférou. Smrt on-line jsem si užil a jako lehce nadprůměrnou žánrovku mohu doporučit - 60%. ()

LubosD

Příliš jednoduché, očekávatelné a obyčejné. K thrilleru to má daleko, protože to člověka opravdu nenapíná :-) ()

Sicky

Keď už sa chcel autor tohto snímku pohrávať s myšlienkou škodlivosti prehnanej informatizácie a chcel na to poukázať, ako na všeobecný spoločenský problém nemusel to aspoň robiť prostredníctvom takéhoto hnoja. Úprimne, jeho úmysly podľa všetkého neboli až také šľachetné, avšak mohol si aspoň dať tú námahu a od polovice filmu to dôstojne dobojovať. Posledných 30 min. to bol šprint na 100 metrov v rekordnom čase. Untraceable sa mal určite vyhnúť kinám a hľadať svojich 15 minút slávy na DVD nosičoch. Ťažký priemer, raz a dosť. ()

FosaCZ

Na počátku byly čtyři vícemně originální vraždy (i když po čtyřech dílech Saw je dosti těžké přijít s něčím novým), na které byla naroubovaná žalostně fádní zápletka. Zaslouží si agentka FBI, která přehlédne vraha na zadním sedadle svého auta, vůbec něco jiného než smrt? ()

ottik274

Vcelku průměrný film. Smíchejte SAW a internet dohromady a vznikne tohle. Bohužel u "poprav" veškerá invence končí a odnáší to hlavně zápletka, nemluvě o napětí, kterého tam naleznete pomálu. Navíc se hlavní hrdinka, pracující dny v kanceláři, dostane pomalu jako elitní gymnastka z pasti a poté nakope lehce vyšinutému zlosynovi zadnici(pistolí). Na druhou stranu oceňuju upozornění na zvědavost na internetu, kde člověk jen z čiré zvědovosti podle názvu článku, hned kliká na odkaz a také touhu Američanů po senzacích, které mají brutálnější povahu, čímž se snaží jakoby přiblížit realitě. "Where cn I downlod this video?" ()

Mr.Shock

Nuda... Sledujete tenhle film a přitom máte pořád pocit "to už jsem někde viděl". Opravdu jsem si nemohl pomoct NEMÍT dojem jako u laciných amerických krváků typu Saw nebo Texaský masakr... Ale mladý vrahoun vzbuzuje sympatie (jakkoliv je to u vraždícího psychopata možné). :) EDIT... Tak tohle mě docela dostalo... Pro zvídavé povahy : Zkuste si do vašeho internetového prohlížeče naťukat ono zde propírané "killwithme.com" ... Uvidíte sami. Mně osobně se docela sevřel žaludek... ()

Miloško

Kopírovanie mučiacich scén s SAW,oblečené do pekného krimi kabátiku a plno smiešnych nelogických vecí,hlavne čo sa týka PC. Do kina úplne zbytočné,na dvdčku priemer.(DVD,12.11.2008) ()

Anarion

Dovolím si jen pár poznámek k hodnocení. Tenhle film nepřínáší z filmařského hlediska vůbec nic nového, ale nedá se říci, že by byl úplně pokažený, z toho vyplývá jedna hvězdička. Druhou hvězdičku dávám kvůli tomu, že na rozdíl od drtivé většiny filmů, ve kterých se vyskytuje výpočetní technika, jsou situace v tomto snímku s trochu větší dávkou představivosti možné a pokud herci o informačních technologiích mluví, neříkají úplné hlouposti. Tomu určitě napomohl fakt, že se do natáčení nějakým způsobem zapojila i firma Microsoft, která si tak udělala (anti)reklamu na tehdejší Windows Vista. No a víc už si to o sobě napsat nezaslouží. ()

Psychotic17

Nepříliš kreativní torture porno, které ztrácí body, kam se podíváš. Žádné překvapení, žádný zvrat, nic nového. Postavy nezajímavé, neztotožnitelné, povrchní. Otravné moralizování stylem "podívejte, jak jsou lidé zlí". Nemůžu ale film úplně potopit, protože i přes všechny chyby ta hodinka a půl z nějakého důvodu utekla velice rychle. 40% ()

JenYu

Nic extra (logické nejasnosti, výprava, prostředí, herci), ale alespoň atmosféru a nápad to mělo. P.S. Billy Burke jako policajt v pošmourném městě - nepřipomíná vám to něco? :) ()

david666

Vcelku zajímavá zápletka filmu sice s postupujícími minutami trochu ztrácí na originalitě a vytrácí se i spád, i tak se ale jedná o to lepší, co v poslední době styl thrilller přinesl. Navíc Diane Lane snad nestárne:-). ()