Vědec Rick Marshall se proslavil televizní debatou s ostříleným moderátorem Mattem Lauerem, ve které byl totálně zesměšněn před celým vědeckým i nevědeckým světem. Jeho bývalá studentka a obdivovatelka Holly mu říká, že pro ni byl vždy vzorem a že jeho kontroverzní teorie kombinující časoprostor a paleontologii ji inspirovala k tomu, že studuje paleontologii. Ukáže mu i zkamenělinu, na které dr. Marshall pozná svůj zapalovač, který byl zašlápnutý dinosauří tlapou. Má také náhrdelník s křišťálovým jehlanem, který vylučuje silnou energii trachyonu. Holly doktora přesvědčí, aby dokončil svůj trachyonový zesilovač a aby spolu zašli do jeskyně, kde fosilie našla. Když tam přijdou, trachyonový zesilovač se aktivuje a způsobí, že se oba i s jeskynním průvodcem dostanou do vodního víru a poté se ocitnou v úplně jiném časoprostoru. Seznámí se tam s opičím mužem, který jim v novém světě pomáhá přežít. Podaří se trojici najít stroj času, který je dokáže vrátit do současnosti? (TV Nova)

tkey

Totální béčko, člověk se sem tam zasměje, ale moc se tlačí na pilu a výsledek je takový nijaký. ()

Mamlas

Hodně ujetá dobrodružná studiovka s animacemi na pozadí. Sice ne moc zábavná, ale dá se ne to jakž takž dívat. Kreativita tam hraje větší roli než cokolo jiného. (27%) ()

Blazis34

Průměrná bláznivá komedie spíše pro děti. Po chvilce je jasné, jak film dopadne. Líbí se mi zde Will Ferrell, který umí hrát správného blázna a hlavně kvůli němu dávám tři hvězdičky. ()

Saljack

Musím dát za 5* protože lepšího filmu tohohle léta prostě není. Jistě je to praštěné, ale pořád se to drží v mezích srandy a nepřistoupí to ke kýči jaký jsem očekával. Skvělí Ferrell tomu všemu nasazuje korunu. ()

Miloško

Trapnosť v každej scéne tohto filmu bije do očí. Nejde ani tak o divné kulisy,tie tu boli asi naschvál take "obyčajné",ale o humor,ktorý je na zaplakanie.2/10 ()

George.Camel

Nezapomeňte, že tento film je komedie a jako k takový žánr je potřeba jej hodnotit. Trošku mne mrzí vulgární jazyk dabingu, který jako by zapomínal, že na film se budou dívat především děti. Vždyť náš jazyk je mnohem bohatší než angličtina, ovšem to bychom neměli být otupělí používat mozek. Zlatá éra dabingu je ta tam. Film je zajímavý svým námětem i obrazovým ztrvárněním, triky jsou vynikající, dinosauři realističtí. Přesto někdy nechápete scénáristické záměry a uvažujete nad tím, proč tuto scénu natočili tímto způsobem, o čem to ti dva hovořili ... Rozhodně se nebudete nudit a na film se podívejte. ()

Carpe.Diem

Po zhlédnutí jsem si řikal odpad či jedna.....Tohle je výsměch filmům....Hvězda za jednu scénu s krabem....Nevím, co tím básník chtěl říci... ()

SenFlxr odpad!

Dost hrůza. A ještě ke všemu jako jedna z hlavních postav nějaká opice. Co jsem k...a Homer J. Simpson abych sledoval tohle? ()

zuzulatomas

Pribeh tohto filmu ? Absolutne netusim o co tam vlastne islo. Objavit stroj casu ? Zaujimave, ale ist do minulosti, kde su dinosaury a zaroven este aj nejake prvky zo sucasnej doby ? To ma byt vtip ?! Ako golden gate, zmrzlinarske auto .... Davam 1* za smiesne sceny (ktore vsak miestami nemali logiku) ()

HeyHou

Film teda totální slátanina, ale některé hlášky mě tak rozesmály, až mě rozbolela bránice.. :-D Asi jsem hold nenáročný divák :) ()

Lewaso

Dá se říci, že je to roztomile přiblblý film, který si na nic nehraje. Pokud máte náladu na to, přijmout tuhle hru, pobavíte se, pokud ne, stačí vám čtvrt hodiny... ()

Neeson s bílou parukou a plnovousem

Neeson s bílou parukou a plnovousem