Vědec Rick Marshall se proslavil televizní debatou s ostříleným moderátorem Mattem Lauerem, ve které byl totálně zesměšněn před celým vědeckým i nevědeckým světem. Jeho bývalá studentka a obdivovatelka Holly mu říká, že pro ni byl vždy vzorem a že jeho kontroverzní teorie kombinující časoprostor a paleontologii ji inspirovala k tomu, že studuje paleontologii. Ukáže mu i zkamenělinu, na které dr. Marshall pozná svůj zapalovač, který byl zašlápnutý dinosauří tlapou. Má také náhrdelník s křišťálovým jehlanem, který vylučuje silnou energii trachyonu. Holly doktora přesvědčí, aby dokončil svůj trachyonový zesilovač a aby spolu zašli do jeskyně, kde fosilie našla. Když tam přijdou, trachyonový zesilovač se aktivuje a způsobí, že se oba i s jeskynním průvodcem dostanou do vodního víru a poté se ocitnou v úplně jiném časoprostoru. Seznámí se tam s opičím mužem, který jim v novém světě pomáhá přežít. Podaří se trojici najít stroj času, který je dokáže vrátit do současnosti? (TV Nova)

Meev

Neviděl jsem to celé, jen kousek. Nebudu sem tedy dávat hodnocení, ale z toho, co jsem viděl, jsem si i tom udělal obrázek sám.. ()

Mes-siah

4 hviezdičky z recesie. Neberte to ako normálne hodnotenie. To sa ani nedá. Toto je kusovka. Úplne mimo rámec normálnosti či dokonca absurdity. Mimochodom najlepšia "Farrellovka". :o) ()

L3G1ON4R

Komediálně patetická oddychovka s Ferrellem ? Silný kafe i pro silný nátury, ale pokud se chcete nenávratně pobavit s našlápnutou hudbou za doprovodu bouchání na zeď vašich sousedů, když si to zrovna pouštíte na svým 5.1 domácím systému, proč ne... ()

angel.CZ

Komické až stupidní dialogy kterým se prostě musíte zasmát vás přivedou na myšlenku ,,Neviděl jsem už tohle někde ? ´´. Odpověď je zcela jednoduchá.Určitě ano Je to směs několika filmů dalo by se říct že parodii.No hruzaaž na pár vtipných scének je to nedomyšlený, trapný, nerealistycký film kde bylo i obsazení tak strašné (až na Danny R. McBride kteremu yla role skoro přišitá).Divím se že film získal víc jak 35% které si podle mého zaslouží. 15 - 100 ()

pekas

Ferrellovky bývají i na mě přespříliš uhozené. Ale tato ne, tady se povedlo dávkování všeho akorát. Will byl ve svých výstupech umírněný (na jeho standard), nepřeháněl to jako v jiných kouscích, takže se mi tento film trefil do vkusu. Hodně dobré čtyři hvězdy. ()

MarsVl

Průměrná komedie, Will Ferrell je frajer to vím už dlouho, sice by mohl natočit nějakou hodně dobrou komedie ale co. Začátek nudnější , konec ušel. Právem 3* ()

Renie42

Podle upoutávky se mi to zdál docela zajímavý film a po schlédnutí musím říct, že jsem se tak dlouho nebavila. Místy jsem se smála a místy jsem přímo řvala smíchy viz. velký vlašský ořech nebo cucající komár na zádech. Těch scén tam bylo samozřejmě více. Možná to je pro někoho ptákovina, ale mě to na 100% pobavilo. ()

Dawed

Po chvíli váhání a vyčpění prvního zážitku nakonec 2,5*...bylo to tak hloupé až mě to i celkem pobavilo. Po prvních 15 minutách velmi nudného děje se přece jen objevují vtipné okamžiky, které celkem gradují až do konce. Lehká komedie, ale nijak oslnivá. ()

mchlumak

Příjemné překvapení, jak film, tak přítomnost vždy roztomilé Anny Friel. Will Ferrell po sobě tentokrát leje dinosauří moč, jezdí na tyranosaurovi a pije z jakýchsi halucinogenních kokosů :D ()

Kubi21 odpad!

No fuj, co to bylo? Děs, běs a hrůza. Tohle se nedalo v kuse vydržet. Déle jak deset minut v kuse to nejde sledovat. Nechápu jak tvůrce výborné Řady nešťastných příhod a ucházejícího Města andělů natočí takovouhle skotovinu (kravinu). ()

matab

Strašně nudná, rádoby vtipná kravina. Jestli je Will Ferrel geniální komik dost pochybuju, tady však není stoprocentně. Možná jenom za Annu Friel a za pokus o zajímavý nápad jedna hvězda. Kdo se však nechce nudit a furt přepínat tak nedoporčuju. ()

kubas369

Je to sice neuvěřitelně trapně Ferrelovský ale i přesto to není na odpad určitá zabavnost tu je a pár povedených scén tomu doslova zachraňuje prdel např: T-REX a mozek jak vlašskej ořech. No a potom co Anna Friel ukáže nohy nemám problém s tím to dokoukat do konce. ()

Pitryx

Absolutní blbina, ale utíká u ní čas. Dávám nějaké to plusko za občasný humor. Podruhé asi ne. 201306289012/9834 s.Prima Family ()

fifox

Může se to zdát jako slátanina, a taky to možná je, ale rozhodně to není žádná bída. CGI triky jsou zdařilé, humor typicky ferrellovský, tj. několik vtipů vyzní do prázdna, ale jinak pobaví. Nejvíc asi otravuje postava Chaky, který tam opravdu nemusel být. Za zmínku stojí odvážná práce s kamerou a obě scény s Mattem Lauerem (hlavně ta druhá teda). ()

Neeson s bílou parukou a plnovousem

Neeson s bílou parukou a plnovousem